Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.
Tak, konzultace o Autorském právu byly úspěšně ukončeny.
Je to překvapivé, ale DG Market dostal celkem 11 117 odpovědí od všech jednotlivců! Teď je otázka, co z toho komise upeče. Zlí jazykové (jedna paní povídala v Evropském úřadu pro ochranu spotřebitele), že v roce 2009 již podobné konzultace byly, ale protože se "plody" přelily až do volebního období další komise, nakonec z toho nic nevzniklo (resp. nová komise to zametla pod stůl).
Tak uvidíme, co bude. Do léta vypracují byrokraté v komisi papír, který by měl shrnovat výsledky toho, co lidé poslali, co jsou jejich (DG Markt) studie a uvede závěry, jak postupovat dále. A vlastně, to bude v EU advocacy reportu, který překládám do češtiny a jehož závěry doufám že se mi podaří v dohledné době zveřejnit, tak pak dostanete link.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Louzek za příspěvek:
Mikulas Ferjencik píše:v tom případě bych to odložil na někdy, kdy může později. Přijde mi hrozná škoda provařit potenciál téhle akce na špatném načasování.
Miki, potencionál této akce se připravoval více jak měsíc a provařil ho ředitel školy. Ráda bych mu to nějak dala najevo, ale nevím přesně jak...
Franz i Ivan si tento termín pro mě zabukovali, bohužel, naáhradní termín teď žádný další nechtějí resp. nemohou naplánovat vzhledem k celkem naplněnému kalendáři, tak proto to uděláme alespoň takto.... Já doufám, že Franz bude ochotný ještě se někdy znovu setkat...
Helena Jarolimkova píše:Do Plzně přijedou spolu diskutovat Ivan Bartoš a Vladimír Franz. Přijďte si poslechnout názory a úvahy dvou zajímavých, netypických osobností naší politické scény.
KDY: úterý 11.3. od 15h - 21h
KDE: Zach`s Pub, Palackého nám.2, Plzeň
Téma bude "Proč Politik je sprosté slovo aneb Jsou politici stejně stigmatizovaní jako např. Romové?" nebo-li také "Politik a z toho vyplývající aspekty pro běžnou nepolitickou činnost....."
Helena Jarolimkova píše:Do Plzně přijedou spolu diskutovat Ivan Bartoš a Vladimír Franz. Přijďte si poslechnout názory a úvahy dvou zajímavých, netypických osobností naší politické scény.
KDY: úterý 11.3. od 15h - 21h
KDE: Zach`s Pub, Palackého nám.2, Plzeň
Téma bude "Proč Politik je sprosté slovo aneb Jsou politici stejně stigmatizovaní jako např. Romové?" nebo-li také "Politik a z toho vyplývající aspekty pro běžnou nepolitickou činnost....."
já ti to pak zasdílím jako tu tiskovku , můžu se jí pokusit napsat, ale v momentální situaci nevim jak jí vydat, zkusím se poradit
Prosím, bylo by možné to nasdílet? Akce už bude za 48h...
Ahoj Heleno,
přitom jak určitě se vyjadřuješ ke sdílení na facebooku tak víš co je edgerank a jak se tento aspekt chová.
Už několikrát jsem ti tu psal že události nebudu samotné sdílet protože to edgerank kazí.
Ty vždycky pošleš info na tři řádky a chceš to sdílet . Řikám že napíšu tiskovku a budu jí sdílet. Před chvíli jsem dorazil domu na tiskovce pracuju, dnes v podvečer to nasdíl, tak ím prosím tě jestli to chceš urychlit tak zde můžeš pomoc psát tiskovku. Já ted čekám na Ivana až mi k tomu napíše přímou řeč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Michal Ketner píše:
Ahoj Heleno,
přitom jak určitě se vyjadřuješ ke sdílení na facebooku tak víš co je edgerank a jak se tento aspekt chová.
Už několikrát jsem ti tu psal že události nebudu samotné sdílet protože to edgerank kazí.
Ty vždycky pošleš info na tři řádky a chceš to sdílet . Řikám že napíšu tiskovku a budu jí sdílet. Před chvíli jsem dorazil domu na tiskovce pracuju, dnes v podvečer to nasdíl, tak ím prosím tě jestli to chceš urychlit tak zde můžeš pomoc psát tiskovku. Já ted čekám na Ivana až mi k tomu napíše přímou řeč.
Dnes uplynulo 55. let od krvavého potlačení velkého povstání proti čínské okupaci ve Lhase, při němž zemřelo nejméně 80 tisíc Tibeťanů.
Jsme přesvedčeni, že i ve složitých konfliktech mají být lidská práva na prvním místě, a proto se alespoň symbolickým sdílením zpodobnění vlajky exilové tibetské vlády připojujeme k uctění památky obětí zoufalého boje za svobodu/proti okupaci. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... ic-ceskem/ +obrázek tibetské exilové vlajky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana Jirikova za příspěvky (celkem 2):