(pořádá Bartík z Žít Brno)
Jen pro informaci, kdyby měl někdo zájem. A prachy
Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, Predsedajici, Krajsti predsedajici
můžeš prosím, jen ve stručnosti, napsat něco bližšího? stojí to za investovanej čas a peníz? hmm?Viktor Mahrik píše:Ano.
Byl jsem tam a rád se podělím o znalosti. Nějaké Pirátské setkání by měla zorganizovat Míša K.
dík, přihlásil jsem se na březnovej termín do BrnaViktor Mahrik píše:Jo, bylo to dobrý. Za 1200 mi to přijde za hubičku a hodně jsem se dozvěděl. Takže pokud na to máš peníze, čas a budeš to mít blízko, doporučuji zajít. Vše, co potřebuješ vědět je na odkazovaném webu.