Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Moderátor: Republikove predsednictvo
Pravidla fóra
- Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
- Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
- Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
- V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
- Lukas.Cernohorsky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 05 lis 2009, 21:54
- Profese: Projektový manažer
- Dal poděkování: 87 poděkování
- Dostal poděkování: 1912 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Já se přiznám, že ale nechápu co by s tím měli udělat, protože nemají pravomoci někoho potrestat. Jediné co můžou říct je, že násilí není řešení (což už řekl i Ivan a svým svébytným způsobem i Jakub), ale tím situaci nijak nevyřeši. Vyřešit si to musí stěžejně ti dva bez dalších násilností.
Mě celý ten spor a jejich následné reakce přišly zbytečné a neadekvátní.
Mě celý ten spor a jejich následné reakce přišly zbytečné a neadekvátní.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 2):
- Tobias.Esner, Ondrej.Profant
tel. : 601573955
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Nevyrikali, ale vyrikaji...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
- Tobias.Esner, Ondrej.Profant, Ivo.Vasicek, Jaroslav.Kucera
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.
Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Omluva RP za kecy v podatelně, ale mám dojem, že vám spíš ušetřím čas psaním očividného: Petře, mohl bys chvíli počkat? Ivan Ti právě napsal, že celou situaci řeší s aktéry, RP bude zasedat v Brně a tomuto konfliktu se nepochybně bude věnovat. Vyžadovat se okamžité reakce od členů RP, kteří o konfliktu Krtka s Patrikem vůbec nic neví, mi připadá jako uspěchaný požadavek. Jak by si mohli udělat obrázek, když s ani jednou zúčastněnou stranou sporu neměli možnost si promluvit?
Ač patřím k hlasitým kritikům RP, nemyslím si, že by bylo fér po nich vyžadovat zodpovědnost za to, že v rámci předvolebního stresu v JmK si tamní dva členové dali do čumáku. Je slušné nechat RP prostor věc vyřešit - a ten prostor si RP nevyhradí, když bude muset reagovat na Tvé žádosti.
Ač patřím k hlasitým kritikům RP, nemyslím si, že by bylo fér po nich vyžadovat zodpovědnost za to, že v rámci předvolebního stresu v JmK si tamní dva členové dali do čumáku. Je slušné nechat RP prostor věc vyřešit - a ten prostor si RP nevyhradí, když bude muset reagovat na Tvé žádosti.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 12):
- Tobias.Esner, Ondrej.Profant, Filip.Krska, Katerina.Marketa.Matouskova, Pavel.Moravec, Ivo.Vasicek, Jaroslav.Kucera, Martin.Kucera, Lenka.Wagnerova, Janek.Wagner, Vojtech.Pikal, Vit.Konecny
Author Sensei Tyrant Pervert
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Petr Bajgar píše:Tohle má být ukázka demokratického zpovídání se vedoucího voleného představitele členům voličům?Ivan Bartos píše:Petře Bajgare. Opakuji znovu: Víš prd. Mluvil jsem i s Patrikem i s Krtekm a věc řeším na úrovni osobní omluvy, aniž bych potřeboval tvůj sofistikovaný názor.
Pokud budou lidé zneuužívat púodatelnu RP pro výlevy svých pseudopocitů, budu ji jako člen RP tato vlákna normálně zamykat.
Opakuji, že jakákoliv marginalizace a legitimizace násilí v politice je podle mého mínění naprosto nepřijatelná. Podle opakovaných vyjádření LN k incidentu nevěřím v sebemenší věrohodnost jeho případné omluvy.
Žádám o názory M.Ferjenčíka a L.Wágnerové tak abychom si mohli udělat představu o postojích našich nejvyšších představitelů.
A čím víc krmíte trolla, tím víc z něj vypadne.stále, stejně jako Lukáš, nevidím důvod, proč by tohle mělo řešit RP.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Neměl by se k tomu vyjádřit garant zdravotnictví? 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 6):
- Roman.Kucera, Adam.Skorepa, Tobias.Esner, Michal.Havranek, Martin.Svadlenka, Vit.Konecny
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Kromě garanta zdravotnictví by měl vyvodit zodpovědnost i garant porgramové ho bodu OPL.
... asi i já, jako garant svobody slova.
Už jsem tak učinil, nepůjdu dnes za trest na golf!
... asi i já, jako garant svobody slova.
Už jsem tak učinil, nepůjdu dnes za trest na golf!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 5):
- Tobias.Esner, Janka.Michailidu, Michal.Havranek, Vojtech.Pikal, Vit.Konecny
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Michal.Havranek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2055
- Registrován: 21 úno 2012, 19:27
- Profese: xxx
- Dal poděkování: 1156 poděkování
- Dostal poděkování: 2237 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
Nechápu proč by se mělo RP zaobírat tím, že se někdo porve.
takže když vy tu trollíte, budu taky.
Co založit regulerně fight club ?
vyřeší se spousta sporů přímo a bude.

takže když vy tu trollíte, budu taky.
Co založit regulerně fight club ?
vyřeší se spousta sporů přímo a bude.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 6):
- Tobias.Esner, Ondrej.Profant, trinitrofenol, Dominika.Michailidu, Petr.Kopac, Vit.Konecny
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednoduššíJakub Michalek píše:Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
- Tobias.Esner, Michal Wagner
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Lukas.Cernohorsky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 05 lis 2009, 21:54
- Profese: Projektový manažer
- Dal poděkování: 87 poděkování
- Dostal poděkování: 1912 poděkování
Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy
A nechcete si o tom korespondovat přes SZ? Ušetřilo by nám to spoustu klikání na neužitečné hádkyMichal Ketner píše:s prominutím jakube ty o toxikomanii drž hubu, protože o ní nevíš ani co se za nehet vejde, člověk kterej při diskuzi o tom, kdo co zažil s psychotropníma látkama, začal mluvit. jakej měl problém, že byl závislej půl roku na WOWku, mi tu bude řikat, že nějaká skupina nerozezná rozdíl mezi užíváním psychotropních látek a toxikomanií, kdyby sis nemyslel, jakej si král vesmíru, co ví všechno, tak spolupráce bude jednoduššíJakub Michalek píše:Prosím nekřiv moje vyjádření. Já jsem psal o toxikomanii, nikoliv o konzumaci psychotropních látek jako takových. Někdy se mi zdá, že právě vaše skupina (tj. skupina kolem Michala Wagnera) mezi konzumací psychotropních látek a toxikomanií nerozlišuje.Jana Michailidu píše:Tak to rovnou zakážeme požívat všechny psychotropní látky, ne? protože jsem neviděla, že by někomu vadilo, že se celá Pirátská strana na schůzích nalívá jak hova*a.
A moderátor by mohl udělat lock
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 3):
- Ondrej.Profant, Lenka.Wagnerova, Filip.Krska
tel. : 601573955