Luděk Maděra senátorem!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Drtinová proč ne... Ale tak myslím že nebude otevřená karieře senatorky, ale nejsem proti tomu ji zkusit oslovit. Já jako zlínský patriot stále zastávám variantu Maděra... Sice se Luděk vyjádřil tak jak se vyjádřil, ale nezatracoval bych to. Já ještě uvažuju o tom co nejrychleji projet zpravy atd jestli nenastal někde v okrsku nám blízký problém(osa, 106atd) na škole, muzeu. To by taky nemuselo byt špatný... Jdu zkoumat
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Ivan Sirko
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Drtinová??? Jestli je to brainstorming, tak ok, ale uberte těch lysohlávek.
Radši projedu volby s Luďkem, než bych je vyhrál s presstitutkou.
Naštěstí si při eventuální kontaktáži tadle pani jen poklepe na čelo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, Vaclav.Malek, Petr.Tresnak, Tomas.Klapka, Ivo.Vlasaty, Hynek.Polasek
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Ivan Sirko »

je to brainstorming ;)
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Ivan Sirko »

Zas aby s toho nezblaznilí, tak doporučím trochu usmat a podivat film s Robertem Redfordem - Kandidát (1972)
Průhledy do politického zákulisí, provázené zájmem o vnitřní proměnu lidí ocitnuvších se na politickém kolbišti, zajímají americké filmaře odedávna, významným příspěvkem pro poznání mentality lidí vstupujících do politického života je rovněž Kandidát. Hrdinou je nezkušený mladík Bill McKay, jenž se nechá přesvědčit, aby kandidoval, jen díky slibu, že jeho šance na zvolení jsou minimální - jeho účast by spíše byla jen formální, jakoby "do počtu".
na ČSFD:

http://www.csfd.cz/film/18560-kandidat/

na Ulož to:

http://www.ulozto.cz/x49JhbW4/kandidat-1972-rar
Ondra.kl moderuje:
2013-11-03: Poznámka: Tento příspěvek hraničí s Off Topicem.
Vojtěch Pikal moderuje:
Další diskuze o filmu kandidát, Robertu Redfordovi a politickém marketingu oddělena sem
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Tomas.Klapka
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská :D :D :D
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Ivan Sirko »

Jakub Stacke podívej se prosím, na ten film a pak mne napiš jinak asi konkretní kroky volebního štábu asi budete probírat někde jinde ne ve veřejné vnitrostranické diskuze? :)
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Ivan Sirko »

Vzhledem k tomu, že tady jé AO provádí represí o jakékoliv debatě nemůže byt ani zdaní :(

Když tak užijte "pracovního" klidu, já za těchto podmínek končím s velkým zklamáním.
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
reny
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 93
Registrován: 07 pro 2011, 07:39
Profese: učitelka
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od reny »

Jakub Stacke píše:žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská :D :D :D
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Já bych se ujala, ale bude mi to minimálně týden trvat. Neva? Pokud to spěchá, přenechávám někomu jinému.
Tito uživatelé poděkovali autorovi reny za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Martin.Svadlenka, Jakub.Stacke, Martin.Smida
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

reny píše:
Jakub Stacke píše:žádný odkazy! Tady se bude řešit senátor, jak když bičem mrská :D :D :D
ne vážně, do středy budu mít snad spracované kontakty a možnosti obcí. Ještě to chce vychytat problémy obcí a seznam projektů ROP. Neujme se toho někdo prosím?
Já bych se ujala, ale bude mi to minimálně týden trvat. Neva? Pokud to spěchá, přenechávám někomu jinému.
Super! Děkuju mooc! Týden je naprosto v pohodě, klidně i dva! :)
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Katerina.Marketa.Matouskova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 341
Registrován: 21 zář 2011, 10:40
Profese: osvč - překladatelka
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 883 poděkování
Dostal poděkování: 570 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Katerina.Marketa.Matouskova »

OFFTOPIC[quote="Jakub Stacke"] Spíš bych hledal pecky témata jednotlivých obcí. V některých obcích mám kontakty tak to zkusím vytěžit a zjistit co tam lidi štve. Obecně si myslím že pujde o cesty 2a3 stupně, přerozdělování peněz, veřejnou dopravu, výrobu slivovice, vytěžování venkova (satelitní města)[/quote]

http://cestovani.idnes.cz/bosna-a-palen ... -sveta_tom

Že by nové pirátské téma? Svobodné pálení? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Marketa.Matouskova za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, reny
Korektury textů na požádání.

"Kdekoli byla demokracie zdiskreditována, stalo se to tím, že si lid nedovedl zvolit rozumově a mravně kvalifikované zástupce. Demokracie vydrží zkoušku dějin jen tehdy... když zvolený poslanec bude cítit stejnou odpovědnost, jako chirurg, když operuje na živém těle." Josef Macek *1887
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“