Ukradený účet
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
- Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Ukradený účet
Prosím neomezujte na konkrétní IP adresy, to dělají jenom blbci v Googlu
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 2):
- Dalibor.Zahora, Jiri.Rezek
Senilní dědouch a troll.
- Filip.Miler
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 62
- Registrován: 26 srp 2010, 08:54
- Profese: Hudebník/Filmař/Vývojář
- Bydliště: Praha 11
- Dal poděkování: 38 poděkování
- Dostal poděkování: 137 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ukradený účet
Tak jsem zpátky. V sobotu náhodou budu v Brně, ale asi nebudu mít moc čas. Můžu tam být i v neděli.
Domluva případně po telefonu.
btw. účty předsednictva odbanoval moderátor ondra.kl za což mu děkuji.
Účet je přesměrován na jiný email. Provedu celkovou reinstalaci systému.
K úniku hesla došlo pravděpodobně na zasedání v Plzni, možná i dříve.
Jdu do práce, adios.
Domluva případně po telefonu.
btw. účty předsednictva odbanoval moderátor ondra.kl za což mu děkuji.
Účet je přesměrován na jiný email. Provedu celkovou reinstalaci systému.
K úniku hesla došlo pravděpodobně na zasedání v Plzni, možná i dříve.
Jdu do práce, adios.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 8):
- Jiri.Kaderavek, Petr.Kopac, Pavel.Moravec, Mikulas.Peksa, Petr.Cap, MilanM, Jaroslav.Kucera, Ivan Sirko
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Ukradený účet
Vojto, stahni rezignaci 
Jako admin mel utocnik pristup i k uzavrenym forum, kde jsou hesla k flickeru apod., takze potencialne bylo kompromitovano vice veci.
Bezpecnostni doporuceni: mente si heslo kazdy mesic
Dejte si to treba do kalendare. A nepouzivejte stejna hesla na vice systemech.
Jako admin mel utocnik pristup i k uzavrenym forum, kde jsou hesla k flickeru apod., takze potencialne bylo kompromitovano vice veci.
Bezpecnostni doporuceni: mente si heslo kazdy mesic
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 3):
- Pavel.Moravec, Lenka.Wagnerova, Jaroslav.Kucera
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
-
Janek.Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3170
- Registrován: 26 úno 2012, 19:46
- Profese: ICT konsultant, novinář
- Dal poděkování: 3864 poděkování
- Dostal poděkování: 4261 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ukradený účet
Kde a jak?Libor Spacek píše:Prosím neomezujte na konkrétní IP adresy, to dělají jenom blbci v Googlu
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ukradený účet
(Libore, teď sis pěkně naběh
)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.dj-bobr.Ulehla za příspěvek:
- Janek.Wagner
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
-
Míša_Wagner
- Návštěvník – není člen Pirátů
Re: Ukradený účet
Myslím, že pro všech klid bych měl říct, že:
1) Nedošlo k narušení soukromí kohokoliv
2) Nedošlo k injektování čehokoliv kamkoliv
3) Ono dokonce nedošlo ani k překonání jakéhokoliv zabezpečení ...
3) S Krtkem probráno, včetně návrhů změn a opatření, aby se toto nemohlo opakovat
4) Vojtova rezignace je nesmyslná, teď to bude zní samolibě, ale já jsem v tomhle malinko chytřejší než on. A asi jde těžko rezignovat, když se posere něco, na co jste neměli kamacity, že?
5) Omezovat IP je hovadina a Krtkovi by jste do toho neměli kecat. I když jste všichni paranoidní až na půdu, s tímhle nemá nic společnýho stejně, jako je bohapustá lež cokoliv, co o mě rozšiřuje na toto konto Bartoš.
6) S Vojtou, potažmo Martinem jsem celou dobu v kontaktu a kdyby se teď stala nějaká opravdu vážná věc, všechno by bylo tak asi během 5 vteřin z5. Ne, opravdu jsem si nedovolil ponechat server jen tak bez hlavního admina. Navíc jsem Jirku viděl, že není offline ....
7) Vadí mi, že když například někomu řeknu, že mu vypálím barák, on si automaticky představí jak běhám s pochodní kolem jeho chalupy. To, že jsme "Piráti" a tak by jsme tak taky mohli přemýšlet už jsem vzdal před 3/4 rokem - ale teď už všichni doufám chápete, jak může vypadat "uříznutí koupí v přímém přenosu". Ochranka, lol. Na co? Spíš si vemte antivirák
8) Neotravujte mi rodinu. Taky to nedělám. A aby v mých 29 letech nějakcí dva ***** obtěžovali moje rodiče s tím, že jsem závislý na pervitinu, zbláznil jsem se a že mě mají nechat zavřít do ústavu ... na to nejsem zvědavý (
)
9) A obecně, pokud si někdo z vás myslí, že bude "hodnotit" mě, Pyráta, M.Brože, nebo kohokoliv jiného - tak nebude. Protože mi nedá jinou možnost, než podat TO a nebo dělat tohle.
10) A ZA NEJPODSTATNEJSI:
Začalo to před rokem tím, že Gabriela Antošová chtělaq zabanovat Brože, protože ji byť vulgárně, ale kritizoval. Já se ho zastal proti RP a od té doby najednou vadila i má vulgarita, jakobych předtím vystupoval jinak. Budiž. Následoval pokus zbavit členství M.Brože - jak už je tu dneska zvykem nedemokratickým ovlivňováním CFka pomocí emočních výstupů Ivana Bartoše (proto nakonec Ivana Bartošová, že
) a vzájemného házení špíny. Martin tuším mlátil manželku a je psychicky labilní - a dneska se přesně to samé říká o mě - asi náhoda. A ja kcelá situace zkončila? Nijak. Proč? Protože NIKDO nechtěl ve skutečnosti řešit OSOBNI spor BARTOS vs BROZ. Což někteří dělali tak, že se veřejně bavili o tom, že je třeba Martin B. IGNOROVAT (dělat že neexistuje), což je podle Tomáše Vymazala, cituji: "Nejhorší trest". Spravedlnost v rukou zmanipulovaného davu stává se zbraní fašistů. Přesně na tyto lidi jsem vybuchl, protože já jsem narozdíl od vás byl v dětství na základní škole šikanován a jestli bylo něco HORSIHO než to, že si z vás někdo dělá prdel, tak je to to, když vás ignoruje. A vy to moc dobře víte (
). Martin Brož poté ce GA odfrčela ubral plyn (když mu RP vyhrožovalo TO - pamatujete?
), ale Ivan Bartoš neustával ve své snaze "nedat mu pokoj" a NEUSTALE v SZ a jinými NEVEREJNYMI cestami tlačil na AO, aby ho ZABANOVALA. Ještě, že jsem tou dobou byl zást.vedoucího, jinak by se hádali doteď. Poté co AO konečně přestal zběsile moderovat (
) , k čemuž ji svými fašistickými usneseními tlačila RP, se situace pomalu uklidnila až na dnešní level. Kupodivu nefungovali Bartošovi Vánoční trollingy a já jsem toho názoru, že to byl on, kdo celou situaci "rozjel". No a teď jsme se dostali až do bodu, kdy si RP myslí, že může suplovat činnost soudního orgánu - a je zcela jedno, jestli ve Stanovách je nebo není jedno písmenko. Je evidentní, že záměr předkladatele byl ten, aby soudní moc měla možnost vyloučit někoho ze strany, když to bude fakt srát. Ale fakt srát znamená¨, že se třeba pokusí ukrást 12.000,- z krajských peněz a ne, že sprostě komunikuje na foru. Váš názor je v tomhle vážení naprosto - roly - nehrající. Odbočím v
Důkazem tohoto budiž:
A) tento členský podnět. je evidentní, že situace je MINIMALNE diskutabilní nebo sporná. Přesto je ve straně 27 lidí, kteří toto diskutovat nechtějí.
B) Druhým zajímavým faktem je to, že i když se hlasuje už šestým dnem, hlasovalo 63 členů. připomínám, že aby se podnět vůbec PROJEDNAL je potřeba SOUHLASU 58 členů. ROFL MAO.
1) Nedošlo k narušení soukromí kohokoliv
2) Nedošlo k injektování čehokoliv kamkoliv
3) Ono dokonce nedošlo ani k překonání jakéhokoliv zabezpečení ...
3) S Krtkem probráno, včetně návrhů změn a opatření, aby se toto nemohlo opakovat
4) Vojtova rezignace je nesmyslná, teď to bude zní samolibě, ale já jsem v tomhle malinko chytřejší než on. A asi jde těžko rezignovat, když se posere něco, na co jste neměli kamacity, že?
5) Omezovat IP je hovadina a Krtkovi by jste do toho neměli kecat. I když jste všichni paranoidní až na půdu, s tímhle nemá nic společnýho stejně, jako je bohapustá lež cokoliv, co o mě rozšiřuje na toto konto Bartoš.
6) S Vojtou, potažmo Martinem jsem celou dobu v kontaktu a kdyby se teď stala nějaká opravdu vážná věc, všechno by bylo tak asi během 5 vteřin z5. Ne, opravdu jsem si nedovolil ponechat server jen tak bez hlavního admina. Navíc jsem Jirku viděl, že není offline ....
