Volební štáb

Eurovolby 2014
Toto podforum je pro svou již naektuálnost uzavřeno

Moderátor: Mediální odbor

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jindrich Bartek píše:Hlavně je potřeba info od krajů, aby se mohl změřit vliv kampaní v kraji na výsledky kraje. Obecný řeči jsou k ničemu.
Posílal jsem mail krajským koordinátorům včetně tebe, dalším šly SZ. Dorazily?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Filip.Krska
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Janek.Wagner »

Lukas Novy píše:Mohl bys mezitim zverejnit zapisy z probehlych stabu, diky? Jakozto vedouci TO bych take prispel reportem, ale nemam dostatek podkladu.
Nemám žádný vlastní další zápis, v průběhu Pirate Tour se jednalo spíše operativně, ale požádám další členy VŠ.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21725
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5267 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Lukas.Novy »

A co nejaky seznam usneseni, jak ste rozhodovali, kdo jak hlasoval a o cem? Jak takove zasadeni vubec probiha, muzes nam to popsat? Je nekde verejny aspon jejich program? Podle ceho se jednotlivy ucastnici na takovou schuzi pripravovali?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 4):
anonym2064, Hurvajz.jr, Marek.Kubat, Helena.Jarolimkova

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Volební štáb

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Janek Wagner píše:
Jindrich Bartek píše:Hlavně je potřeba info od krajů, aby se mohl změřit vliv kampaní v kraji na výsledky kraje. Obecný řeči jsou k ničemu.
Posílal jsem mail krajským koordinátorům včetně tebe, dalším šly SZ. Dorazily?
Jop, pak jsem si všiml mailu. Mno, nevím jestli jsou ty otázky správně formulovány, ale pokusím se na ně odpovědět. Btw. Hodnocení práce krajské koordinátorky se má na mysli Zuzka? Já jen, že tam je i slovo krajský koordinátor, (čímž jsem asi míněn já) takže se to může někomu plést.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jindrich Bartek píše:Jop, pak jsem si všiml mailu. Mno, nevím jestli jsou ty otázky správně formulovány, ale pokusím se na ně odpovědět. Btw. Hodnocení práce krajské koordinátorky se má na mysli Zuzka? Já jen, že tam je i slovo krajský koordinátor, (čímž jsem asi míněn já) takže se to může někomu plést.
Dík za upozornění, upravím. Klidně doplním i další otázky, navrhni ;-)
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14655
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12030 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Lukas Novy píše:A co nejaky seznam usneseni, jak ste rozhodovali, kdo jak hlasoval a o cem? Jak takove zasadeni vubec probiha, muzes nam to popsat? Je nekde verejny aspon jejich program? Podle ceho se jednotlivy ucastnici na takovou schuzi pripravovali?

Štáb byl pracovní orgán, kde jsme se navzájem koordinovali, zjišťovali zpětnou vazbu a vyměňovali jsme si nápady.

Já měl na starosti online kampaň, (Facebook, aby byly bannery, sledujuseriály jsem domluvil, twitter při superdebatě, tvorba grafik pro web - dával jsem zadání grafikům, publikace fotek z tour, odpovídání na FB)
Janek PR a média
Zdeněk Strnad řešil volební web a kampaň jako celek
Zuzka Kolaříková koordinovala Tour
Janek s Lenkou tuším zajistili distribuci materiálů do krajů.

Štáb neměl žádné formální pravomoci a o ničem nehlasoval.

Objednávky zařizoval zřejmě Zdeněk po poradě s Jankem a Ivanem, ale to nevím jistě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Filip.Krska

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb

Příspěvek od Janek.Wagner »

Mikulas Ferjencik píše:Objednávky zařizoval zřejmě Zdeněk po poradě s Jankem a Ivanem, ale to nevím jistě.
Už jsem to psal jinde viz Předmět: Volební web
Janek Wagner píše:
Mikulas Ferjencik píše: OFFTOPICJanek PR a média
Zdeněk Strnad řešil volební web a kampaň jako celek
(...)
Objednávky zařizoval zřejmě Zdeněk po poradě s Jankem a Ivanem, ale to nevím jistě.
Neschopnost si dohledat zápisy je obdivuhodná, ale i jejich interpretace bez mého vysvětlení by nebyla ani možná:
Předmět: Volební štáb[/ot]
Lenka Wagnerova píše:Volební štáb – 24. března 2014 – Pirátské centrum Praha9. Fundraising
- webová stránka - programování zajistí Janek W. (zajistí programátora); design Dominika M.; smluvní a technické řešení, doménu Zdeněk S. a Ivan B., Petr V.
Zajistil jsem obratem programátora a čekal na podklady k platební bráně. Za týden jsem přišel na volební štáb později kvůli práci a až ze zápisu se dozvěděl, že je všechno jinak:

Předmět: Volební štáb
Ivan Bartos píše:Web.....pomoc s webem (přes víkend a dnes 0 reakcí)
.....přímo oslovení Roj, Jarda Němec, Kadeřávek (nemá zdroje)
.....web outsourced - do čtvrtka web bez platební brány (homepage a kadnidáti - profily, volimpiraty.cz, volimpiraty.eu) redirect na standarní fundraising
.....platební brána bude prozatím nahrazena stránkou standardního fundraisingu do doby zprovoznění page (zařídí Strnad, Vitásek, Bartoš)OFFTOPIC.....weby kandidátů dodělá amelia like, pokud budou zdroje (grafika) engine je, ale nejsou přístupy obsah apod. grafický tým dodá lištu a JK dodá přístupy a návod
A ani tohle nikdo nedodržel. Když jsem měl námitky, neustále se argumentovalo potřebou rychlého spuštění.OFFTOPICJá a ani MO jsme neměli k webu přístup a ten jsem získal až hacknutím. Ostatně web byl děravý ještě po volbách.
Osobně jsem celou dobu byl proti jakékoli platbě nad 5000 Kč, protože mnou dohodnutý programátor to měl udělat právě za 5000 Kč.
Zamčeno

Zpět na „EP 2014“