Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP - Aleš Sůra

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.
Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP - Aleš Sůra

Příspěvek od Ales.Sura »

Ahoj bukanýři,
rád bych ohlásil svoji zájem o kandidaturu do EP. Moje kandidatura je míněna spíše na doplnění kandidátky a reálně se stěhováním do Bruselu nepočítám:-). Klidně tedy přenechám místo aktivním důstojníkům a důstojnicím.
Nějaké detaily si o mě můžete najít v mém pirátském profilu. Myslím, že pirátem jsem již dost dlouhou dobu na to, aby mě pirátská vize byla jasná. Její osvojení pro mě bylo poměrně jednoduché, protože se s ní od samého počátku ztotožňuji.
V následujících volbách budu samozřejmě za piráty lobovat bez ohledu na to, jestli budu na kandidátce. Momentálně jsem v Německu, kde jsem nadále v kontaktu jak s českými piráty, tak i rozvíjím vztahy s těmi německými. Angličtina a němčina tak samozřejmě není problém. To, že jsem v zahraničí, může navíc podpořit pirátskou image mezinárodního hnutí, kterým také beze sporu je.
Prozatím jsem během každých voleb získal kolem osmi nových voličů - tedy to jsou ti, o kterých vím, že nás minule nevolili a nově nám hlas dali. Při troše štěstí moje "pirátské spamy" pomohli k rozhodnutí i dalším:-). Sice to na první pohled není moc, ale kdyby se to podařilo každému pirátovi...
Jinak v minulých parlamentních volbách jsem dostal nějakých 225 preferenčních hlasů, které by se nám mohli hodit i teď. Někdo tu navíc psal, že někteří voliči se rozhodují i podle počtu titulovaných hlav. Já si o tom sice myslím svoje, ale když o tom tak přemýšlím, tak tituly vlastně používám jen na pirátských kandidátkách, takže je fajn, že se ty prachy za studium alespoň občas pirátsky zúročí:-).
Pokud na mě máte nějaké dotazy, tak klidně sem nebo přes SZ.
Vítr do plachet přeje,
Aleš
Naposledy upravil(a) Ales.Sura dne 01 úno 2014, 19:54, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 5):
Ivan.Bartos, Tobias.Esner, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora, Mikulas.Ferjencik
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18252 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP - Aleš Sůra

Příspěvek od Ivan.Bartos »

čau negře!
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP - Aleš Sůra

Příspěvek od Ales.Sura »

OFFTOPIC[quote="Ivan Bartos"]čau negře![/quote]
No, nazdar. Čemu vděčím za tak vřelé pozdravy? :-)
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“