Anketa k útokům z 11.září

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno

Jaký je Váš postoj k teroristickým útokům z 11.září 2001?

Věřím oficiální verzi, nemá smysl se událostí nadále zabývat
5
6%
Věřím oficiální verzi, na nebezpečí terorismu je třeba i nadále upozorňovat
5
6%
Nevěřím oficiální verzi, ale nemá smysl se událostí nadále zabývat
26
33%
Nevěřím oficiální verzi, na rozpory je třeba upozorňovat
30
38%
Nemám dostatek kvalitních a hodnověrných informací, abych si vytvořil názor
13
16%
 
Celkem hlasujících: 25 - Celkem hlasů: 79

Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Martin Svadlenka píše:Gruzie je OT, tak zkus jiné vlákno ;-)
neni to OT! jen ukazuje jak se tyhle "vedecke" metody delaj.
proste si dalsi kdo nas tu masiruje kravinama. kdyz sem nedas i dokumenty "protistrany", ne jen vyber "neceho" co se hodi (jestlipak je tam vyjadreni national geographics), tak nam tu nabizis jen nabozenske texty nesouci se na vlne popularity konspiracnich teorii a ne fyziku.

ps: sem se koukl na to co mel ten text vyvracet a vypada to ze slo o jinej dokument nez sem videl :D nicmene sem se alspon pobavil nad tou diskuzi, treba vyraz "jeden zaslouzily cvutak", jojo fyzici :lol: :lol: :lol:
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

a nez pujdu spat tak polozim takovou drobnou otazku, na kterou jsem v liturgickych textech nenarazil.
proc se kvuli vyhlaseni valky musely vyhazovat dopovetri veze + to kolem. dyt by jako zaminka bohate stacilo odpalit treba par mcdonaldu s roztomilouckejma tlustouckejma americankama. proc museli odpalovat vsemi nenavideny financniky a jeste tak desne slozite s rizikem prozrazeni?

a pak uz jen drobnost, proc by treba NG vymejslel jak falsovat experimenty, kdyz prave naopak peknej skandalek prinasi sledovanost ;)
Uživatelský avatar
Zdenek.Pech
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 712
Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
Profese: ICT specialista
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Zdenek.Pech »

Nechci to nijak rozvádět, ale konspirace - pokud tedy připustím, že něco takového skutečně existuje (a historie mi nedává jinou možnost) - má většinou velmi hluboké kořeny a do detailu připravovaný průběh. Stačí si vzít příklad z nějakého spiknutí na úrovni státu, a jak to pak musí vypadat v celosvětovém měřítku? Vybombení pár McDonaldů by mělo za efekt maximálně tak zavedení dočasného stanného práva a asi i mobilizaci Národní gardy v US, ale nikdy ne přímé globální důsledky, na které by bylo možné se odvolat spolu s vyhlášením války terorismu. K takovým účelům je třeba srazit k zemi symboliku úspěchu a moci, což zasáhne do psychiky miliónů lidí mohutně podporovaných mediální masáží se spoty opakujícími se po půlhodině... tohle je možné označit za profesionální manipulaci a běžně se to používá v praxi (nemyslím teď nutně ve spojitosti s konspiracemi) v médiích.
Dále se mi příliš nepozdává příběh nepolapitelné ikony terorismu, slavného Usámy bin Ládina. V dnešní době, kdy je možné pomocí satelitu číst knížku z oběžné dráhy a pátrací technika již velmi pokročila, by s trochou snahy takový Usáma dávno skončil. Pokud tedy někomu nehraje do karet to, že je možné se na jeho existenci neustále odvolávat a podporovat tak ultranákladnou kampaň s jednoznačným cílem upevnění pozic v jistých částech světa. Proč to šlo v Iráku? Saddáma údajně našli v nějaké díře a pak ho slavnostně oběsili... podle mého názoru nepříliš pravděpodobné, že by člověk takového vlivu a moci dopustil tak neslavný a podřadný konec. Ani Hitler nedopustil, aby ho dostali živého. Pokud dostali Saddáma v jeho vlastní zemi, pak by neměl být takový problém najít Usámu. Technické předpoklady + kapacity k tomu rozhodně jsou, uvěďme příklady: satelitní síť spolu s dalšími snímacími zařízeními, GPS lokátory, bezpilotní letouny atd. atd. Co je na tom ale nejzajímavější, to je pro mě celá síť Al Kaida - infiltrace by jistě pro tajné služby neměla být takový problém, stejně tak obstarání si informátorů... bla bla bla

...vidíte, co se mnou děláte - to je přesně důvod, proč nezabředávat do takovýchto témat. Je to nekonečné, návykové a hlavně při ventilaci směrem ven to může působit různě. Ano, vím o tom, že tento topic nebyl směrován na veřejnost a taky si můžete všimnout, že nejsem úplně přesvědčený o světovém míru a spravedlnosti. Ale odmítám o tom vést nekonečné diskuse, jelikož jsem zatím u žádného tématu nenalezl uspokojivý výsledek a rozřešení.
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Robert.Adamek »

Celé jsem to nečetl, na tuhle záležitost mám určitý názor, který Martin zná, ale spíše se zeptám, zajímá někoho nějaké předměstí New Yorku, s jehož velikostí by se dala ČR srovnat? Zajímají někoho hlasy v globálu pár lidí? Nezajímají. Vzpomeňme tedy na Don Quijote a zajímejme se raději o to, co se děje u nás a jak zlepšit to, aby se pdobné věci nepřenesly do ČR, ať už to s nimi bylo jakkoliv, neboť pokud se nikdo neohlíží na názory odborníků, nebude se ohlížet ani na názory křičící menšiny.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

SPAM Anketa

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ahoj Roberte

Vzhledem k tomu, že toto nekonečné téma se tady neustále motá, jako vítr v bedně.

Dovoluji si připomenout, že jsme pirátská strana a sdružili jsme se abychom pracovali na pirátských tématech.

Pokud je diskuze zcela volná začnu psát o mém pejskovi a jeho zážitcích s jinými pejsky a protivnými sousedy.

Nebo ještě lépe, otevřu diskuzi na tema klaus, oteplování planety, vypalování deštných pralesů, a vztah Činy k Tibetu.

Věřím, že se s radostí najde mnoho dalších nadšenců a jejich nutkavých témat, kterýmy se tady můžeme navzájem fackovat.

Švadlenku by měl někdo už konečně citlivě, ale důrazně uklidnit, nebo přesměrovat tam kde najde sobě podobné "vrány" - myšleno bez snahy o urážku. Ať se tady netrápí s neporozuměním, protože je zcela mimo mísu.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Robert Adamek píše:Celé jsem to nečetl, na tuhle záležitost mám určitý názor, který Martin zná, ale spíše se zeptám, zajímá někoho nějaké předměstí New Yorku, s jehož velikostí by se dala ČR srovnat?
Zajímají někoho hlasy v globálu pár lidí? Nezajímají.
Už nejde o pár lidí a ty to víš, Roberte. To, že je tma v ČR, je práce pouze a jedině zbabělých českých médií.
To předměstí New Yorku dnes sahá až na Střední východ. Ta událost byla použita jako globální, celosvětová záminka, proto je to tak vážné a ať chceme nebo ne, týká se to i nás.
Robert Adamek píše:Vzpomeňme tedy na Don Quijote a zajímejme se raději o to, co se děje u nás a jak zlepšit to, aby se pdobné věci nepřenesly do ČR, ať už to s nimi bylo jakkoliv, neboť pokud se nikdo neohlíží na názory odborníků, nebude se ohlížet ani na názory křičící menšiny.
Podobné věci se sem přenesou daleko méně pravděpodobněji, když budeme znát skutečné pozadí 9/11
[ironie]Taky se musí řvát hoodně nahlas :-D
Nejlépe před budovou ČT
Oni už se časem hodí do cajku ;-) [/ironie]
Petr Bajgar píše:Vzhledem k tomu, že toto nekonečné téma se tady neustále motá, jako vítr v bedně.
Dovoluji si připomenout, že jsme pirátská strana a sdružili jsme se abychom pracovali na pirátských tématech.
Pokud je diskuze zcela volná začnu psát o mém pejskovi a jeho zážitcích s jinými pejsky a protivnými sousedy.
Zkus si přečíst Stanovy ČPS Článek III. písm.7
Petr Bajgar píše:Nebo ještě lépe, otevřu diskuzi na tema klaus, oteplování planety, vypalování deštných pralesů, a vztah Činy k Tibetu.
Come on Petře!
Petr Bajgar píše:Věřím, že se s radostí najde mnoho dalších nadšenců a jejich nutkavých témat, kterýmy se tady můžeme navzájem fackovat.
Fackovat... Aha.. To jsem nevěděl.
Petr Bajgar píše:Švadlenku by měl někdo už konečně citlivě, ale důrazně uklidnit,
Jinými slovy zacpat mi ústa, Petře, že?
Pamatuj si, že dnes tak smýšlíš ty o mě a tvé přání se ti třeba i splní. Nemáš strach, že se takovým způsobem v budoucnu někdo postaví i k tobě?
Petr Bajgar píše:nebo přesměrovat tam kde najde sobě podobné "vrány" - myšleno bez snahy o urážku.
A odkud myslíš, že přicházím? :lol:
Petr Bajgar píše:Ať se tady netrápí s neporozuměním, protože je zcela mimo mísu.
To ukáže čas..
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

