diplomovaný mafiáni - nová elita

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
krakonos
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 78
Registrován: 22 čer 2009, 22:05
Profese: technik
Dostal poděkování: 7 poděkování

diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od krakonos »

Za Husáka bylo potřeba k nějaké funkci ve státní správě , vlastnit červenou knížku (někdy i členství v Lidových Milicích) , dnes je asi potřeba titul a ten byl zřejmě ke koupi v Plzni a možná i jinde . Takže kdo jsou vlastně ti soudci , státní zástupci , policisté a další státní úředníci . Kdoví jak hluboko to je rozlezlý a zalezlý .
Naposledy upravil(a) krakonos dne 11 říj 2009, 22:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Jj,ze situace na PF na ZČU v Plzni je mi blivno :( A to nejen proto, že jsem zaměstnacem této univerzity (nikoliv právnické faukulty, ale FAV ). Nejhorší na tom je, že tahle situace rozhodně není nějakým náhlým stavem,ale že všechno trvalo ož hezkou řádku let :(
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
krakonos
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 78
Registrován: 22 čer 2009, 22:05
Profese: technik
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od krakonos »

To , že tento stav se vlekl dlouhou dobu nasvědčuje tomu , že celá situace byla pod ochranou a kontrolou " vyšší síly " .
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od Jiri.Rezek »

No,jsem zvědavý,jak se s tím akademický senát ZČU popasuje. Nebýt členem ČPS, tak do něj letos kandiduji.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
krakonos
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 78
Registrován: 22 čer 2009, 22:05
Profese: technik
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od krakonos »

novinky.cz (z 20.října 2009)
Vlastník soukromé Vysoké školy Karlovy Vary (VŠKV) sídlí na stejné pražské adrese jako advokátní kancelář Kindl a partneři. Jde o firmu Iuris Praha, která vlastní VŠKV prostřednictvím Karlovarského vzdělávacího institutu (KVI). Ale nejen to.......

Co si tak o tom může mladý člověk myslet :
jak hluboko je rozlezlá právní mafie ? není napojena na další mafii? je tohleto ten vytoužený právní stát ? budeme se muset o všechno soudit jako v americe ? má cenu vopravdu něco dělat ? není lepší hulit trávu ? ..............
Uživatelský avatar
Spirit
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1005
Registrován: 29 dub 2009, 13:33
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od Spirit »

Právní stát a hulení trávy není v opozici. Možná kdyby Kindl a spol. zahulili, udělalo by se jim ze sebe samých tak zle, že by šli udat sebe a všechny ostatní, co mají s tou jejich mafií něco společného. :lol:

[edit] Sledoval jsem na ČT24 brífink bývalého proděkana a musím konstatovat, že s výjimkou původní plagiátorské kauzy ze začátku září, se ostatní obvinění zdají být lichá a účelová. [/edit]
[edit2] No někdy zdání klame. Ale to ukáže čas. :) [/edit2]
Naposledy upravil(a) Spirit dne 20 říj 2009, 23:12, celkem upraveno 1 x.
... and the Spirit of God was hovering over the waters. :D
machix
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od machix »

Nejúsměvnější na tom všem je, jak představitelé ostatních univerzit vyjadřují úžas, překvapenost a pohoršení, i když jsem o podobných praktikách lecos obecně ví (i když ne v takové míře) i na jiných fakultách a vysokých školách.
A dal bych hlavu na špalek za to, že ta fakulta ani nepřijde o akreditaci MŠMT. Skandál prostě jen tak vyšumí, vyhnije- maximálně si najdou nějakého obětního beránka bez vlivu, na kterého všechno svalí.
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kucera
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4614
Registrován: 21 dub 2009, 15:19
Profese: Konfigurační inženýr/programátor
Bydliště: Mošnova 29, Brno
Dal poděkování: 7485 poděkování
Dostal poděkování: 1590 poděkování

Re: diplomovaný mafiáni - nová elita

Příspěvek od Jaroslav.Kucera »

Pevně doufám, že to nepřevezme parlamentní vyšetřovací komise. To by znamenalo zamést pod koberec vše co jde...

člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“