Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 1859
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 1912 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Já se přiznám, že ale nechápu co by s tím měli udělat, protože nemají pravomoci někoho potrestat. Jediné co můžou říct je, že násilí není řešení (což už řekl i Ivan a svým svébytným způsobem i Jakub), ale tím situaci nijak nevyřeši. Vyřešit si to musí stěžejně ti dva bez dalších násilností.

Mě celý ten spor a jejich následné reakce přišly zbytečné a neadekvátní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 2):
Tobias.Esner, Ondrej.Profant
tel. : 601573955
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Nevyrikali, ale vyrikaji...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
Tobias.Esner, Ondrej.Profant, Ivo.Vasicek, Jaroslav.Kucera
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?

Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.

Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Omluva RP za kecy v podatelně, ale mám dojem, že vám spíš ušetřím čas psaním očividného: Petře, mohl bys chvíli počkat? Ivan Ti právě napsal, že celou situaci řeší s aktéry, RP bude zasedat v Brně a tomuto konfliktu se nepochybně bude věnovat. Vyžadovat se okamžité reakce od členů RP, kteří o konfliktu Krtka s Patrikem vůbec nic neví, mi připadá jako uspěchaný požadavek. Jak by si mohli udělat obrázek, když s ani jednou zúčastněnou stranou sporu neměli možnost si promluvit?

Ač patřím k hlasitým kritikům RP, nemyslím si, že by bylo fér po nich vyžadovat zodpovědnost za to, že v rámci předvolebního stresu v JmK si tamní dva členové dali do čumáku. Je slušné nechat RP prostor věc vyřešit - a ten prostor si RP nevyhradí, když bude muset reagovat na Tvé žádosti.
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Tobias.Esner »

Petr Bajgar píše:
Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?

Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.

Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.
OFFTOPICza tímto výkřikem nevidím nic jiného než to, že se nám blíží CF a volba RP, a všichni víme, že pan Petr Bajgar, toho času předseda OLK, by rád byl Předseda v institutu RP, takže začal s kandidátskou řečí. A čím víc krmíte trolla, tím víc z něj vypadne.

stále, stejně jako Lukáš, nevidím důvod, proč by tohle mělo řešit RP.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Neměl by se k tomu vyjádřit garant zdravotnictví? :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, Adam.Skorepa, Tobias.Esner, Michal.Havranek, Martin.Svadlenka, Vit.Konecny

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Roman.Kucera »

Kromě garanta zdravotnictví by měl vyvodit zodpovědnost i garant porgramové ho bodu OPL.
... asi i já, jako garant svobody slova.

Už jsem tak učinil, nepůjdu dnes za trest na golf!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Tobias.Esner, Janka.Michailidu, Michal.Havranek, Vojtech.Pikal, Vit.Konecny
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Michal.Havranek »

Nechápu proč by se mělo RP zaobírat tím, že se někdo porve.
takže když vy tu trollíte, budu taky.
Co založit regulerně fight club ?
vyřeší se spousta sporů přímo a bude.
:mrgreen:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 6):
Tobias.Esner, Ondrej.Profant, trinitrofenol, Dominika.Michailidu, Petr.Kopac, Vit.Konecny
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Michal.Ketner »

Jakub Michalek píše:
Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.
s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednodušší
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
Tobias.Esner, Michal Wagner
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 1859
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 1912 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Michal Ketner píše:
Jakub Michalek píše:
Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.
s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednodušší
A nechcete si o tom korespondovat přes SZ? Ušetřilo by nám to spoustu klikání na neužitečné hádky ;).

A moderátor by mohl udělat lock :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Lenka.Wagnerova, Filip.Krska
tel. : 601573955
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“