Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Predne se omlouvam za znovuotevreni tohoto problemu, ale nemuzu jinak. Jak vsichni vite Lukas Novy byl vyloucen RV. Toto rozhodnuti muze revidovat CF, a proto se na vas obracim.
1) Nejsem priznivcem Lukase Noveho, vlastne ho vubec neznam a uznavam, ze se v diskusi obcas chova jako arogantni hovado.
2) Tohle, ale nestaci pro to, aby byl vyloucen ze strany a ruku na srdce, tohle byl hlavni duvod jeho vylouceni.
3) Nemyslim si, ze mit na nekolik hodin v avataru Adolfa Hitlera je propagace nacismu. Je to podle me hodne hloupy vtip, ale netroufam si oznacit sam sebe za soudce, jako to v tomto pripade udelal Kamil Horky.
4) Nyni se dostavam k tomu, proc vlastne tento post pisi. Navzdory vlastnim stanovam zatim nemame kontrolni a rozhodci komisi. Tim padem se vsechny sporne situace automaticky deleguji na Republikovy Vybor. Co je ale horsi, nemame ani vnitrni predpis, ktery by upravoval vnitrostranicka hlasovani a nemame zadny promysleny postup jak vylucovat cleny. Proste nekdo navrhne hlasovani o vylouceni, strhne se flejm a podle dojmu, ktery z flejmu mame hlasujeme. To je podle me nepripustne.
Proto jsem proti jakemukoli vylucovani clenu, dokud tyto nedostatky neodstranime a pokousim se zrevidovat rozhodnuti RV. Pokud se mnou souhlasite, piste se prosim ve vlaknu.
Mikulas Ferjencik, predseda CPS pro Pardubicky kraj
1) Nejsem priznivcem Lukase Noveho, vlastne ho vubec neznam a uznavam, ze se v diskusi obcas chova jako arogantni hovado.
2) Tohle, ale nestaci pro to, aby byl vyloucen ze strany a ruku na srdce, tohle byl hlavni duvod jeho vylouceni.
3) Nemyslim si, ze mit na nekolik hodin v avataru Adolfa Hitlera je propagace nacismu. Je to podle me hodne hloupy vtip, ale netroufam si oznacit sam sebe za soudce, jako to v tomto pripade udelal Kamil Horky.
4) Nyni se dostavam k tomu, proc vlastne tento post pisi. Navzdory vlastnim stanovam zatim nemame kontrolni a rozhodci komisi. Tim padem se vsechny sporne situace automaticky deleguji na Republikovy Vybor. Co je ale horsi, nemame ani vnitrni predpis, ktery by upravoval vnitrostranicka hlasovani a nemame zadny promysleny postup jak vylucovat cleny. Proste nekdo navrhne hlasovani o vylouceni, strhne se flejm a podle dojmu, ktery z flejmu mame hlasujeme. To je podle me nepripustne.
Proto jsem proti jakemukoli vylucovani clenu, dokud tyto nedostatky neodstranime a pokousim se zrevidovat rozhodnuti RV. Pokud se mnou souhlasite, piste se prosim ve vlaknu.
Mikulas Ferjencik, predseda CPS pro Pardubicky kraj
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Souhlasím s tím, že je třeba udělat pořádek, i když některé věci, které popisuješ, máme ve stanovách popsané.
Nesouhlasím s tím, že jsme Lukáše neměli vyhazovat a že soudce jsem byl já. Pro jeho vyloučení hlasovalo 18 lidí. To je ve straně, která má něco málo přes sto členů celkem velké číslo. Navíc tito lidé jsou často předsedy ve svém kraji a předpokládám tedy, že jejich hlas vyjadřuje alespoň přibližně vůli čelnů v jejich kraji. V našem kraji to tak rozhodně funguje.
Podle mě je hlavní důvod jeho vyloučení to, že ten flame trval několik dní. Každý občas ulítne, ale Lukáš se nějak nedokázal přes to přenést.
Nesouhlasím s tím, že jsme Lukáše neměli vyhazovat a že soudce jsem byl já. Pro jeho vyloučení hlasovalo 18 lidí. To je ve straně, která má něco málo přes sto členů celkem velké číslo. Navíc tito lidé jsou často předsedy ve svém kraji a předpokládám tedy, že jejich hlas vyjadřuje alespoň přibližně vůli čelnů v jejich kraji. V našem kraji to tak rozhodně funguje.