7) Vadí mi, že když například někomu řeknu, že mu vypálím barák, on si automaticky představí jak běhám s pochodní kolem jeho chalupy. To, že jsme "Piráti" a tak by jsme tak taky mohli přemýšlet už jsem vzdal před 3/4 rokem - ale teď už všichni doufám chápete, jak může vypadat "uříznutí koupí v přímém přenosu". Ochranka, lol. Na co? Spíš si vemte antivirák
8) Neotravujte mi rodinu. Taky to nedělám. A aby v mých 29 letech nějakcí dva ***** obtěžovali moje rodiče s tím, že jsem závislý na pervitinu, zbláznil jsem se a že mě mají nechat zavřít do ústavu ... na to nejsem zvědavý (
)9) A obecně, pokud si někdo z vás myslí, že bude "hodnotit" mě, Pyráta, M.Brože, nebo kohokoliv jiného - tak nebude. Protože mi nedá jinou možnost, než podat TO a nebo dělat tohle.
10) A ZA NEJPODSTATNEJSI:
Začalo to před rokem tím, že Gabriela Antošová chtělaq zabanovat Brože, protože ji byť vulgárně, ale kritizoval. Já se ho zastal proti RP a od té doby najednou vadila i má vulgarita, jakobych předtím vystupoval jinak. Budiž. Následoval pokus zbavit členství M.Brože - jak už je tu dneska zvykem nedemokratickým ovlivňováním CFka pomocí emočních výstupů Ivana Bartoše (proto nakonec Ivana Bartošová, že
). Martin Brož poté ce GA odfrčela ubral plyn (když mu RP vyhrožovalo TO - pamatujete?
) , k čemuž ji svými fašistickými usneseními tlačila RP, se situace pomalu uklidnila až na dnešní level. Kupodivu nefungovali Bartošovi Vánoční trollingy a já jsem toho názoru, že to byl on, kdo celou situaci "rozjel". No a teď jsme se dostali až do bodu, kdy si RP myslí, že může suplovat činnost soudního orgánu - a je zcela jedno, jestli ve Stanovách je nebo není jedno písmenko. Je evidentní, že záměr předkladatele byl ten, aby soudní moc měla možnost vyloučit někoho ze strany, když to bude fakt srát. Ale fakt srát znamená¨, že se třeba pokusí ukrást 12.000,- z krajských peněz a ne, že sprostě komunikuje na foru. Váš názor je v tomhle vážení naprosto - roly - nehrající. Odbočím v
Důkazem tohoto budiž:
A) tento členský podnět. je evidentní, že situace je MINIMALNE diskutabilní nebo sporná. Přesto je ve straně 27 lidí, kteří toto diskutovat nechtějí.
B) Druhým zajímavým faktem je to, že i když se hlasuje už šestým dnem, hlasovalo 63 členů. připomínám, že aby se podnět vůbec PROJEDNAL je potřeba SOUHLASU 58 členů. ROFL MAO.
-
M__Wagner
- Návštěvník – není člen Pirátů
Re: Ukradený účet
A pro pobavení. Celý se to (ZASE) řeší, protože Krtek někoho zbil. Naši skvělí a jedineční krajané pochopitelně měli jasno dřív, než si vyslechli obě strany. Takový Vašíček tu na foru píše, že to je vlastně celé MOJE HRA, kdy se snažím OCERNIT kampan Pirátů z JMK. Tak můžu vám říct, že mě zvedlo (ze židle, kde jsem od voleb relaxoval s
v ústech) ze židle až to, kdy nějací asi velmi chytří lidé (Bártek, Vašíček, Kadeřávek sen.) začali roznášet lži o mé osobě a začali mě s tím spojovat.
Ne, nemůžete někoho ignorovat a svádět na něj vinnu za všechno, co se stane a ještě běhat za jeho rodiči a komunikovat s nimi. Pokud si o mě myslíte, že jsem blázen, tak co jste potom vy, pokud dokážete vypotit takovýhle logický dedukt?
Ne, nemůžete někoho ignorovat a svádět na něj vinnu za všechno, co se stane a ještě běhat za jeho rodiči a komunikovat s nimi. Pokud si o mě myslíte, že jsem blázen, tak co jste potom vy, pokud dokážete vypotit takovýhle logický dedukt?
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: Ukradený účet
Mohl bych vědět, jestli a jak je znemožněno/ohroženo hlasování o programových komponentách? Máme na krku šibeniční termíny k schválení nebo odmítnutí toho společného programu, takže tohle je docela problém.
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ukradený účet
Vy posíláte hesla přes fórum? omg... asi uděláme školení.Petr Kopac píše:Vojto, stahni rezignaci
Jako admin mel utocnik pristup i k uzavrenym forum, kde jsou hesla k flickeru apod., takze potencialne bylo kompromitovano vice veci.
Bezpecnostni doporuceni: mente si heslo kazdy mesicDejte si to treba do kalendare. A nepouzivejte stejna hesla na vice systemech.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 5):
- Mikulas.Peksa, Pavel.Moravec, Frantisek.Navrkal, Jana.Syrovatkova, Petr.Nemecek