Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Možná mne to někde uniklo, ale dnes jen náhodou na FB zahlédl informace o plánovaném audi-mostem?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... hoto_reply

Vzhledem k minulému pruseru při návštěvě pirátu z Beloruska, zase jen zbývá smutně sledovat, jak se to plánuje a že dodnes o tom skoro nikdo neví uvnitř strany, chápu že teď sou EU volby, ale myslím že toto není v pořádku :evil:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvky (celkem 3):
anonym2064, Tomas.Klapka, Jakub.Stacke

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

BUMP :(

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Byl tam od nás někdo?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Ivan.Sirko
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od anonym72078 »

Ano byl. Tom Vymazal a Marketa Gregorova.

Nejednalo se o diskusni krouzek, ale o neformalni pracovni schuzku, proto nebyl pozvan kde kdo.

Nejake otazky?
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Velice podivné, jelikož v ruštině ze strany Bělorusu byl zván kde kdo a pro to logicky zněla otázka: proč nebyla žádná informace pro českou stranu?

O charakteru "pracovní" schůze já promluvím s Michailem, ale evidentně, že někdo podává nepravdivé informace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvek:
Jan.Nezhyba

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivan Sirko píše:Velice podivné, jelikož v ruštině ze strany Bělorusu byl zván kde kdo a pro to logicky zněla otázka: proč nebyla žádná informace pro českou stranu?

O charakteru "pracovní" schůze já promluvím s Michailem, ale evidentně, že někdo podává nepravdivé informace.
Nehledal bych v tom spiknutí, realita je taková, že nás je mnoho a jich málo, takže oni můžou přijít všichni a my ne. Nevěřím tomu, že by věci prospělo, kdyby se tam překřikovaly desítky lidí. IMO by bylo spíš lepší, kdyby se takové schůzky v menším počtu konaly častěji. A kdyby se dalo spolehnout na to, že lidi, kteří se jich účastní, pomůžou zrealizovat, co se tam dohodne. Jsme jediná alespoň trochu pořádně organizovaná "slovanská" PP, takže máme trošku zodpovědnost těm východnějším pomáhat.

Jestli budeš mluvit s Michailem, řekni mu, prosím, že se omlouvám, ale fakt nejsem schopen mu seriózně pomoct (chtěl jsem mu pomoct, s vízy atp.). Hodlám se na plno věnovat věcem kolem PP-DE a PP-EU (protože v tom se trochu orientuju) a myslím, že mi to bude stačit.

Jinak, bylo by fajn, kdyby se do procesu zapojil někdo s lepší znalostí ruštiny resp. poměrů na východ od EU. Obecně by ale bylo super, kdyby každá země měla někoho, kdo na ní bude dohlížet. Ono se nedá čekat, že lidi u nás zareagujou na to, co se tam děje, pokud někdo nebude aktivní a nestrčí jim to pod nos. Ty bys byl IMO pro Rusko, Ukrajinu a Bělorusko ideální....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
anonym72078, Tomas.Klapka
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

1.
Nehledal bych v tom spiknutí
Nehledám spiknutí ale hledám kde se stala chyba.

2.Vzkaz Michailu předám.


3.
bylo by fajn, kdyby se do procesu zapojil někdo s lepší znalostí ruštiny resp. poměrů na východ od EU.
souhlas, braní tomu přístup na způsob:"Nejednalo se o diskusni krouzek, ale o neformalni pracovni schuzku, proto nebyl pozvan kde kdo." ;)

4.
Ty bys byl IMO pro Rusko, Ukrajinu a Bělorusko ideální....
To nevím, ale věnují se tomu nezávisle na přístupu ZO......

5. Jinak zase nedostal odpověď: Proč nebyla zveřejněna informace v rámce strany? stačilo to dat do kalendáře jak to bylo minule a až žádný zástupce od strany nemel čas, já tam šel na setkání s Michailem. :(
Když on položí dotaž, například naposledy já musel jich opravit o výsledku voleb. Oni totiž našli na netu výsledek pro Prahu 16 - 7%, což je Radotín :D

PS. Mne by stačilo prostě, po lidsky říct, jo bylo to špatně, omlouváme se, uniklo nám to, ne že místo toho tady budu čist (a ne jen já ;) ) toto arogantní sdělení:
Petr Kopac píše:Ano byl. Tom Vymazal a Marketa Gregorova.

Nejednalo se o diskusni krouzek, ale o neformalni pracovni schuzku, proto nebyl pozvan kde kdo.

Nejake otazky?
Takové lidí já u pirátu nechci, ani nechci v PP-EU!!! :evil:

PPS. Nejake otazky? :D

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od anonym2064 »

Petr Kopac píše:Ano byl. Tom Vymazal a Marketa Gregorova.

