Jan Hruby píše:proc misto kampane sel na volejbal?
Budu to brát jako otázku na mě, i když asi nebyla myšlená vážně, protože je dost hloupá.

Na volejbal jsem šel proto, že Piráti pro mě nejsou všechno. Stejně tak by ses mohl ostatních zeptat na to, proč místo kampaně byli s rodinou, šli s kamarády do hospody atd. Rozhodně nemůžu říct, že bych měl černý svědomí nebo něco takovýho... ostatně v ulicích jsem kampaňoval asi čtyřikrát, což znamená víc než většina pražských Pirátů. (Což je teda docela smutný, ale to je na jinou debatu.)