Postoj KS OLK k obarveným penězům

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Postoj KS OLK k obarveným penězům

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

A potom, že potřebujeme na všechno předpisy. Od principu neuhýbáme, jen na všechno nepotřebujeme návod, navíc ještě blbý.
Mám z vás radost, rozumná omezení máme přece v sobě. :D ;)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31241
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27876 poděkování
Dostal poděkování: 23755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoj KS OLK k obarveným penězům

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin Smida píše:ostatně my v OLK navrhujeme kompromisní variantu (obarvení nechat, ale lépe definovat, co se za obarvené kupovat nebude. A podle mě by se za veřejné peníze neměla kupovat reklama v TV či rádiu, inzerce v tisku, pronájem reklamních ploch, placení roznašeči letáků, občerstvení a cesťáky.)
I já jsem někde navrhoval aby RV nebo CF schválili a jednou za čas novelizovali výčtový seznam, co se z jakýchkoliv peněz proplácet nebude.

Ovšem s tou reklamou mohu souhlasit jen ohledně TV a rozhlasu. U nás v Plzni není jediná neplacená výlepová plocha a výlep na placených je postihován pokutami. Zato tu není monopol jedné výlepovky. Takže pro nás jediné přijatelné řešení je platit za výlep. Už prostě nejsme začínající banda anarchistů, kteří si plakáty budou lepit tajně po nocích a každý nad tím mávne rukou.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoj KS OLK k obarveným penězům

Příspěvek od Martin.Smida »

post297479.html#p297479
takhle nějak bych to bral...
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25667 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoj KS OLK k obarveným penězům

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tak je "odbarveno", tak bych to ukončil.
lock.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“