Avizoval jsem předem, že se nebudu moct zůčastnit na místě jednání, protože jsem byl po předlouhých čtrnácti dnech se svým synemJiri Kaderavek píše:Hele Peťo, když tě to tak strašně zajímá, co si myslel ten či onen, tak proč si nebyl namístě? Mohl si se zeptat každého osobně a ne teď na fóru řešit to, co jsme řešili ten večer. Odpověď nečekám, ty totiž nikdy žádné nedáváš.
+ byl slíben streem a videozáznam jednání.
Ivánek se v této věci opět předvádí jako naprosto nedemkratický činovník-a pouhá mediální mlžihlava nekompetentní k předsednictví naší strany.