Vnitrostranický průzkum sympatií

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.

Jaké strany jsou vám sympatické? 0-3 možností

Anketa končí za 26 říj 2013, 15:00

1.Česká strana sociálně demokratická
1
1%
2.Strana svobodných občanů
15
14%
4.TOP 09
2
2%
5.HLAVU VZHŮRU - volební blok
1
1%
6.Občanská demokratická strana
1
1%
7.Romská demokratická strana
1
1%
8.Klub angažovaných nestraníků
1
1%
9.politické hnutí Změna
32
30%
10.Strana soukromníků České republiky
0
Žádná hlasování
11.Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1
1%
12.Pravý Blok
1
1%
13.Suverenita - Strana zdravého rozumu
0
Žádná hlasování
14.Aktiv nezávislých občanů
0
Žádná hlasování
15.Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
0
Žádná hlasování
16.OBČANÉ 2011
1
1%
17.Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
1
1%
18.Dělnická strana sociální spravedlnosti
1
1%
19.Československá strana socialistická
0
Žádná hlasování
20.ANO 2011
1
1%
21.Komunistická strana Čech a Moravy
4
4%
22.LEV 21 - Národní socialisté
0
Žádná hlasování
23.Strana zelených
31
29%
24.Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)
3
3%
Nechci spolupracovat s níkým
7
6%
Otázka mě nezajímá/je mimo/nepochopil(a) jsem jí
3
3%
 
Celkem hlasujících: 29 - Celkem hlasů: 108

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Roman.Kucera »

Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Adam.Zabransky, Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2046
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 16 - Radotín
Dal poděkování: 1955 poděkování
Dostal poděkování: 3600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Roman Kucera píše:Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!
To zní celkem rozumně. Těch deset dní vydržím ;)
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Ondrej_Marek »

uzavřít předvolební koalici už stejně nemůžeme a ani bychom to zřejmě nedělali - a nezveřejňování výsledků je tam kvůli tomu aby se člověk hlasující nenechal ovlivnit hlasováními předchozími.. ten termín sem možná mohl nechat trochu dřívější (cítím z ROJe trochu ironie :) )
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

A povolební koalici taky uzavírat nemůžeme.

V sekci, kde mohou hlasovat i RegP, tedy např. členové jiných stran je to schválně?
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Ondrej_Marek »

předpokládal se, že vnitrostranickou vidí jen členové nebo regp? je to myšlené tak, aby hlasovali členové a regp - pokud může kdokoliv tak to asi nemá takovou vypovídací hodnotu (pokud by se to nedalo nějak na konci rozfiltrovat a v grafu vidět zvlášť (třeba barevně odlišené) součty podle jednotlivých skupin)
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Můžou hlasovat jen členové a RegP, ale RegP může být kdokoliv.
Odlišení není možné, porušilo by tajnost hlasování, nebo vyžadovalo mod fóra.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Petr.Vileta
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Ondrej_Marek »

Zelení a změna .. vida vida .. žeby námět na koalice v komunálních volbách?
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitrostranický průzkum sympatií

Příspěvek od Janek.Wagner »

Koalice v komunálkách jsou regionální záležitostí.

Piráti ale mohou jednoznačně uspět s tématem důsledné transparentnosti, protože tak je právě na komunální úrovni klíčová. Změna, Zelení i Svobodní ji formálně podporují, ale nejsou ji schopni ani u sebe zrealizovat.

Na závěr lokální zkušenost z MČ Praha 3: SZ v koalici s TOP09 válcuje všechno, manipuluje, lže a podvádí... Místostarosta Matěj Stropnický se chová jako arogantní zmrd. Takže s takovými ani náhodou...
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“