NEPOUČITELNÝ SPAMER

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vážený pane Švadlenko
na vaše doporučení jsem si opět přečetl stanovy ČPS pro přesnou představu, kde se vy v nich vidíte zmínku o 9/11. Velice by mě zajímalo, proč jste si vybral zrovna ČPS k opruzování s tímto banálním zlomkem 9/11.
Pokud je v tom nějaká matematická hříčka neváhejte jí řešit s matematiky, pokud však nemá nic společného s ČPS tak pouze zneužíváte liberálních pravidel fungování ČPS ke škodě lidí, kteří se v ČPS sešli za zcela jiným účelem a cíli.

Dále, můj příspěvek nebyl pokud vím adresovám vám, ale třetímu místopředsedovi RP protože vy zcela zjevně nemíníte se svou zaváděcí taktikou přestat.

V žádném směru nemíním zpochybňovat vaše stanovami dané právo sdělovat své názory na dění uvnitř ČPS i toho co se třeba i vzdáleně týká činnosti a programu ČPS.

Nemyslím si však, že vy budete ochoten na toto přistoupit a proto znovu vyzívám 3.mistopředsedu RP ČPS Roberta Adámka, aby zvážil a případně navrhl příslušné kroky k zamezení vaší destruktivní činnosti.

Navrhuji minimálně týdenní BAN.

Článek III. Členství
Členem strany může být občan ČR, který:
je starší 18 let,
je plně způsobilý k právním úkonům,
není členem jiné politické strany nebo politického hnutí,
souhlasí s programovými cíli České pirátské strany (ČPS),
se zaváže podporovat základní programové cíle uvedené v článku II,
nebyl ze strany v minulosti vyloučen; nestanoví li republikový výbor jinak,
Člen má právo:
být informován o činnosti strany, o všech jednáních krajského sdružení, k němuž přísluší a o přijatých usneseních,
svobodně vyjadřovat své názory a obhajovat je, podílet se na projednávání a rozhodování o vnitřních záležitostech strany,
podílet se na utváření politiky strany,
obracet se na jiné členy a orgány strany se svými návrhy, iniciativami, otázkami a připomínkami,
účastnit se s hlasovacím právem příslušných sněmů a voleb,
být volen a případně být delegován do stranických orgánů a funkcí,
být navržen za kandidáta pro volby do veřejných funkcí, kandidatura může vyžadovat splnění dalších kritérií, jako například získání podpory stanoveného počtu členů České pirátské strany,
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin Broz »

Hrabičky? Neboť jinak si to nedokážu vysvětlit.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Prosím, nehrotit to ještě tady v tomhle vlákně.
Martine Švadlenko:
na 11. září máme stejný názor, ale nesnaž se ho za každou cenu vecpat ostatním, mnohé to rozčiluje a k ničemu konstruktivnímu to v ČPS nevede.

Petře Bajgare:
Tohle je v podstatě neformální diskuze, tohle je napsáno jako definicie Vnitrostranické diskuze, kde se nyní nacházíme:
Platforma pro neformální a preformální vnitrostranickou diskuzi členů strany otevřená členům ČPS a registrovaným příznivcům. Diskuze je nezávazná, mohou z ní však vyplývat podněty k orgánům strany.
Krom toho, že nemáš právo navrhovat někomu BAN. Chceš-li, podej stížnost na Kontrolní komisi. Pevně však věřím, že toto neuděláš, stejně jako věřím, že Martin již nebude tak agresivní a vtíravý co se týče 11. září ;)
Díky za spolupráci ;)
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

SPAM Anketa

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ať žijou kluci Off Topici.

Jasny Jiří, s tím BANem to byl Jouk.

Měj se fajn
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“