Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Waseihou
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 471
Registrován: 05 úno 2012, 21:29
Profese: moudrý rádce
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Waseihou »

Demonstrace proti tomu všemu!

Hoši a děvčata, jste v prdeli. Vůbec nejste vidět, a dokonce i lidi co vás chtěli volit se odvrací jsouce odtáhnuti osobnostmi ke stranám jako je ANO, důchodci prostě slyší na osobnosti.

Ještě jednou opakuji - jste totálně v prdeli!

Jak z análu ven?

Musíte být vidět, musíte být vidět, musíte být vidět! OFFTOPICMusíte být SAKRA vidět!

A to jak? Demonstrujte! Ale proti čemu? Proti čemu? No přece proti tomu všemu!

Protestujte proti tomu, že před volbama vznikly nové pseudostrany, protestujte proti tomuto podvodu na lidech. Opět další bouda, opět další fejk.

Opakujte, křičte: Další boudu nechceme! Další boudu nechceme! Další boudu nechceme!

Pěkně do Prahy, a průvod, proti tomu všemu! Proč? Protože je na čase křičet!

Nasadit kloubouk, do kapsičky plaskaň rumu a z análu hopky ven!

Mimochodem sluší se abyste měli na pirati.cz vyobrazeno číslo 3, ono sice můžete očekávat že vaši voliči si vás najdou - ALE z hlediska linkování je to totální EPIC FAIL že tam není u toho Bartoše velká TROJKA (a tady by se hodilo dát nějakou kumpačku...). Dokonce i ti debilní zemanovci svým plakátem zajistili, že vím jejich číslo dřív než to vaše. Přitom máte číslo které je z hlediska propagace naprosto super, šťastná trojka, trojka jako kozy atp. Styďte se bando jedna!
Mám Aspergerův syndrom a je to super! Nootropika navrch? Yes!!!
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Koukám, že Robertovo hnutí se začíná šířit... :arrow:
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Já bych klidně proti všemu protestoval. Na protest ale potřebuješ lidi.
Author Sensei Tyrant Pervert
Waseihou
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 471
Registrován: 05 úno 2012, 21:29
Profese: moudrý rádce
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Waseihou »

Především přidejte to číslo, to je základ. Dále pak vymyslete způsob, jak se dostat do médií. Demonstrace je jednoduchá záležitost, stejně byste ale uspěli třeba pokud byste z hajzláků vytvořili papírový penis a poslali ho na loďce po Vltavě a vyblejskli ho s Hradem v pozadí. Potřebujete virál...
Mám Aspergerův syndrom a je to super! Nootropika navrch? Yes!!!
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Ondrej_Marek »

pojďme protestovat proti nedostatku lidí na protestech!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 6):
Adam.Skorepa, trinitrofenol, Waseihou, Michael.Polak, Janek.Wagner, Michal Spacek
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Waseihou
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 471
Registrován: 05 úno 2012, 21:29
Profese: moudrý rádce
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Waseihou »

Nakupte / nafejkujte si fanoušky na fejsu... a nebo demonstranty. Dokonce by šlo to udělat i tak že ponesete velký hadr pod kterým jakože budou demonstranti, ale budou tam jen reproduktory. Nohy okolo vytvoří iluzi davu...
Mám Aspergerův syndrom a je to super! Nootropika navrch? Yes!!!
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Martin.Shanil »

Já jsem pro - svolejme to na čtvrtek na vencl. 50 pražáků + dalších aspoň 50 se určitě sjede.

musíme se zviditelnit sami, čt to za nás neudělá.
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od trinitrofenol »

Martin Shanil píše:Já jsem pro - svolejme to na čtvrtek na vencl. 50 pražáků + dalších aspoň 50 se určitě sjede.

musíme se zviditelnit sami, čt to za nás neudělá.
100 lidí vypadá na Václaváku jako turistická skupinka. Pokud chceš se sto lidma udělat nějakou parádu, musí to být co nejmenší náměstíčko.

(Každopádně POKUD by se něco mělo konat, tak je potřeba zkoordinovat to s masivním letákovácím náletem, který je dle zápisu ze štábu plánován na čtvrtek. A těch sto lidí je na něj IMHO taky potřeba. OFFTOPICPředpokládám, že to dopadne tak, že se nás sejde dvacet max, ale nechci vás zbytečně demotivovat.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 2):
Ondrej_Marek, Ondrej.Profant
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Waseihou
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 471
Registrován: 05 úno 2012, 21:29
Profese: moudrý rádce
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Waseihou »

Pokud budete protestovat "Proti tomu všemu!" tak je třeba vytvořit také "Mimojiné taky proti:" seznam, říkejme mu zkráceně antiseznam. Vyberte si špatné události posledních dní (z hlediska médií) které se nějak, byť i jen okrajově, dotýkají pirátství a přidejte je na antiseznam. Špatná událost budiž nazvána antiudálost, a ta se může vázat na antimísta (úřady atp.), a z jejich seznamu pak může vyplynout antitrasa.

Kombinace antiudálost - antimísto je položka antiseznamu

Příklad položky antiseznamu:

Část úřadů výrazně plýtvá ve výdajích na IT, tvrdí sdružení - ministerstvo pro místní rozvoj, Magistrát hlavního města Prahy

V rámci brainstormingu je nutné najít co nejvíce takovýchto položek, potom některé osekat a z toho co zbyte dát body na mapu Prahy a vytvořit rozumnou trasu. Protest by tudíž byl veden proti konkrétním nepravostem na místech kde k nim dochází, věřte že radost z toho mít nebudou.


V extrémním případě můžete protestovat proti samotnému volebnímu systému - pokud nezablokujete vstup do volebních místností, tak tam můžete postávat. Tím získáte mediální ohlas alespoň v pátek a ovlivníte voliče o sobotě.

Takže vyhlašuji brainstorming na položky antiseznamu!
Mám Aspergerův syndrom a je to super! Nootropika navrch? Yes!!!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Demonstrace proti tomu všemu - jděte proti všem!

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Smlouva Vládi s Mrkwosoftem - Úřad Vládi (Strakova akademie)
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“