Podle mě je hlavní důvod jeho vyloučení to, že ten flame trval několik dní. Každý občas ulítne, ale Lukáš se nějak nedokázal přes to přenést.
-
Michal.Rusek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1035
- Registrován: 26 čer 2009, 12:53
- Profese: vystudovaný učitel
- Bydliště: Olomoucký region
- Dostal poděkování: 5 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
FULL SUPPORT.Mikulas Ferjencik píše: 1) Nejsem priznivcem Lukase Noveho, vlastne ho vubec neznam a uznavam, ze se v diskusi obcas chova jako arogantni hovado.
2) Tohle, ale nestaci pro to, aby byl vyloucen ze strany a ruku na srdce, tohle byl hlavni duvod jeho vylouceni.
3) Nemyslim si, ze mit na nekolik hodin v avataru Adolfa Hitlera je propagace nacismu. Je to podle me hodne hloupy vtip, ale netroufam si oznacit sam sebe za soudce, jako to v tomto pripade udelal Kamil Horky.
4) Nyni se dostavam k tomu, proc vlastne tento post pisi. Navzdory vlastnim stanovam zatim nemame kontrolni a rozhodci komisi. Tim padem se vsechny sporne situace automaticky deleguji na Republikovy Vybor. Co je ale horsi, nemame ani vnitrni predpis, ktery by upravoval vnitrostranicka hlasovani a nemame zadny promysleny postup jak vylucovat cleny. Proste nekdo navrhne hlasovani o vylouceni, strhne se flejm a podle dojmu, ktery z flejmu mame hlasujeme. To je podle me nepripustne.
Proto jsem proti jakemukoli vylucovani clenu, dokud tyto nedostatky neodstranime a pokousim se zrevidovat rozhodnuti RV. Pokud se mnou souhlasite, piste se prosim ve vlaknu.
Mikulas Ferjencik, predseda CPS pro Pardubicky kraj
Nikdy nebuď tak důvěrný s přítelem, aby ti mohl ublížit, kdyby se stal tvým nepřítelem, a nikdy nejednej s nepřítelem tak špatně, aby se nemohl stát tvým přítelem.
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Zero support.
Nový dostl spoustu možností, jak vše napravit. Místo toho situaci jen zhoršoval a ventiloval interní záležitosi strany (a často lživě podané) na veřejnost, čímž stranu dále poškozoval. Ať si sežene podtřebnou podporu mezi členy a nechá o svém osudu hlasoat na CF. To je standartní postup a nevidím důvod, proč ho měnit.
Nový dostl spoustu možností, jak vše napravit. Místo toho situaci jen zhoršoval a ventiloval interní záležitosi strany (a často lživě podané) na veřejnost, čímž stranu dále poškozoval. Ať si sežene podtřebnou podporu mezi členy a nechá o svém osudu hlasoat na CF. To je standartní postup a nevidím důvod, proč ho měnit.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Ja pouzivam ten naprosto standartni postup, proste je potreba 11 lidi, kteri chteji toto tema znovu otevrit. Chybi jich zatim jeste 9.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Ideální sem vložit anketu...Mikulas Ferjencik píše:Ja pouzivam ten naprosto standartni postup, proste je potreba 11 lidi, kteri chteji toto tema znovu otevrit. Chybi jich zatim jeste 9.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
-
Michal.Zdrazil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1016
- Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
- Profese: Grafik
- Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
- Dostal poděkování: 4 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Full support... aneb neřekl bych líp, než tady JiříkJiri Rezek píše:Zero support.
Nový dostl spoustu možností, jak vše napravit. Místo toho situaci jen zhoršoval a ventiloval interní záležitosi strany (a často lživě podané) na veřejnost, čímž stranu dále poškozoval. Ať si sežene podtřebnou podporu mezi členy a nechá o svém osudu hlasoat na CF. To je standartní postup a nevidím důvod, proč ho měnit.
