Za mě super a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za vynikající reprezentaci strany
Předseda ve volební debatě 14.10.
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Michal Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 100
- Registrován: 24 kvě 2013, 17:00
- Profese: Veterinární sestřičk
- Dal poděkování: 238 poděkování
- Dostal poděkování: 112 poděkování
Předseda ve volební debatě 14.10.
Chtěl bych jenom rozvinout malou diskusi na téma dnešní debaty, jak se vám líbil Ivan?
Za mě super a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za vynikající reprezentaci strany

Za mě super a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za vynikající reprezentaci strany
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Spacek za příspěvky (celkem 19):
- pavel.k, Martin.Kucera, Homo Pyratus, Jan.Korbel, Ondrej_Marek, Marek.Forster, Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Helena Jarolimkova, Lenka.Wagnerova, Vit.Konecny, Fajx, Dominik Dvorak, Filip.Krska, Jiri.Kaderavek.sen, Mikulas.Ferjencik, Roman.Kucera, Ivan Sirko, Mikulas.Peksa
PEACE 
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Já mu také děkuji, bylo to super... nicméně požaduji vysvětlení!! 
+ rámcová smlouva, kterou schválila Rusnokova vláda... je skutečně na vždy?
+ v koláži je možné použít části tak, že neporušujeme AZ?
+ .... vzpomenu si na další věci
+ rámcová smlouva, kterou schválila Rusnokova vláda... je skutečně na vždy?
+ v koláži je možné použít části tak, že neporušujeme AZ?
+ .... vzpomenu si na další věci
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
- Michal Spacek, Ivan Sirko
- Adam.Zabransky
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2046
- Registrován: 06 led 2012, 22:10
- Profese: politik, vystudovaný právník
- Bydliště: Praha 16 - Radotín
- Dal poděkování: 1955 poděkování
- Dostal poděkování: 3600 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Koláž se (podle CTRL+F) v AZ vyskytuje právě jednou: v § 24 (3). Tam se píše:Vaclav Malek píše:+ v koláži je možné použít části tak, že neporušujeme AZ?
Takže podle mě cajk. Pokud by se nám podařilo soud přesvědčit, že to naše je koláž. (Ale je možné, že to je úplně jinak, jak už se mi několikrát při pokusu o výklad AZ stalo.Originálem díla uměleckého podle odstavce 1 se rozumí výtvarné dílo, zejména obraz,
kresba, malba, koláž, socha, rytina, litografie či jiná grafika, fotografie, tapiserie, keramika, sklo a
autorský šperk, a to za předpokladu, že jsou zhotoveny samotným umělcem nebo jde o
rozmnoženiny, které se považují za originál uměleckého díla.
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
- Michal Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 100
- Registrován: 24 kvě 2013, 17:00
- Profese: Veterinární sestřičk
- Dal poděkování: 238 poděkování
- Dostal poděkování: 112 poděkování
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Ta smlouva by mě taky zajímala .. hlavně mi nejde do hlavy, jak může o takovéto zakázce rozhodovat vláda v demisi plná senilů, kteří asi open source v životě ani neslyšeli. Líbila se mi Ivanova glosa ve smyslu - kde je vidět do kódu, nemůže existovat únik informací.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Spacek za příspěvky (celkem 6):
- Marek.Forster, Ivo.Vasicek, Vit.Konecny, Filip.Krska, Pavel.Moravec, Ivan Sirko
PEACE 
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Na Ivana si myslím takový televizní standard. Mně se strašně líbí, když pronese takovou tu odpověď k moderátorovi: "Konkrétně k tomuto tématu nevím, jak se vyjádřit". Na mne to má strašně pozitivní efekt - ten člověk není všeználek, toho bych volil. Nevím, jak to berou ostatní lidi, voliči.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 6):
- Martin.Kucera, Michal Spacek, Petr.Vileta, Pavel.Moravec, Jan.Kohler, malakj
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Mrkvosoft.
- Přílohy
-
- uv130925.0735.pdf
- (61.78 KiB) Staženo 66 x
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
- Filip.Krska
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Michal Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 100
- Registrován: 24 kvě 2013, 17:00
- Profese: Veterinární sestřičk
- Dal poděkování: 238 poděkování
- Dostal poděkování: 112 poděkování
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Já teda právničinou něgavarim, ale nikde tam nevidím informaci o tom, že to bude navždy, mohl by mne někdo fundovaný poučit? Díky 
PEACE 
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Na věčné časy a nikdy jinak je zjevná nadsázka, sověti tu taky nezůstali navždy...
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Je to taková metaforu problému, kteý taký označujeme vendor locking - pomocí licencí a autorského práva si firma víceméně vynutí, že její system (SW+HW) musíš používat donekonečna a platíš, protože jeho úprava třetí stranou je zakázaná licenčně a kompletní výměna by byla nepřectavitelně náročná až nemožná.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Frantisek.Navrkal, Pavel.Moravec
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Předseda ve volební debatě 14.10.
Stihl jsem naživo až od 21:10, ale fakt dobrý. Tohle je přátelé konec světa, Mayové se spletli o pár měsíců. Piráti u Václava Moravce 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.