U nás to má časový vývoj. První na začátku září lepili ČSSD (najatá firma, s jedním člověkem jsem se potkal, lepí i ODS a Hlavu vzhůru, ale i komerční plakáty), čas asi vyplýval s placením. Já lepil od poloviny září a jen vyjímečně jsem přelepil něco, většinou když tam někdo měl víc plakátů. Přede mnou to oplakátovali lidovci, ale tak nějak průběžně to lepí místní v každé vesnici, často ten "lepič" kouká na plakátovací plochu z okna (ti by to asi mohli popsat nejlíp

.těsno začalo být na začátku října, kdy vstoupil do hry Babiš, ale pořád se při přelepení někomu aspoň něco nechalo. Potom se začal objevovat od nějaké "gerily" Okamura, ale nás to většinou zasáhlo okrajově (asi jsme jim nevadili). Na začátku týdne přišla vlna nějakého agresivního plošného výlepu Zemanovců. Většinou polepili mnoha plakáty všechno včetně místních aktuálních akcí. Nastala obnova, často to šlo celé strhat a já nebo někdo to většinou vzal šmahem a vrátil se původní stav (ušetřilo to práci všem). V pátek přišel nájezd Zelených, kteří zcela cíleně přelepovali naše plakáty. Naštěstí většinou sponkovačkou, tak to stačilo strhnout. Cíleně na nás zaútočil nějaký lepič TOpky, naštěst jen se sponkovačkou v Šardicích, a to i v případech, kdy byla kolem volná plocha. A od neděle se objevují malé plakátky A3 komunistů často napříč několik plakátů. Lepí to nějakým rychloschnoucím lepidlem, protože když jsem ráno vyjížděl a odpoledne se vracel nešel ten jejich plakát odlepit bez poškození kusu našeho.
Mám však obavu, že už to bude neefektivní, nemáme zdroje na na "obnovu".
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)