Pravda, přehlédl jsem, že jsme v sekci "Próza", myslel jsem, že tohle je ještě vnitrostranická diskuse.Ondra.kl píše:Nejsou chybné, vycházejí ze zadání.Petr Stehlik píše:Myslím si, že ty úvahy o splnění snů díky ZP jsou velmi chybné.
Tak opravuji svou odpověď na: přestal bych pracovat a začal bych na plný úvazek psát svobodný software
Dobrá připomínka, ale stejně se nad tím zamysli: dneska je poloviční úvazek téměř sci-fi. Jak zařídit, aby to byla norma?Ondra.kl píše:Myslíš ta pracovní doba ke které můžeš/musíš odpracovat dalších oficiálních 150 neplacených přesčasových hodin? A xxx neoficiálních neplacených přesčasových hodin?Petr Stehlik píše:Když se tak na to dívám, tak namísto ZP by pro začátek pomohlo, kdyby se pracovní doba zkrátila z 40-45 hodin týdně na 20.
