CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Vojtech Pikal píše:1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html
Hlasoval bych pro. RV by to stejne v radnem terminu nestihl schvalit. Ted nevim odkud bylo mozne brat penize a nezda se mi fakt, ze penize sli z rezervy, ktera na to nestacila. Zajimalo by me jake byly jine alternativy uhrady kauci, pokud nejake byly.
Pro. Jak jsi psal, jde o potrebnou napravu chyby. Moznost upoyornovat cleny ve veci platby clenskych prispevku povazuji za velmi dulezitou. Hodne clenu si urcite nehlida kdy jim vyprsi clenstvi a mohli by o nej prijit i kdyz chteji ve strane setrvat. S oblastnim predsednictvem se take komunikuje lip nez s oblastnim sdruzenim.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Homo Pyratus »

Vojtech Pikal píše:Zaregistrováno.

Ať tu není taková nuda, tak bych měl pár otázek na kandidáty:
1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html a republikovy-vybor-f248/rv-30-2013-zmena ... 20379.html
2) Jak Adam Zábranský plánuje skloubit pozici v RV s pozicí Admirála u Mladých Pirátů?
hlasoval bych pro v obou pripadech.-)

Adam se chce jen zviditelnit.-) proc misto kampane sel na volejbal? at si zustane u MP Admiralek.-))) haha hehe hihi.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Helena Jarolimkova
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvek:
Jiri.Kaderavek
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Homo Pyratus »

angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Jan Hruby píše:angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)
:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Jiri.Kaderavek.sen, Dominika.Michailidu
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Homo Pyratus »

Adam Zabransky píše:
Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)
nechapu proc pomlouvas ostatni?! jestli jsou pirati min nez volejbal mel by ses dat na sport a ne politiku?!
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Jan Hruby píše:
Adam Zabransky píše:
Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá. :) Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)
nechapu proc pomlouvas ostatni?! jestli jsou pirati min nez volejbal mel by ses dat na sport a ne politiku?!
LOL. Už mě nebaví odpovídat na tvoje příspěvky a myslim, že nikoho nebaví to číst (je to dost OT), takže s tím přestanu. Teď jsi to ale fakt zabil, když jsi mi podsunul ve dvou otázkách dvě věci, které jsem neřekl :D :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Jiri.Kaderavek.sen
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Nominace a představení zaregistrováno.
Děkuji za odpovědi, prosím aby se téma volejbalu hlouběji nediskutovalo, myslím že názory obou stran jsou již zřejmé a posoudí je volič.

Připomínám, že hlasování začíná dnes večer.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Adam.Zabransky, Helena Jarolimkova, Roman.Glaser
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Jan.Hotarek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 321
Registrován: 15 srp 2013, 15:13
Profese: stavebnictví
Bydliště: Velká Bíteš, mobil: 602 370 696
Dal poděkování: 307 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Jan.Hotarek »

Jan Hruby píše:angazuj se u MP a RV nech dospelim. dekuji.-)
OFFTOPICdospělím nebo dospělým? :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hotarek za příspěvek:
Homo Pyratus
Honza Hoťas Hotárek https://www.facebook.com/PuDr.Hotas, člen KS JmK a hostující člen KS Vysočina
...co nejvíc pirátů do komunální politiky!
Uživatelský avatar
Jan.Hotarek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 321
Registrován: 15 srp 2013, 15:13
Profese: stavebnictví
Bydliště: Velká Bíteš, mobil: 602 370 696
Dal poděkování: 307 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: CF 30/2013 (2) Dovolba RV

Příspěvek od Jan.Hotarek »

měl jsem hoňku, takže jsem nestihl odpovídat dřív :-( snad to ještě má význam ;-)
Vojtech Pikal píše: 1) Jak vnímáte a jak by jste se postavili a hlasovali v aktuálně projednávaných věcech: republikovy-vybor-f248/rv-31-2013-schva ... 20439.html
i když mám jisté výhrady OFFTOPICpozději je můžeme rozebrat, ve finále bych hlasoval pro. prostě, co už? ;-)
navrhovaná změna zjednoduší administrativní úkon - jednoznačně jsem pro

OFFTOPIC[quote="Michael Polak"]
Jako někdo, kdo má velký potenciál zaplatit členský příspěvek pozdě, nebo na to zapomenout, nebo být na cestách, nebo tak, bych si na zánik členství prostým nezplacením členského příspěvku dal raději pozor. Navrhl bych instituci "pozastavení členství" z tohoto důvodu (tedy bez práva hlasovat, apod.). Pozastavené členství by automaticky zanikalo až po delší časové lhůtě (např. 1 rok). Jestli je to právně průchozí, to samozřejmě netuším.[/quote]

co se nezaplaceného příspěvku týče, stanovy říkají, že členství zaniká nezaplacením příspěvku ve stanovené lhůtě. ta je ti známa rok předem, takže zapomenout nebo být na cestách by nikomu hrozit nemělo... i když má nápad na status "pozastaveného členství" něco do sebe (jeho délku bych ale viděl tak maximálně na jeden měsíc), neobešlo by se to bez změny stanov ;-)
Honza Hoťas Hotárek https://www.facebook.com/PuDr.Hotas, člen KS JmK a hostující člen KS Vysočina
...co nejvíc pirátů do komunální politiky!
Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“