Michael XChaos Polák
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Michael XChaos Polák
Tímto tě, Michale, žádám, abys přestal s neustálým vynášením kritiky strany na Facebook a podobné platformy. (Poslední výkřik viz zde http://www.facebook.com/ceska.piratska.strana?ref=mf , komentář u videa Jany Syrovátkové). Pokud máš něco proti mě a otevřeně přiznáváš, že nejsem pro ČPS přínosem, tak to laskavě sděluj ostatním zde. To si neuvědomuješ, jak tímhle škodíš?
EDIT: Pokud v se budeš v tomto duchu projevovat nadále (tj. diskreditovat ČPS), postoupím to rozhodčí nebo kontrolní komisi (nevím, která má tohle v popisu práce)
EDIT: Pokud v se budeš v tomto duchu projevovat nadále (tj. diskreditovat ČPS), postoupím to rozhodčí nebo kontrolní komisi (nevím, která má tohle v popisu práce)
Naposledy upravil(a) Jiri.Rezek dne 02 lis 2009, 08:59, celkem upraveno 2 x.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
-
Pavel.Cerny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 98
- Registrován: 25 čer 2009, 19:16
- Profese: manažer, průmyslový inženýr (bez Ing!)
- Bydliště: Trutnov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
xChaosi, s vedomim toho, ze jsem clen rozhodci komise a mam se tedy chovat neutralne a jedine v zajmu strani, nikoli jedincu, at uz jsi jedincem ty, Rezek nebo Syrovatkova, tvuj komentar na FB je hodny hysterickeho kretena - slusnejsi vyraz bohuzel nemam. co chces naznacit "regionalnim klicem"? spinave politikareni uvnitr cps? neni to spis tak, ze hlasujici dali jane najevo, ze nez se zhosti tak odpovedne funkce, bude muset ukazat, co v ni je? nebo bys tady chtel dalsi mistopredsedkyni (a ted durazne pripominam anezciny notne prestrelene predsednicke ambice pred UF), ktera svoji pozici neustoji (at uz se anezka stahla z jakehokoli duvodu) a za chvili zmizi?
priste prosim nejdriv premyslej, nez zacnes nekde neco placat. uz mame rozhodci komisi a myslim, ze Lukas Novy nam dal do ruky velmi cenny precedens, podle ktereho k takovymhle podvratackym praktikam budeme pristupovat. ber to jako napomenuti.
EDIT: tento post dostal xChaos take jako SZ
priste prosim nejdriv premyslej, nez zacnes nekde neco placat. uz mame rozhodci komisi a myslim, ze Lukas Novy nam dal do ruky velmi cenny precedens, podle ktereho k takovymhle podvratackym praktikam budeme pristupovat. ber to jako napomenuti.
EDIT: tento post dostal xChaos take jako SZ
Pavel Cerny
Use brain, prevent shitstem
Use brain, prevent shitstem
- Jaroslav.Kucera
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 4614
- Registrován: 21 dub 2009, 15:19
- Profese: Konfigurační inženýr/programátor
- Bydliště: Mošnova 29, Brno
- Dal poděkování: 7485 poděkování
- Dostal poděkování: 1590 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
Pánové, ten post jsem četl a nemyslím, že by XChaos pronesl něco, co by ČPS poškodilo.
To, že Jana nebyla zvolena nebylo ani tak dílem toho, že by neměla podporu, ale spíše formou volby(tímto jí ovšem nenapadám, v JM KS jsme ji dříve použili také). Pokud by se přímo křížkovali 4 lidé, jen se sečetly hlasy a místopředsedové obsadili podle místa podle pořadí hlasů, pravděpodobně by Jana měla větší šanci.
Nyní máme do voleb půl roku a do další volby předsednictva jen o něco málo více. Jsme mladá strana, schopnosti každého se postupně ukazují a k jisté rotaci lidí bude určitě docházet.
To, že Jana nebyla zvolena nebylo ani tak dílem toho, že by neměla podporu, ale spíše formou volby(tímto jí ovšem nenapadám, v JM KS jsme ji dříve použili také). Pokud by se přímo křížkovali 4 lidé, jen se sečetly hlasy a místopředsedové obsadili podle místa podle pořadí hlasů, pravděpodobně by Jana měla větší šanci.
Nyní máme do voleb půl roku a do další volby předsednictva jen o něco málo více. Jsme mladá strana, schopnosti každého se postupně ukazují a k jisté rotaci lidí bude určitě docházet.
člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen
-
Pavel.Cerny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 98
- Registrován: 25 čer 2009, 19:16
- Profese: manažer, průmyslový inženýr (bez Ing!)
- Bydliště: Trutnov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Jarda: to je sice pravda, ale xchaos naznacoval nejakou spinu, a to cpsku muze poskodit, pokud ne zvenci, tak zevnitr. nehlede k tomu, ze pripad vynaseni internich informaci jsme tu uz jednou resili a tentokrat uz snad nebudeme diskutovat o tom, ze takove jednani je spatne, at jsou jeho dopady jakekoli. nikomu nebranim ve volne diskuzi, ale navenek se budeme krotit ve vyrazech a nebudeme si vybijet osobni frustrace ve verejnych mediich.
Pavel Cerny
Use brain, prevent shitstem
Use brain, prevent shitstem
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Je pravda, že hlasování bylo zdlouhavé a svým způsobem méně připravené, než jsme se tvářili. (představení kandidátů, jejich možnosti spolupráce...)
Také je pravda, že způsob hlasovaní byl takový, že to neuvěřitelně nahrávalo silnějším frakcím, které se mohly vždy uskupit. Prostě když se hlasuje najednou, tak každý opravdu musí plus mínus volit dle sebe, zatímco když se hlasuje takhle konkrétně, tak intriky dobývají extrémy...
Nicméně člověk by měl být soudný a něco neventilovat (bohužel komentář nevidím, nejsem na FB). Ale přesto se ptám, nešlo to vyřešit soukromou zprávou? Teď jsem strávil 5 minut čtením, hodnocením a psaním okolo tohoto problému.
Také je pravda, že způsob hlasovaní byl takový, že to neuvěřitelně nahrávalo silnějším frakcím, které se mohly vždy uskupit. Prostě když se hlasuje najednou, tak každý opravdu musí plus mínus volit dle sebe, zatímco když se hlasuje takhle konkrétně, tak intriky dobývají extrémy...
Nicméně člověk by měl být soudný a něco neventilovat (bohužel komentář nevidím, nejsem na FB). Ale přesto se ptám, nešlo to vyřešit soukromou zprávou? Teď jsem strávil 5 minut čtením, hodnocením a psaním okolo tohoto problému.
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Nenasel sem v prispevku nic, co by jakkoliv utocilo na jakehokoliv clena ci stranu samotnou. Prispevek byl velice fer, chtel sem napsat podobny, ale moje slova by byla mnohem tvrdsi. Sam jsem Janu v poslednich dvou kolech podporoval, bohuzel opravdu prevladl „regionalni klic“ (krtkovymi slovi: nekteri clenove byli uklizeni do predsednictva) a to je docela skoda, Jana na to ma, mela a mit bude. Pokud bych byl ja clenem KK, smetl bych to ze stolu, protoze verim, ze RK by stejne musela vec odmitnout.
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
Nemyslím, že stranu poškodil, myslím, že jeho komentář by se více hodil na vnitrostranické fórum, nečlenům jeho komentář nic neřekne (jen to, že Michal lituje, že Jana není místopředsedkyně).
K pozicím ve straně bych dodal - pokud bude dobře fungovat delegování členů strany na různá jednání, schůzky, debaty, mediální zastupování ..., je jedno jakou pozici daný člověk zastává - máme schopné členy téměř na všechno co je v politice potřeba - je jen na nás zda vzájemně zjistíme kdo k čemu je a využijeme to nejen před volbami, ale obecně v chodu strany. Pokud to zvládneme, náš vliv poroste bez ohledu na procenta v průzkumech a ve volbách
.
Samozřejmě pokud budeme činit chybná rozhodnutí v případě prezentace ČPS, náš vliv se bude zmenšovat
.
