navrhuju nehrát klikací hru na náměty Reg.P.
A nebo můžem obě strani neustále a pořád dokola kvůli demenci jednoho robotka tratit čas, kterého já mám fakt hodně, víme, no ni?
Moderátor: Odbor - administrativni



Naopak z hlediska dlouhodobého vývoje, by taky mohla odejít půlka strany a druhá půlka zůstat celkem slušně demotivovaná, než se stane to, co popisujěš.naopak z hlediska dlouhodobého vývoje by tento spor mohl vést k rozumnému statutu registrovaných příznivců kdy stanovy, předpisy a realita budou ve vzájemném souladu.
Tohle je taky docela odvážný tvrzení. Ty nechceš v AO řešit morální otázky? Pokud vím, tak vyhlášky AO můžeš tvořit podle svého. Čili reagovat na vnější situace můžeš, ale pokud to odmítáš dělat jen proto, že odmítáš řešit morální otázky, pak se stala někde asi velká chyba.Vojtech Pikal píše:pojedu podle předpisů - morální otázky mi řešit nepatří a důvod pro vzepření tu nevidím,
1. Republikové předsednictvo ruší registraci Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany.
2. Administrativnímu odboru se zakazuje opětovná registrace Michala Wagnera příznivcem České pirátské strany a pokud se tak stane, ukládá mu v souladu s bodem 1. tohoto usnesení provést nápravu.
3. Toto usnesení účinkuje vyhlášením.
Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.

You'll be redlacep!
a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
a, o svobodách MW jsem nic nenapsal, citoval jsem stejnou částí, kterou citovalo RP při hlasování zde: hlasovani-republikoveho-predsednictva-f ... 19653.htmlOndra.kl píše:a, jakým způsobem odebrání statusu RegP omezuje sobody MW?Tomas Klapka píše:Doplnil bych Michalovo podani:
Tato rezoluce ...je podle me v rozporu s nasimi stanovami:Protoze me velmi znejistila a mam nyni z RP strach a pochybuji o tom, ze to byl posledni exces soucasneho RP.Čl. 2 odst. 3 stanov píše: Česká pirátská strana chce všemi zákonnými prostředky bojovat proti
a) zneužívání zákonů k omezování svobody,
b) cenzuře, násilí, rasismu, strachu, nejistotě a pochybám ve společnosti a proti potlačování lidských práv.
b, jakým způsobem odebrání statusu RegP šíří strach, nejistoty a pochyby ve společnosti, případně jak potlačuje lidská práva? Znamená to sand že Piráti nebudou usilovat o transparentost protože stávající politici mají strach o své penězovody?
You'll be redlacep!