Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Michal Havranek píše:Osobně budu kandidovat v Krupce,

rozjíždíme "koaliční" kandidátku v Ústí nad Labem viz. ustecky-kraj-f88/usti-nad-labem-t20029.html
Dále připravujeme na druhou polovinu měsíce schůzku v Děčíně.

Žatecký, jak už to zaznělo budou nejspíše kandidovat samostatně.



Děláme na tom, už tento týden máme první oťukávačku vzájemné spolupráce s nestraníky. Uvidíme jak to dopadne !!! ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Schmidt za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Luboš Hero
Uživatelský avatar
Luboš Hero
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 17
Registrován: 15 lis 2013, 22:20
Profese: Nezaměstnaný
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Příspěvek od Luboš Hero »

Dobrý večer,mám dotaz,bude někdo ze členů kandidovat do komunálek i v Jihlavě? Díky za odpověď.

S pozdravem Luboš Hero.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Luboš Hero za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

pokračujme. Kdo ještě neoznámil zájem kandidovat v komunálu a chystá se?

Určitě budeme kandidovat na pražský magistrát, varianty jsou zde: praha-f78/magistratni-volby-praha-strategie-t21471.html

Možná je spolupráce se Zelenými na Praze 6 a Praze 7
Je dobrá šance, že se přidáme k občanské kandidátce na Praze 10
Kandidovat budeme v Praze Radotín
Na Praze 11 jednáme s Hnutím za Prahu 11
Na Praze 13 buď se Zelenými, nebo sami

Lidi máme ještě na: Praha 3, Praha 4, Praha 8,

Další obvody jsou otevřené

CO další kraje?
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Příspěvek od Michaela.Vodova »

ahoj,

existují pokusy o spolu kandidátku v Jihlavě se Zelenými a mám info, že Velká Bíteš pod vedením Jana Hotárka (jestli to sem už nepsal) se také pokusí dát dohr. kandidátku, ale to už samostatnou.
Měla jsem za to, že přizveme Změnu (v Jihlavě), ale bohužel v Jihlavě za ně jde nejméně jeden člověk, který je nedůvěryhodný se špatnou pověstí .. takže nic!

Více najdete na foru Vysočiny:
vysocina-f84/zeleni-a-pirati-pro-jihlav ... 20667.html
vysocina-f84/komunalni-volby-2014-velka ... 20400.html
vysocina-f84/komunalky-v-jihlave-dalsi- ... 21030.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Jan.Hotarek
Uživatelský avatar
Milan.Moravec
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 219
Registrován: 16 dub 2012, 09:23
Profese: Specialista BOZP
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Příspěvek od Milan.Moravec »

Budu kandidovat v Čelákovicích, ideálně bych se pokusil sestavit celou kandidátku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Moravec za příspěvky (celkem 3):
Dominika.Michailidu, Mikulas.Ferjencik, Barbora.Hruzova
http://www.oldcomp.cz
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 PegasosII MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX C64 PC PSP PS3 ;-)
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“