Vert
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Pokud se zde 11 clenu strany (10% z clenu strany to je, zejo...) vyjadri ze s vyloucenim LN (nebo s postupem jakym to bylo provedeno) nesouhlasi, tak se bude na CF znovu hlasovat o vylouceni LN. Na tom nevidim nic divneho a je to dle stanov spravny postup.
Ostatne tohle by asi melo platit obecne, pokud 10% clenu strany nesouhlasi s rozhodnutim nejakeho organu, tak se totez hlasovani presouva k nadrazenemu organu, to jest v tomto pripade na CF.
Za sebe rikam ze s vyloucenim souhlasim (Lukasuv ULET trval zhruba tyden az do vylouceni a zruseni pristupu na forum, nikoliv par hodin. Jeho avatara co vim smazal admin, nikoliv lukas sam.), tudiz hlasovani na CF nepozaduji.
Zdenek
Ostatne tohle by asi melo platit obecne, pokud 10% clenu strany nesouhlasi s rozhodnutim nejakeho organu, tak se totez hlasovani presouva k nadrazenemu organu, to jest v tomto pripade na CF.
Za sebe rikam ze s vyloucenim souhlasim (Lukasuv ULET trval zhruba tyden az do vylouceni a zruseni pristupu na forum, nikoliv par hodin. Jeho avatara co vim smazal admin, nikoliv lukas sam.), tudiz hlasovani na CF nepozaduji.
Zdenek
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
- Petr.Hires
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 512
- Registrován: 06 čer 2009, 20:27
- Profese: OSVC
- Bydliště: Bozeny Nemcove 1, Prostejov
- Dal poděkování: 52 poděkování
- Dostal poděkování: 15 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Tak nahodte anteku at vidime jaky nazor ma vseclenstvo.
Navrhuji tri moznosti:
1/souhlasim s vyloucenim...
2/ nesouhlasim s vyloucenim...
3/ zdrzuji se hlasovani
Finito, co resite?
Navrhuji tri moznosti:
1/souhlasim s vyloucenim...
2/ nesouhlasim s vyloucenim...
3/ zdrzuji se hlasovani
Finito, co resite?
It's not our fault. We're just machines, designed to make a genocide.
mail: petr.hires@ceskapiratskastrana.cz
web: Blog | Facebook | G+ | UTFG
tel: +420 722 933 917
mail: petr.hires@ceskapiratskastrana.cz
web: Blog | Facebook | G+ | UTFG
tel: +420 722 933 917
-
Michal.Rusek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1035
- Registrován: 26 čer 2009, 12:53
- Profese: vystudovaný učitel
- Bydliště: Olomoucký region
- Dostal poděkování: 5 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prezkoumani vylouceni Lukase Noveho
Petře - to, čeho se tu právě všichni účastníme, je regulérní DEMOKRATICKÝ postup.Petr Hires píše:Tak nahodte anteku at vidime jaky nazor ma vseclenstvo.
Finito, co resite?
Z Tvé poznámky mi připadne, že je něco v nepořádku. Právě NAOPAK. Což znamená, že ČPS prostě funguje.
I když chápu, že mě by se taky nelíbilo, kdyby mi někdo revovokoval již odsouhlasené vydání TZ .-)
Jinak smyslem ankety není souhlasit či nesouhlasit s vyloučením, ale kdo je PROTI tomu mechanismu, jak to proběhlo, čili směřovat k NOVÉMU posouzení. To je rozdíl. Já možná budu hlasovat pro vyloučení. To ještě nevím. Šlo to však mimo mě - a to mi vadí. PROTO jsem pro revokaci. Jsou tu drobné rozdíly, zkusme je pečlivěji vnímat.
Navrhuji tri moznosti:
1/Jsem PRO nové posouzení kauzy LN (to nejsou Lidové noviny, pozor
2/ Nové posouzení nepožaduji
3/ Zdržuji se hlasování
Michal
Naposledy upravil(a) Michal.Rusek dne 27 zář 2009, 06:34, celkem upraveno 1 x.
Nikdy nebuď tak důvěrný s přítelem, aby ti mohl ublížit, kdyby se stal tvým nepřítelem, a nikdy nejednej s nepřítelem tak špatně, aby se nemohl stát tvým přítelem.