K pozicím ve straně bych dodal - pokud bude dobře fungovat delegování členů strany na různá jednání, schůzky, debaty, mediální zastupování ..., je jedno jakou pozici daný člověk zastává - máme schopné členy téměř na všechno co je v politice potřeba - je jen na nás zda vzájemně zjistíme kdo k čemu je a využijeme to nejen před volbami, ale obecně v chodu strany. Pokud to zvládneme, náš vliv poroste bez ohledu na procenta v průzkumech a ve volbách
Samozřejmě pokud budeme činit chybná rozhodnutí v případě prezentace ČPS, náš vliv se bude zmenšovat
- Tomas.Semenec
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 128
- Registrován: 18 srp 2009, 19:08
- Profese: IT Administrator
- Dal poděkování: 37 poděkování
- Dostal poděkování: 58 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
Teda panove, divim se takove reakci, vzdyt na tom prispevku nic neni, spatneho. Na kratkem komentari na FB jde stezi se rozepsat tak aby clovek byl uplne dokonale diplomaticky korektni... takze myslim ze si tam projektujete neco co v prispevku neni. Vzhledem k tomu ze na nyxu ve foru Piratske strany http://www.nyx.cz/index.php?l=topic;id=16595 jsem si uz precetl vekle mnozstvi XChaosovych prispevku, tak jsem si uz zvykl na ponekud sussi anglicky humor, ktery vas asi nejspise vyprovokoval k reakci.
Proste konstatovani faktu, ze i ve 4. kole (kde bylo kandidatu nejmene, tedy teoreticky nejvetsi snace na zvoleni), se pro Janu nenaslo dost hlasu nikterak neurazi ani nesnizuje Jirku Rezeka, ktery byl zrovna na pozici 4. byl zvolen.
Dalsi konstatovani faktu, ze by to taky chtelo nejakou holku na vedouci pozici, at nejsme uplne gay klub... zde bych vytkl max. chybne pouziti zavorky, protoze po jejim vynechani ztraci veta smysl
Myslím, že ... do ústraní by pro ČPS...
Take neni nic spatneho na tom ze Xchaos priznava, ze se snazil v prubehu hlasovani ziskat pro Janu podporu u ostatnich, coz se mu evidentne nepovedlo a vyjadruje jen svuj nazor na prostorove-hierarchicke usporadani nasich vrcholnych prestavitelu CPS.
Nakonec je mozna dobre ze toto vlakno vzniklo, alespon se v rekacich muzeme lepe poznat budeme lepe vedet koho volit do KK... ja budu asi muset volit Krtka, aby se vyvazily extremy
Proste konstatovani faktu, ze i ve 4. kole (kde bylo kandidatu nejmene, tedy teoreticky nejvetsi snace na zvoleni), se pro Janu nenaslo dost hlasu nikterak neurazi ani nesnizuje Jirku Rezeka, ktery byl zrovna na pozici 4. byl zvolen.
Dalsi konstatovani faktu, ze by to taky chtelo nejakou holku na vedouci pozici, at nejsme uplne gay klub... zde bych vytkl max. chybne pouziti zavorky, protoze po jejim vynechani ztraci veta smysl
Take neni nic spatneho na tom ze Xchaos priznava, ze se snazil v prubehu hlasovani ziskat pro Janu podporu u ostatnich, coz se mu evidentne nepovedlo a vyjadruje jen svuj nazor na prostorove-hierarchicke usporadani nasich vrcholnych prestavitelu CPS.
Nakonec je mozna dobre ze toto vlakno vzniklo, alespon se v rekacich muzeme lepe poznat budeme lepe vedet koho volit do KK... ja budu asi muset volit Krtka, aby se vyvazily extremy
Každý jednotlivec je ovlivněn protekcí, či skupinovou loajalitou a jediný zpusob jak tento vliv eliminovat je zapojit do rozhodování větší skupinu.
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Abych se taky vyjádřil coby člen Rozhodčí komise, i na mě působil Xchaosovo příspěvek (komentář) trochu "jebavě". Ať už to byl úmysl nebo ne (věřím, že nebyl), vyvarujte se pro příště takovýchto komentů na oficiální prezentaci. Vidíte, že i ve vlastních řadách tento koment působí všelijak. Jak potom může zapůsobit v masovém měřítku? Berte tohle jako jemné upozornění a přispívejte dále s rozmyslem - filipiky si nechejte na interní fórum. Děkuji za pozornost.
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Pavel.Cerny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 98
- Registrován: 25 čer 2009, 19:16
- Profese: manažer, průmyslový inženýr (bez Ing!)
- Bydliště: Trutnov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
toto je kandidat do kontrolni komise.. neutralni, pragmaticky, racionalni, vubec ne egoista...Lukas Novy píše:Prispevek byl velice fer, chtel sem napsat podobny, ale moje slova by byla mnohem tvrdsi.
Pavel Cerny
Use brain, prevent shitstem
Use brain, prevent shitstem