Nejednalo se o diskusni krouzek, ale o neformalni pracovni schuzku, proto nebyl pozvan kde kdo.

Nejake otazky?
jednu otázku bych měl. kdo je a kdo neni "kde kdo".
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivan Sirko píše: souhlas, braní tomu přístup na způsob:"Nejednalo se o diskusni krouzek, ale o neformalni pracovni schuzku, proto nebyl pozvan kde kdo." ;)
Fail. Resp. takto - cca 99 % lidí ve straně nemá chuť a vůli se našim vztahům s Běloruskem systematicky věnovat. Ne, že by je to třeba nezajímalo, ale pokud je třeba uspořádat efektivní pracovní schůzku, nemá cenu je příliš do toho zapojovat, protože po nich pak nezůstane ta práce. V tom zbývajícím procentu je právě Ivan Sirko (počítám Tě do strany, protože si myslím, že bys součástí strany měl být, kdyby to byrokracie ČR nezařezávala). Ano, IMO jsi se měl účastnit, ale bylo zbytečné, oslovovat davy, bylo třeba oslovit pouze Ivana Sirka....pletu se? Napadá Tě někdo další, kdo by se měl a chtěl účastnit? Všichni ostatní zuřivě flejmují kolem Bajgara a v podobných vláknech, takže je celkem ztrátou času je zkoušet z jejich radovánek vytrhnout :)
Ivan Sirko píše: 4.
Ty bys byl IMO pro Rusko, Ukrajinu a Bělorusko ideální....
To nevím, ale věnují se tomu nezávisle na přístupu ZO......
Dobře Ty! :) Jenže bohužel pak pravá ruka neví, co dělá levá a končí to právě tímto způsobem. V ZO by měl být někdo, kdo to řeší systematicky. Bohužel tu nikdo takový není, takže se trochu improvizuje. Nepochybuju, že by ZO pomohlo, kdyby všechny žádosti o spolupráci z těhle zemí mohlo směrovat na Tebe. A zároveň by pomohlo, kdyby u porad byl někdo, kdo má o té problematice přehled. A Tobě by taky pomohlo, kdybychom bylo nezpochybnitelně jasné, že Tě máme informovat.

Čili otázka je z mého pohledu: nechceš dělat to, co stejně teď děláš, v rámci ZO?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Fail. Resp. takto - cca 99 % lidí ve straně nemá chuť a vůli se našim vztahům s Běloruskem systematicky věnovat.
Fail jé to, že tak to přemýšlíš ;) nebo rozhodovat za někoho, není v pořádku. Mne zvěda žaludek stejně, když ČT rozhoduje koho pozvat a koho ne do debat, a jé jedno a totéž, když budeš rozhodovat za posádku, co je pro nich zajímavé a co ne. Minule bylo několik lidí, které měli zájem, ale omluvili, Roj například.
Dal když to budu překrucovat, tak i veškerá informace z venčí muže byt "filtrována", jen tak, bez zlého úmyslu, jen na základe domnění, že to pro ostatní není zajímavé ;)
pletu se?
Ano!
Čili otázka je z mého pohledu: nechceš dělat to, co stejně teď děláš, v rámci ZO?
Čirá odpověď: Kdysi dávno OFFTOPICkdyž lidí byli ještě LIDÍ, Petr Kopač mne se na to ptal, jestli nechci byt jakýmsi koordinátorem, nebo ředitelem zeměkouli, nevím, ale odpověděl veřejně, že funkce nic nezmění a že jde to dělat i bez nich spoustu věci a že v případě východních (Rusko-mluvicich) zemi jsem k dispozice, nevím kde v kterém to vlákně ZO bylo, nechce se mi to hledat............ A potom, co by to v podstatě změnilo? jedině barvu v profilu ;)

PS. Stejně jé to i u překladu, jsem připomínkoval věcí které trochu ztratili, když byli přeloženy z RJ do AJ a pak do ČJ :D
Sedm aspektů vzdělávacího systému 21. století - díl první

PPS. Tak na konec malý personální bonus pro tazatele: uvědomil jsem, že tady mezí piráty máme problém v "dorozumívání" a pro to nabídl všem tento problém napravit a to tím, že naučíme se lepe komunikovat a rozumět jeden druhého, co vlastně chceme. Jako první krok, bylo vlákno: Slova mohou být okny (anebo hradbami)
Jenže, :( jenže to pro mladé lidí není zajímavé, oni tu potřebují akce, aby mlada krev jim vyšuměla a uzrála ;)
Ale to už jsme trochu vzdalujeme od ZO, že :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“