Robert Adamek píše:Celé jsem to nečetl, na tuhle záležitost mám určitý názor, který Martin zná, ale spíše se zeptám, zajímá někoho nějaké předměstí New Yorku, s jehož velikostí by se dala ČR srovnat?
Zajímají někoho hlasy v globálu pár lidí? Nezajímají.
Už nejde o pár lidí a ty to víš, Roberte. To, že je tma v ČR, je práce pouze a jedině zbabělých českých médií.
To předměstí New Yorku dnes sahá až na Střední východ. Ta událost byla použita jako globální, celosvětová záminka, proto je to tak vážné a ať chceme nebo ne, týká se to i nás.
Robert Adamek píše:Vzpomeňme tedy na Don Quijote a zajímejme se raději o to, co se děje u nás a jak zlepšit to, aby se pdobné věci nepřenesly do ČR, ať už to s nimi bylo jakkoliv, neboť pokud se nikdo neohlíží na názory odborníků, nebude se ohlížet ani na názory křičící menšiny.
Podobné věci se sem přenesou daleko méně pravděpodobněji, když budeme znát skutečné pozadí 9/11
[ironie]Taky se musí řvát hoodně nahlas

Nejlépe
před budovou ČT
Oni už se časem hodí do cajku

[/ironie]
Petr Bajgar píše:Vzhledem k tomu, že toto nekonečné téma se tady neustále motá, jako vítr v bedně.
Dovoluji si připomenout, že jsme pirátská strana a sdružili jsme se abychom pracovali na pirátských tématech.
Pokud je diskuze zcela volná začnu psát o mém pejskovi a jeho zážitcích s jinými pejsky a protivnými sousedy.
Zkus si přečíst
Stanovy ČPS Článek III. písm.7
Petr Bajgar píše:Nebo ještě lépe, otevřu diskuzi na tema klaus, oteplování planety, vypalování deštných pralesů, a vztah Činy k Tibetu.
Come on Petře!
Petr Bajgar píše:Věřím, že se s radostí najde mnoho dalších nadšenců a jejich nutkavých témat, kterýmy se tady můžeme navzájem fackovat.
Fackovat... Aha.. To jsem nevěděl.
Petr Bajgar píše:Švadlenku by měl někdo už konečně citlivě, ale důrazně uklidnit,
Jinými slovy zacpat mi ústa, Petře, že?
Pamatuj si, že dnes tak smýšlíš ty o mě a tvé přání se ti třeba i splní. Nemáš strach, že se takovým způsobem v budoucnu někdo postaví i k tobě?
Petr Bajgar píše:nebo přesměrovat tam kde najde sobě podobné "vrány" - myšleno bez snahy o urážku.
A odkud myslíš, že přicházím?
Petr Bajgar píše:Ať se tady netrápí s neporozuměním, protože je zcela mimo mísu.
To ukáže čas..
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.