Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP -Mikuláš Ferjenčík

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.
Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP -Mikuláš Ferjenčík

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Ahoj Piráti

jak jste asi zaznamenali, nechtěl jsem do evropského parlamentu kandidovat vůbec, protože europoslancem být nechci (především z rodinných důvodů).

Vzhledem k tomu, jaký máme volební systém (každý kandidát potřebuje podporu 50 % členů strany) a vzhledem k tomu, že je kandidátů prozatím méně, než míst na kandidátce. Rozhodl jsem se kandidovat na podporu celé kandidátky, na co nejnižším místě. Jsem přesvědčen, že moje přítomnost dokáže Pirátům přinést několik stovek hlasů, které se budou nepochybně hodit. (jen v Pardubickém kraji jsem měl cca 600 preferenčních hlasů, dále mám spoustu známůch ve škole, v aktivistických kruzích a mezi českými evangelíky).

Europoslancem být nechci, co si ovšem představit dovedu je, že budu dělat zázemí eurotýmu v České republice. U Pirátů jsem získal značné mediální zkušenosti, umím perfektně anglicky a domluvím se německy. Rozumím Pirátské filosofii a dobře vycházím s lidmi.

Když se na kandidátku nedostanu, vůbec mi to nebude vadit, ale přijde mi škoda, abychom kandidátku neobsadili celou. Současně věřím, že budu pro členy osoba, kterou se nemusí bát na kandidátku vyslat.

Pokud se nakonec přihlásí do primárek více lidí, než je míst, prosím předsedajícího, aby mě zkontaktoval, zvážím stažení kandidatury.

Mikuláš

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30168 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP -Mikuláš Ferje

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Mikuláš Ferjenčík byl zvolen - post285525.html#p285525
lock

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“