Poptávám jakýkoliv starší počítač pro účely browsování, kancelařiny (LibreOffice) a filmů. Nemusí být v záruce, nemusí to být ani nějaký výkonný stroj. Stačí, abych na tom spustil XP nebo popř. sedmičky a byl funkční. Cenová relace je cca 1000 - 1500. Pokud vám někomu něco podobného leží pod tunou prachu, rád vás toho zbavím a budu rád za každou nabídku. Jelikož jsem z Prahy, tak bych přijel kamkoliv po Praze a přilehlém okolí
Poptávka po starší PC
Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, Predsedajici, Krajsti predsedajici
- David.Kral
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 120
- Registrován: 28 říj 2013, 00:23
- Profese: bankéř
- Bydliště: Praha - Holešovice
- Dal poděkování: 159 poděkování
- Dostal poděkování: 99 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Poptávka po starší PC
Ahoj, nevím jestli jsem trefil správnou větev fóra, popřípadě prosím moderátory o přesun a omlouvám se 
Poptávám jakýkoliv starší počítač pro účely browsování, kancelařiny (LibreOffice) a filmů. Nemusí být v záruce, nemusí to být ani nějaký výkonný stroj. Stačí, abych na tom spustil XP nebo popř. sedmičky a byl funkční. Cenová relace je cca 1000 - 1500. Pokud vám někomu něco podobného leží pod tunou prachu, rád vás toho zbavím a budu rád za každou nabídku. Jelikož jsem z Prahy, tak bych přijel kamkoliv po Praze a přilehlém okolí
Díky moc.
Poptávám jakýkoliv starší počítač pro účely browsování, kancelařiny (LibreOffice) a filmů. Nemusí být v záruce, nemusí to být ani nějaký výkonný stroj. Stačí, abych na tom spustil XP nebo popř. sedmičky a byl funkční. Cenová relace je cca 1000 - 1500. Pokud vám někomu něco podobného leží pod tunou prachu, rád vás toho zbavím a budu rád za každou nabídku. Jelikož jsem z Prahy, tak bych přijel kamkoliv po Praze a přilehlém okolí
- Jan.Koci
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 427
- Registrován: 17 úno 2012, 13:21
- Profese: Podnikatel
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 322 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poptávka po starší PC
Zitra si pravdepodobne jedu do Plzne na kancl vyzvednout sve PC a jednu kraxnu co by odpovidala pozadavkum tu po slouceni s tim co je tady vyrobim.David Kral píše:Ahoj, nevím jestli jsem trefil správnou větev fóra, popřípadě prosím moderátory o přesun a omlouvám se
Poptávám jakýkoliv starší počítač pro účely browsování, kancelařiny (LibreOffice) a filmů. Nemusí být v záruce, nemusí to být ani nějaký výkonný stroj. Stačí, abych na tom spustil XP nebo popř. sedmičky a byl funkční. Cenová relace je cca 1000 - 1500. Pokud vám někomu něco podobného leží pod tunou prachu, rád vás toho zbavím a budu rád za každou nabídku. Jelikož jsem z Prahy, tak bych přijel kamkoliv po Praze a přilehlém okolíDíky moc.
Ozvi se na FB treba a dohodneme se.
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poptávka po starší PC
Mám doma plno dílů na starší PC, nemám čas to skládat dohromady.. kdyby se hodilo něco konkrétního, dej vědět, mrknu.
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- David.Kral
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 120
- Registrován: 28 říj 2013, 00:23
- Profese: bankéř
- Bydliště: Praha - Holešovice
- Dal poděkování: 159 poděkování
- Dostal poděkování: 99 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poptávka po starší PC
Díky zatím za nabídky, něco pro mě má Jana Syrovatkova, tak uvidím, jeslti bude funkční, tak se kdyžtak ještě ozvu 
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Poptávka po starší PC
Můžu ti nechat poslat poštou:
HP dc7600 - P4 3Ghz, i945, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1000Kč
HP dc7700 - P4 3Ghz dualcore, i965, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1400Kč
HP dc7800 - pentium dualcore 1.66Ghz, Q35, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1900Kč
Nebo jsou k dispozici v plzni.
HP dc7600 - P4 3Ghz, i945, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1000Kč
HP dc7700 - P4 3Ghz dualcore, i965, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1400Kč
HP dc7800 - pentium dualcore 1.66Ghz, Q35, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1900Kč
Nebo jsou k dispozici v plzni.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
- David.Kral
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- Jan.Koci
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 427
- Registrován: 17 úno 2012, 13:21
- Profese: Podnikatel
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 322 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poptávka po starší PC
To bych se mozna spis ozval zitra ja, pokud ta nabidka plati vseobecneZdenek Stepanek píše:Můžu ti nechat poslat poštou:
HP dc7600 - P4 3Ghz, i945, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1000Kč
HP dc7700 - P4 3Ghz dualcore, i965, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1400Kč
HP dc7800 - pentium dualcore 1.66Ghz, Q35, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1900Kč
Nebo jsou k dispozici v plzni.
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Poptávka po starší PC
Ano. Jsou to tytez kompy co najdete na levnapc.cz apod, jen o jednoho prekupnika driv.Jan Koci píše:To bych se mozna spis ozval zitra ja, pokud ta nabidka plati vseobecneZdenek Stepanek píše:Můžu ti nechat poslat poštou:
HP dc7600 - P4 3Ghz, i945, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1000Kč
HP dc7700 - P4 3Ghz dualcore, i965, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1400Kč
HP dc7800 - pentium dualcore 1.66Ghz, Q35, 80 disk, 2GB ram, dvd - cca 1900Kč
Nebo jsou k dispozici v plzni.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
