Co si nedáme k obědu na CF
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Co si nedáme k obědu na CF
Takže, máme na výběr ze 3 možností. Protože CF je dvouděnní, tak musíme jednu možnost vyřadit. První den bude asi více lidí, takže možnost s nejmenším počtem hlasů bude v sobotu, druhá v neděli a třetí vypusíme úplně. Prosím aby nehlkasovali ti, kteří se CF nezúčastní. Pokud nemáte s žádným jídlem problém, tak zvolte poslední možnost.
- Petr.Hires
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 512
- Registrován: 06 čer 2009, 20:27
- Profese: OSVC
- Bydliště: Bozeny Nemcove 1, Prostejov
- Dal poděkování: 52 poděkování
- Dostal poděkování: 15 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Ja jsem po ranu asi natvrdly... opravdu hlasujeme o tom co nechceme k jidlu?
(tataz otazka k hlasovani https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 174&t=1973 )
(tataz otazka k hlasovani https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 174&t=1973 )
It's not our fault. We're just machines, designed to make a genocide.
mail: petr.hires@ceskapiratskastrana.cz
web: Blog | Facebook | G+ | UTFG
tel: +420 722 933 917
mail: petr.hires@ceskapiratskastrana.cz
web: Blog | Facebook | G+ | UTFG
tel: +420 722 933 917
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Ahaaaa, já jsem zatrhl bramborový salát, ale ten CHCI! 
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co si nedáme k obědu na CF
No tahle anketa je teda postavena dost nestastne ... no ale poucil jsem se od kolegu 
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Njn, když je třeba vybrat dvě možnosti ze tří, tak je nejlepší vybírat tu třetí jako jednu 
Povolím změny hlasování.
Povolím změny hlasování.
- Pavel.Miklik
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 44
- Registrován: 05 srp 2009, 12:48
- Profese: IT
- Bydliště: Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Hehe, koukám, že vegetariáni, kteří avizovali bezmasé jídlo mají buď smůlu a budou o hladu, sní jídlo s masem nebo jim obsluha nakecá, že je to sója 
Pavel Miklík
-
Michal.Zdrazil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1016
- Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
- Profese: Grafik
- Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
- Dostal poděkování: 4 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Hele Kamile, tos tam nemohl vybrat jeden humus, aby ho člověk mohl zaškrtnout?
Vert
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
-
Radovan.Trojancik
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 152
- Registrován: 09 čer 2009, 17:31
- Profese: Senior Software System Engineer
- Bydliště: Heidelberg, Německo
- Dal poděkování: 52 poděkování
- Dostal poděkování: 60 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Mě spíše překvapilo, že jsou ty anketky postavené negativně, což jsem prvně přehlédl 
Řadový člen Pirátů
GSM: +420 723 633 553
GSM: +420 723 633 553
- Jiri.Kaderavek.sen
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2326
- Registrován: 14 črc 2009, 08:00
- Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
- Dal poděkování: 2631 poděkování
- Dostal poděkování: 3122 poděkování
Re: Co si nedáme k obědu na CF
Tři nejoblíbenější jídla, mňam. Je mi to jedno. Určitě budu litovat to, které nebude.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
tel: +420775335227
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování