Pravidla fóra Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny"Zobrazit - Podpalubí".)
Katerina Marketa Matouskova píše:[quote="Jakub Stacke"] Spíš bych hledal pecky témata jednotlivých obcí. V některých obcích mám kontakty tak to zkusím vytěžit a zjistit co tam lidi štve. Obecně si myslím že pujde o cesty 2a3 stupně, přerozdělování peněz, veřejnou dopravu, výrobu slivovice, vytěžování venkova (satelitní města)
Že by nové pirátské téma? Svobodné pálení? [/ot][/quote]
to už zkoušel Zeman, ale vidím v tom nějaký potenciál. Vždyť je to jasná demonstrace toho že jsme proti omezování samopěstování a samovýroby potravin, nápojů a bylin. Díky za podnět!
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer) stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?
reny píše:Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?
super! Díky moc. Výsledek mi prosím dej do SZ.
Zároveň bych byl i proto abyse založila prac skupina @kampaň.senát a začalo se to řešit "formálně"
1) Chce Luděk kandidovat?
2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
3) Pokud Luděk bude kandidovat, má čas a energii na kampaň? (viz bod 2)
4) Máme nějaké peníze na propagaci? Zaplatit kauci není problém
5) Když bude zájem můžeme zkusit vyjednat podporu od Zelených, Změny, Soukromníků, ještě někdo další?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. Ale jestli o to má zájem, to nevím.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer) stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. Ale jestli o to má zájem, to nevím.
Přiznám se, že teď toho mám nějak moc - kandiduji do RV, chystám se kandidovat do RP, na jaře se plánuju dostat do EU a PS (kdyz budou další předčasné volby) a za necelé 4 roky už mám valit prezidentskou kampaň! Takže se obávám, že ten Senát nedám, že mi na to prostě nezbývá čas, nehledě k tomu, že Senát je i docela málo atraktivní v porovnání s těmi ostatními pozicemi - vždyť už odtamtud lidé utíkají do Sněmovny...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 3):
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)