Ale to je pak dost jiné pojetí akce. Primární důvod, proč jsme akci vymysleli, byl, jak jsem již říkala, že nám po CF přišlo líto, že to už skončilo. Tzn. hlavní hnací motor byl zase se potkat, společně se pobavit a nemuset při tom řešit plno nutných a nudných hlasování. A když už akci budeme dělat, tak tam i přizvat další zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o nás i naší práci a společně s námi se pobavit. Což je cíl, který se dá dělat relativně snadno v relativně malém množství lidí. V okamžiku kdy začnu více přemýšlet o tom, že se musím starat o přednášející, musím zajišťovat profi servis, vše musí být na profi úrovni, nedělám to pro nás a naše příznivce, ale pro širokou veřejnost - tak to je mnohonásobně více práce.Vaclav Fortik píše:Dále con MUSÍ BÝT ZAMĚŘEN NA LIDI Z VENKU - dělat si akci pro sebe nemá cenu - nestojí to za námahu, pokud by to bylo pojaté jako akce dovnitř, pak j elepším formátem pirátský workshop - 1-3 linie pro kandidáty do voleb, aktivní členy a RegP, kde dostanou odbornou nalejvárnu.
Jelikož se uvažuje o cca 100 účastnících, nemá moc smyslu mít víc jak 3 současně běžící programy. V případě výrazně zajímavého programu, stačí i jeden.