Klikací HRA (:D) s AO

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Michal Wagner »

Ahoj AO,

navrhuju nehrát klikací hru na náměty Reg.P. :fet: Ráčej si uvědomit, že pokud se zprotivěj Michálkovic smyšlenýmu příkazu, pravděpodobně se nestane nic jiného, že budou stát na té správné straně ;)

A nebo můžem obě strani neustále a pořád dokola kvůli demenci jednoho robotka tratit čas, kterého já mám fakt hodně, víme, no ni? :fet:
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Michal.Ketner »

OFFTOPICJSI ZRMD :fet: vzkazuje ti to i JANKA :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Dominika.Michailidu
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Jako hra fajná. Ale tahám za delší provaz, asi.
Pojedu podle předpisů - morální otázky mi řešit nepatří a důvod pro vzepření tu nevidím, naopak z hlediska dlouhodobého vývoje by tento spor mohl vést k rozumnému statutu registrovaných příznivců kdy stanovy, předpisy a realita budou ve vzájemném souladu.
OFFTOPIC@Michal Ketner: Já, nebo Michal? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Roman.Kucera, Adam.Soukal, Vojtech.Voparil
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Michal.Ketner »

OFFTOPICto bylo na michala protože jsme prohráli
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Homo Pyratus
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4075
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2698 poděkování

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Adam.Soukal »

Nechť hry započnou. AO ať si počítá puntíčky za to kolikrát Wagnera zbaví statut regp :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Vojtech.Pikal, Homo Pyratus
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

naopak z hlediska dlouhodobého vývoje by tento spor mohl vést k rozumnému statutu registrovaných příznivců kdy stanovy, předpisy a realita budou ve vzájemném souladu.
Naopak z hlediska dlouhodobého vývoje, by taky mohla odejít půlka strany a druhá půlka zůstat celkem slušně demotivovaná, než se stane to, co popisujěš. ;)
Vojtech Pikal píše:pojedu podle předpisů - morální otázky mi řešit nepatří a důvod pro vzepření tu nevidím,
Tohle je taky docela odvážný tvrzení. Ty nechceš v AO řešit morální otázky? Pokud vím, tak vyhlášky AO můžeš tvořit podle svého. Čili reagovat na vnější situace můžeš, ale pokud to odmítáš dělat jen proto, že odmítáš řešit morální otázky, pak se stala někde asi velká chyba.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Vytvořením vyhlášky jen ztěží změním faktický stav že technický systém strany mi nedovoluje to pořádně hlídat aniž bych zabránil příchodu nových členů (yeah).
"Morální otázkou" zde je, jestli je v pořádku, že RP může podle předpisu rozhodnout v odůvodněných případech o odebrání statusu RegP. Což jako AO nebudu řešit. (Případně jestli Michal Wagner poškozuje nebo nepoškozuje stranu, k čemuž mám jedině rozporuplné informace.)

Konec diskuze v podatelně.
(3 puntíky)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Homo Pyratus
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Doplnil bych Michalovo podani:

Tato rezoluce:
1. Republikové předsednictvo ruší registraci Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany.
2. Administrativnímu odboru se zakazuje opětovná registrace Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany a pokud se tak stane, ukládá mu v souladu s bodem 1. tohoto usnesení provést nápravu.
3. Toto usnesení účinkuje vyhlášením.
  • je podle me nesmyslna:
    Opetovna registrace Michala Wagnera se zakazuje Administrativnimu odboru, ne Michalovi Wagnerovi. AO nikoho priznivcem neregistruje.
  • je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
    Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
    a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
    b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
    Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
  • je nerealizovatelna:
    Jeho registrovani nelze zastavit, a pokud by to slo, neexistuje zadna sila mu zabranit v tom se tu registrovat pod pseudonymem.
Doporucuji AO prestat rusit registraci Michala Wagnera.
V pripade, ze si myslite, ze tu rezoluci musite dale vykonavat, pak vas vyzyvam k rezignaci.

OFFTOPICa mimochodem, prohravam, stale prohravam
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
martinkopecky

You'll be redlacep!

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Ondra.kl »

Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?
b, jakým způsobem odebrání statusu RegP šíří strach, nejistoty a pochyby ve společnosti, případně jak potlačuje lidská práva? Znamená to sand že Piráti nebudou usilovat o transparentost protože stávající politici mají strach o své penězovody?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 3):
Jindrich.Bartek, Vojtech.Pikal, Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klikací HRA (:D) s AO

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Ondra.kl píše:
Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:
Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.
a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?
b, jakým způsobem odebrání statusu RegP šíří strach, nejistoty a pochyby ve společnosti, případně jak potlačuje lidská práva? Znamená to sand že Piráti nebudou usilovat o transparentost protože stávající politici mají strach o své penězovody?
a, o svobodách MW jsem nic nenapsal, citoval jsem stejnou částí, kterou citovalo RP při hlasování zde: hlasovani-republikoveho-predsednictva-f ... 19653.html
b, nejde jen o akt odebrání statusu RegP, ale i o způsob provedení. A stejně jako Michal Wagner může vyvolávat strach, nejistotu a provádět násilí (jaké vlastně?), tak úplně stejně RP ve mě může takovouto zmatenou a nerealizovatelnou rezolucí vyvolávat nejistotu a pochybnosti a vyvolává ve mě strach, protože mám nyní velké obavy o osud České pirátské strany.

You'll be redlacep!

Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“