Anketa k útokům z 11.září

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno

Jaký je Váš postoj k teroristickým útokům z 11.září 2001?

Věřím oficiální verzi, nemá smysl se událostí nadále zabývat
5
6%
Věřím oficiální verzi, na nebezpečí terorismu je třeba i nadále upozorňovat
5
6%
Nevěřím oficiální verzi, ale nemá smysl se událostí nadále zabývat
26
33%
Nevěřím oficiální verzi, na rozpory je třeba upozorňovat
30
38%
Nemám dostatek kvalitních a hodnověrných informací, abych si vytvořil názor
13
16%
 
Celkem hlasujících: 25 - Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Zdenek Pech píše:Můj názor: jsem přesvědčen, že oficiální verze má vážné trhliny => něco je tedy špatně... ALE! Jsme nový, čerstvý a hlavně neposkvrněný politický subjekt - budeme si neuváženými abstrakcemi "pravdy" budovat image skupinek zabývající se podobně "extrémními" názory? Nemáme na to páky, nemáme na to kapacity - já říkám, pojďme věnovat energii jiným věcem než je pátrání po pravdě, kterou pravděpodobně kamuflují profesionální organizované skupiny podporované subjekty s takřka bezedným rozpočtem! Nechci, abychom skončili v pytli s exempláři jako jsou vesmírní lidé a podobnými experty...
Říkám jasné a rozhodné ne, Zdeňku.
Za sebe.
Postoval jsem to už v jiném threadu, ale neprezentuju to jako názor čps.
Nehodlám však mlčet k evidentnímu popírání (nejen) fyzikálních zákonů.
Bohužel je září můj hlavní motiv vstupu do politiky a nejsem tu sám takový, jak jsem zjistil.
Uvědomuješ si vůbec, co žádáš? Co změníme, když budem mlčet k evidentní pravdě?
Moje anketa a odkazy mají seznámit piráty s tím, co je propagandou možné.
A to je jen jeden dobře zdokumentovaný a prokazatelný případ.
Nehodlám žít ve lži a tím ji schvalovat. Prostě ne.
Teď už to není tak těžké :-) a aspoň se za sebe nemusím stydět.
Dokážu pochopit jak to myslíš a můžeš si všimnout, že to neperu všude (ačkoli příležitostí tu je dost).
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Martin Svadlenka píše:Ok?
to neni ok, veze jsou to same jako to pristani na mesici co tu nekdo zminoval
tech radoby neoficialnich vysvetleni je net precpanej pac to vsichni jako ovce sirej, pripadna vysvetleni/vyvraceni tech hovadin se naopak hledaj blbe i kdyz jsou. treba to s tim mesicem sem hledal pul hodky i kdyz jsem vedel ze to na tom idnesu nekde je. podobny je to s tema vezema, proc tam nedas i linky vyvracejici ty hovadiny? vim ze jich par je (treba na national geographic sem jeden porad videl)
a to ze se amatersky zajimas o chemii ... nic neznamena, tim samim se ohanej i ti popiraci holokaustu, proste jde o to zamichat fakta s radoby vedeckejma kecama a je to. dyt i existence plynovejch komor se popira prave pres chemii.
Uživatelský avatar
Zdenek.Pech
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 712
Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
Profese: ICT specialista
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Zdenek.Pech »

Martin Švadenka: nebudu se k tomu dále vyjadřovat, mám spoustu "radikálních" až extrémních názorů... ale řeknu asi tolik, že se snažím jednat pro dobro ČPS - nevěřil bys, kolik lidí tě okamžitě setře a přestane vnímat při konfrontaci jediného extrémnějšího, byť sebevíc logického názoru! A o to tady bohužel jde... společnost masírovaná masmedii nerada přijímá "neoficiální fakta". A to si teď jako ČPS z mediálního hlediska nemůžeme dovolit - a pokud ano, tak velmi velmi velmi a ještě jednou velmi opatrně! Nezlob se na mě, ale holt na to koukám ze sobeckého globálu... dříve se za kacířské a neschválené názory upalovalo, dneska se ignoruje a diskredituje - bohužel. :cry: :roll:
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Zdenek Pech píše:A o to tady bohužel jde... společnost masírovaná masmedii nerada přijímá "neoficiální fakta":
ja si naopak pripadam masirovanej tema neoficialnima faktama a ty oficialni mi nikdo ne a ne predlozit :(
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Vit Hnilica píše: podobny je to s tema vezema, proc tam nedas i linky vyvracejici ty hovadiny? vim ze jich par je (treba na national geographic sem jeden porad videl)
Ok, jak myslíš
Tady máš vše o tom, proč ten experiment NG selhal
http://911blog.yweb.sk/807/Propaganda-N ... lhani.html
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Zdenek Pech píše: ale řeknu asi tolik, že se snažím jednat pro dobro ČPS
V tom se shodnem, Zdeňku.
Mohl jsem klidně reagovat na tuhle [ironie]provokaci[/ironie] https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... =53&t=2362
ale už trochu znám tenhle typ lidí, co mají vždycky pravdu.
Zdenek Pech píše: - nevěřil bys, kolik lidí tě okamžitě setře a přestane vnímat při konfrontaci jediného extrémnějšího, byť sebevíc logického názoru!
[megaironie]No, to máš pravdu, jste první, na koho to zkouším[/megaironie]
:lol:
Vážně: Mám víc obrácených na víru, než těch, co polkli modrou...
Zdenek Pech píše: A o to tady bohužel jde... společnost masírovaná masmedii nerada přijímá "neoficiální fakta".
To, co sem valím jsou OFICIÁLNÍ FAKTA.
Upozorňuju na to, že oficiální verze je v rozporu s těmito oficiálními, poměrně snadno dohledatelnými fakty.
U pirátů mě zaujalo heslo "média lžou", ale asi jste nechtěli napravovat tento stav, jen zřejmě upozorňujete na to, že se zkreslují volební průzkumy :-D
Zdenek Pech píše: A to si teď jako ČPS z mediálního hlediska nemůžeme dovolit - a pokud ano, tak velmi velmi velmi a ještě jednou velmi opatrně!
Opět opakuju: Valím to ven? Cpu to mediální komisi? Tvrdím, že je to ofiko postoj ČPS?
Ne..
Zdenek Pech píše: Nezlob se na mě, ale holt na to koukám ze sobeckého globálu... dříve se za kacířské a neschválené názory upalovalo, dneska se ignoruje a diskredituje - bohužel. :cry: :roll:
Taky se na to koukám ze sobeckého globálu, jen je můj :-D
Mě nepřijde normální mlčet k upalování či diskreditaci.
Uvědomuješ si, že zastáváš stejný postoj jako ti upalovači?
Oba jsme z národa, v němž se narodil Jan Hus.
A radši si stoupnu na hranici s ním, chlapče, [nadsázka] protože svět, kde se trpí tak masová lež, aniž by to bylo nutné, mě už nezajímá [/nadsázka]
Nikoho nesoudím, každý na to nemá žaludek, aby se angažoval.
Ale jiní mě zatím nezlomili.. Zlomí mě piráti? ;)

