Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jiri Kaderavek píše:Hele Peťo, když tě to tak strašně zajímá, co si myslel ten či onen, tak proč si nebyl namístě? Mohl si se zeptat každého osobně a ne teď na fóru řešit to, co jsme řešili ten večer. Odpověď nečekám, ty totiž nikdy žádné nedáváš.
Avizoval jsem předem, že se nebudu moct zůčastnit na místě jednání, protože jsem byl po předlouhých čtrnácti dnech se svým synem
+ byl slíben streem a videozáznam jednání.

Ivánek se v této věci opět předvádí jako naprosto nedemkratický činovník-a pouhá mediální mlžihlava nekompetentní k předsednictví naší strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Ivan.Bartos
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Homo Pyratus »

Karel Fuzik píše:
Ivan Bartos píše:Á další expert do podatelny. Prosím AO, aby to zamkla, protože mně to nejde.
Expert? To ne. Na tohle člověk nemusí být expert.

PS: Neútočím na předsedu, ale na všechny, kdo tohleto bagatelizují. Mimochodem, jak pokračuje kauza seriály? Taky OK?
jsi to zjisti sam ty blbecku.-)
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Ivan Bartos píše: Prosím AO, aby to zamkla, protože mně to nejde.
Nejde ti to zamknout? Tak to zas vypni. PS: :D
Naposledy upravil(a) Karel.Fuzik dne 11 lis 2013, 13:40, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Fuzik za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Homo Pyratus
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Děkuji za optání. Ano seriály pokračují tak, jak se řeklo. Peníze na fond budou převedeny až to bude možné. Nikdo nic nebagatelizuje. Kauza útoku byla vyřešena smírem aktérů a vysvětlena. Svědků bylo dost. Skutečně se mi nelíbí jak si pod záminkou spravedlnosti na tom někdo hřeje polívčičku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Tobias.Esner, Homo Pyratus, Ivo.Vasicek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Dost mě mrzí, že asi nechápeš, o co vlastně jde.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Homo Pyratus »

Petr Bajgar píše:
Jiri Kaderavek píše:Hele Peťo, když tě to tak strašně zajímá, co si myslel ten či onen, tak proč si nebyl namístě? Mohl si se zeptat každého osobně a ne teď na fóru řešit to, co jsme řešili ten večer. Odpověď nečekám, ty totiž nikdy žádné nedáváš.
Avizoval jsem předem, že se nebudu moct zůčastnit na místě jednání, protože jsem byl po předlouhých čtrnácti dnech se svým synem
+ byl slíben streem a videozáznam jednání.

Ivánek se v této věci opět předvádí jako naprosto nedemkratický činovník-a pouhá mediální mlžihlava nekompetentní k předsednictví naší strany.
vetsiho blbecka nez si ty mit ve strane uz nemuzem.-)
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Podatelna RP :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Homo Pyratus
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivan Bartos píše:Kauza útoku byla vyřešena smírem aktérů a vysvětlena. Svědků bylo dost.
Smír aktérů byl vyjádřen J.Novým slibem, že příště si sundá prsten?

To nám chce opravdu Ivánek namluvit, že takhle vypadá smír aktérů? To nás musí mít opravdu za veliké idioty.

To je další Ivánkův výsměch všem Pirátům a politice vůbec. Politika je o jednání a ne politikaření a brutalitě.
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Omlouvám se celému RP i jeho členům jednotlivě, ale nechtěl jsem zakládat nové vlákno. Ale reagovat jsem musel, přístup některých Pirátů k průšvihům mi nedělá dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Fuzik za příspěvky (celkem 2):
Homo Pyratus, Petr.Bajgar
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Stanovisko RP k brutalnímu útoku našeho kolegy

Příspěvek od Homo Pyratus »

Petr Bajgar píše:
Ivan Bartos píše:Kauza útoku byla vyřešena smírem aktérů a vysvětlena. Svědků bylo dost.
Smír aktérů byl vyjádřen J.Novým slibem, že příště si sundá prsten?

To nám chce opravdu Ivánek namluvit, že takhle vypadá smír aktérů? To nás musí mít opravdu za veliké idioty.

To je další Ivánkův výsměch všem Pirátům a politice vůbec. Politika je o jednání a ne politikaření a brutalitě.
Petre ty jsi totalni magor. proc utocis na ivana a ne na krtka!? uz jdi do prdele blbecku.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Tobias.Esner
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“