report z Tour de Pirates

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

report z Tour de Pirates

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

21.6.2013 jsme se potkali s berlínským poslancem Alexandrem Morlangem. Zašli jsme na pivo, které jsme platili v XBT. Druhý den jsme vyrazili do Den Haagu, kde jsme pár dní byli u Samira Allioui, včetně návštěvy Amsterdamu. U Samira jsme potkali několik dalších nizozemských Pirátů včetně Thijse Markuse. Nakonec jsme jeli do Bruselu, kde byl sraz z YP-EU, kterého se naše juniorka účastnila. Já jsem jen bloumal okolo ;-) Amelia se mě ptala, co tam dělám, že prý nejsou young :-D V rámci akce YP-EU jsme se potkali s německými poslanci, poslechli jsme si přednášku Raegan MacDonald z Access a její kolegyně z EDRi. Samozřejmě jsme se potkali s oběma pirátskými MEPy a prakticky s celým personálem Amelie, která návštěvu YP-EU zastřešovala. Já jsem byl dost času v kanceláři Amelie a když měla zrovna čas, tak jsme se bavili o různých pirátských tématech, mj. eCall, který jsme pak na naší straně dost zazdili. :-(

Fotografie publikovány:

http://www.kolaja.eu/cgi-bin/blosxom/ga ... de_Pirates
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Pavel.Moravec, Marketa.Gregorova

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“