V závěru své přednášky cituje Richard Gage Martina Luthera Kinga:
"Nastává čas, kdy se mlčení stává zradou."
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Martin Svadlenka píše: Ok, jak myslíš
Tady máš vše o tom, proč ten experiment NG selhal
http://911blog.yweb.sk/807/Propaganda-N ... lhani.html
tady to vidis, to je typicky. jak ja muzu vedet ze to co je na tehlech nabozenskych webech je pravda? a hlavne se tam pise o necem co si vubec z toho dokumentu nepamatuju. (ze by utok typu kdyz neni tohle pravda, tak neni pravda nic) stejne "odborne" vyvraceli rusaci i naky fotky z gruzie a pak se nakonec ukazalo ze vse bylo prave, stacilo jen ukazat vsecky fotky z fotaku :D
Naposledy upravil(a) Anonym101 dne 18 lis 2009, 22:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Petr.Hires
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 512
Registrován: 06 čer 2009, 20:27
Profese: OSVC
Bydliště: Bozeny Nemcove 1, Prostejov
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Petr.Hires »

Martin Svadlenka píše:Dal jsem Kapounkovi 2 DVD matroše pro tebe, evidentně k tobě nedorazil ani byte.
Snad se nebude povazovat za poruseni slibu jiz nereagovat, kdyz nereaguji na otazku 11. zari, nybrz k tematu tohoto hlasovani a ke sve osobe (a osobe Petra Kapounka)

Petr je v tom nevine. Uz mi to i pripominal, ale ja jsem si na to zatim neudelal cas. Coz je mimochodem u podnikatelu meho druhu vcelku normalni, ze trebas pul roku (nebo dle situace i dele) nemaji cas na sve osobni potreby. Takze to prosim neber jako neco zleho.
Pokud by me to zcela nezajimalo a pokud bych nebyl ochoten se tomu povenovat, jiste bych Ti nerikal, ze to chci zkopirovat a jiste bych neprosil Petra K. aby to zatim uskladnil u sebe. Natolik jsi mne snad jiz mozna poznal, abys chapal, ze to neni muj styl. Neco rikat a opak delat.

PS.: je to pod licenci CC nebo je to oravdu Piratske? ;-)
PS2.: pod "zvery z vysledku hlasovani" jsem spise ocekaval nejake sdeleni ve smyslu napriklad (nebo neco jineho):
Fiktivni vyjadreni Martina Svadlenky, tak jak by jej napriklad ocekaval Petr Hires píše: 70% hlasujicich vyjadruje pochybnosti, coz jsem vicemene cekal
43% si mysli, ze se tim neni treba zabyvat, coz je pro mne urcitym zklamanim
17% nema dostatek informaci, to je prostor pro mne, mohu Vam pomoci udelat si nazor

Hlasovalo vsak jen 30 lidi, coz je snad jen ctvrtina clenstva, i to mne mrzi...
It's not our fault. We're just machines, designed to make a genocide.
mail: petr.hires@ceskapiratskastrana.cz
web: Blog | Facebook | G+ | UTFG
tel: +420 722 933 917
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Petr Hires píše:[

Hlasovalo vsak jen 30 lidi, coz je snad jen ctvrtina clenstva, i to mne mrzi...
Nemusí, Petře..
Ta anketa (možná) zmizí, až klikne usnášení schopná většina :-)
Na to, že jsem to sem jen pověsil a nijak na to neupozorňoval, je to celkem slušné skóre :-)
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Vit Hnilica píše:
Martin Svadlenka píše: Ok, jak myslíš
Tady máš vše o tom, proč ten experiment NG selhal
http://911blog.yweb.sk/807/Propaganda-N ... lhani.html
tady to vidis, to je typicky. jak ja muzu vedet ze to co je na tehlech nabozenskych webech je pravda? a hlavne se tam pise o necem co si vubec z toho dokumentu nepamatuju. (ze by utok typu kdyz neni tohle pravda, tak neni pravda nic) stejne "odborne" vyvraceli rusaci i naky fotky z gruzie a pak se nakonec ukazalo ze vse bylo prave, stacilo jen ukazat vsecky fotky z fotaku :D
Pokud je pro tebe fyzika náboženství, Vít ej v chrámu Páně :-D
Gruzie je OT, tak zkus jiné vlákno ;-)
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“