Luděk Maděra senátorem!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Katerina Marketa Matouskova píše:OFFTOPIC[quote="Jakub Stacke"] Spíš bych hledal pecky témata jednotlivých obcí. V některých obcích mám kontakty tak to zkusím vytěžit a zjistit co tam lidi štve. Obecně si myslím že pujde o cesty 2a3 stupně, přerozdělování peněz, veřejnou dopravu, výrobu slivovice, vytěžování venkova (satelitní města)
http://cestovani.idnes.cz/bosna-a-palen ... -sveta_tom

Že by nové pirátské téma? Svobodné pálení? ;)[/ot][/quote]

to už zkoušel Zeman, ale vidím v tom nějaký potenciál. Vždyť je to jasná demonstrace toho že jsme proti omezování samopěstování a samovýroby potravin, nápojů a bylin. Díky za podnět!
Prostě Stacke
77nula157333
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Ivan Sirko
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Ani další strany nemají kandidáty vybrané. Většinou je chtějí najít do konce listopadu.

Zdroj: http://zlin.idnes.cz/hledani-kandidatu- ... zpravy_ras
To už nezbývá moc času..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Stacke, Ivan Sirko
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Petr.Vileta »

Měl bych nápad, jak vést Maděrovu kampaň, ale asi to nebudu psát sem, co? :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Jakub.Stacke
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
reny
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2011, 07:39
Profese: učitelka
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od reny »

Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

reny píše:Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?
super! Díky moc. Výsledek mi prosím dej do SZ.
Zároveň bych byl i proto abyse založila prac skupina @kampaň.senát a začalo se to řešit "formálně"
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Potřebuju následující informace:

1) Chce Luděk kandidovat?
2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
3) Pokud Luděk bude kandidovat, má čas a energii na kampaň? (viz bod 2)
4) Máme nějaké peníze na propagaci? Zaplatit kauci není problém
5) Když bude zájem můžeme zkusit vyjednat podporu od Zelených, Změny, Soukromníků, ještě někdo další?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Jindrich.Bartek, Ivo.Vlasaty
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. ;) Ale jestli o to má zájem, to nevím.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Petr Stehlik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1780
Registrován: 25 srp 2009, 15:30
Profese: všeuměl
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1712 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Petr Stehlik »

Petr Vileta píše:
Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. ;) Ale jestli o to má zájem, to nevím.
Přiznám se, že teď toho mám nějak moc - kandiduji do RV, chystám se kandidovat do RP, na jaře se plánuju dostat do EU a PS (kdyz budou další předčasné volby) a za necelé 4 roky už mám valit prezidentskou kampaň! Takže se obávám, že ten Senát nedám, že mi na to prostě nezbývá čas, nehledě k tomu, že Senát je i docela málo atraktivní v porovnání s těmi ostatními pozicemi - vždyť už odtamtud lidé utíkají do Sněmovny...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 3):
Martin.Svadlenka, Petr.Vileta, Jiri.Kaderavek.sen
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Úsvit posílá do senátních voleb otce Okamurovy partnerky
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/usvit- ... medium=rss

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“