Michal Havranek píše:Osobně budu kandidovat v Krupce,
rozjíždíme "koaliční" kandidátku v Ústí nad Labem viz. ustecky-kraj-f88/usti-nad-labem-t20029.html
Dále připravujeme na druhou polovinu měsíce schůzku v Děčíně.
Žatecký, jak už to zaznělo budou nejspíše kandidovat samostatně.
Děláme na tom, už tento týden máme první oťukávačku vzájemné spolupráce s nestraníky. Uvidíme jak to dopadne !!!