Kurs Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2014

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Jan.Hotarek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 321
Registrován: 15 srp 2013, 15:13
Profese: stavebnictví
Bydliště: Velká Bíteš, mobil: 602 370 696
Dal poděkování: 307 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Kurs Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2014

Příspěvek od Jan.Hotarek »

tak nevím, jestli jsme každej navštívili jinej kurz... včera jsem tam byl a po pravdě řečeno mi to nic moc nedalo, o investovaným čase a penězích nemluvě... přikládám kopii hodnocení, které jsem poslal pořadateli:
Zdravím,

možná to potřebuju ještě trošku strávit, ale první dojem ze včerejšího semináře mám nemastný – neslaný. Nijak mě to neurazilo ani nijak nenadchlo. Pokusím se rozebrat jednotlivosti a oznámkovat je jak ve škole.

úvod kursu: přišel jsem o chvíli později (částečně moje chyba, protože jsem měl vyrazit z větší časovou rezervou, částečně chyba lokace – očekával jsem možnost parkování), takže jsem o úplný začátek přišel, přesto dojem pozitivní. Lektor sympatický, příjemný hlas, klidné vystupování, … hodnotím 2+

průběh kurzu: výklad (tím myslím způsob podání) lektora byl podle mého názoru nezajímavý, monotónní a chvílemi až nudný. Do detailu se věnoval některým podružnostem (můj subjektivní názor), průběh neměl žádnou dynamiku, a to ani verbální projev ani informace jako takové. Jediná pozorovatelná změna byla rychlost výkladu zvyšující se s blížícím se koncem kurzu… hodnotím 3-

informační hodnota: polovinu, možná víc, informací jsem věděl a podstatná část nových poznatků jsou věci natolik obecné, že si momentálně netroufám jejich hodnotu odhadnout. V některých jednotlivostech jsem (nejen já) dokonce postřehl protimluv… Objektivně musím uznat, že některé informace pro mne byly nové a zajímavé, ale těch bylo minimum… hodnotím 3

závěr: přestože v úvodu zaznělo, že účastníci kurzu odcházejí nabuzeni a plní nové energie, nic takového jsem nepociťoval. Něco jsem se dozvěděl, ale čekal jsem víc. Předpokládám, že člověk se zájmem kandidovat už si něco o problematice zjistil, kurs mi vyzněl spíš jako přednáška pro studenty „kdybyste náhodou někdy chtěli kandidovat“ a rozhodně ne jako „jak úspěšně kandidovat“ pro lidi, jež se o politiku nějakým způsobem zajímají… moje celkové hodnocení je tedy 3

Jsem přesvědčen o tom, že se téma dá uchopit zajímavějším způsobem a moje očekávání bylo, hlavně co se informační hodnoty týče, vyšší. Nicméně, jak už jsem uvedl, něco jsem si i odnesl.


S přátelským pozdravem,

Jan Hotárek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hotarek za příspěvky (celkem 2):
Ljuba.Polakova, Roman.Kucera
Honza Hoťas Hotárek https://www.facebook.com/PuDr.Hotas, člen KS JmK a hostující člen KS Vysočina
...co nejvíc pirátů do komunální politiky!
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurs Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2014

Příspěvek od Tobias.Esner »

bude se praha opakovat?
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Viktor.Mahrik
Člen KS Praha
Příspěvky: 1024
Registrován: 17 lis 2012, 15:44
Profese: Specialista internetoveho vyzkumu
Bydliště: Praha - Ruzyně
Dal poděkování: 1088 poděkování
Dostal poděkování: 1587 poděkování

Re: Kurs Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2014

Příspěvek od Viktor.Mahrik »

Tobias Esner píše:bude se praha opakovat?
Řekl bych, že jo, i když pomalu je na takové školení pozdě :-)
Jinak můžu zopakovat své shrnutí, když o to bude větší zájem než posledně...
Viktor Mahrik,
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy

tel: 602 767 298
E-mail: viktor.mahrik@pirati.cz

Together we stand, divided we fall!
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“