Vnitrostranický průzkum sympatií
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Adam.Zabransky, Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Adam.Zabransky
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2046
- Registrován: 06 led 2012, 22:10
- Profese: politik, vystudovaný právník
- Bydliště: Praha 16 - Radotín
- Dal poděkování: 1955 poděkování
- Dostal poděkování: 3600 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
To zní celkem rozumně. Těch deset dní vydržímRoman Kucera píše:Nepředbíhejte! Volby jsou až 25. Do tý doby nikdo nesmí nic vědět!
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, právník (Karlovka), bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
uzavřít předvolební koalici už stejně nemůžeme a ani bychom to zřejmě nedělali - a nezveřejňování výsledků je tam kvůli tomu aby se člověk hlasující nenechal ovlivnit hlasováními předchozími.. ten termín sem možná mohl nechat trochu dřívější (cítím z ROJe trochu ironie
)
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
A povolební koalici taky uzavírat nemůžeme.
V sekci, kde mohou hlasovat i RegP, tedy např. členové jiných stran je to schválně?
V sekci, kde mohou hlasovat i RegP, tedy např. členové jiných stran je to schválně?
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
předpokládal se, že vnitrostranickou vidí jen členové nebo regp? je to myšlené tak, aby hlasovali členové a regp - pokud může kdokoliv tak to asi nemá takovou vypovídací hodnotu (pokud by se to nedalo nějak na konci rozfiltrovat a v grafu vidět zvlášť (třeba barevně odlišené) součty podle jednotlivých skupin)
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
Můžou hlasovat jen členové a RegP, ale RegP může být kdokoliv.
Odlišení není možné, porušilo by tajnost hlasování, nebo vyžadovalo mod fóra.
Odlišení není možné, porušilo by tajnost hlasování, nebo vyžadovalo mod fóra.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Petr.Vileta
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
Zelení a změna .. vida vida .. žeby námět na koalice v komunálních volbách?
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
-
Janek.Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3170
- Registrován: 26 úno 2012, 19:46
- Profese: ICT konsultant, novinář
- Dal poděkování: 3864 poděkování
- Dostal poděkování: 4261 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vnitrostranický průzkum sympatií
Koalice v komunálkách jsou regionální záležitostí.
Piráti ale mohou jednoznačně uspět s tématem důsledné transparentnosti, protože tak je právě na komunální úrovni klíčová. Změna, Zelení i Svobodní ji formálně podporují, ale nejsou ji schopni ani u sebe zrealizovat.
Na závěr lokální zkušenost z MČ Praha 3: SZ v koalici s TOP09 válcuje všechno, manipuluje, lže a podvádí... Místostarosta Matěj Stropnický se chová jako arogantní zmrd. Takže s takovými ani náhodou...
Piráti ale mohou jednoznačně uspět s tématem důsledné transparentnosti, protože tak je právě na komunální úrovni klíčová. Změna, Zelení i Svobodní ji formálně podporují, ale nejsou ji schopni ani u sebe zrealizovat.
Na závěr lokální zkušenost z MČ Praha 3: SZ v koalici s TOP09 válcuje všechno, manipuluje, lže a podvádí... Místostarosta Matěj Stropnický se chová jako arogantní zmrd. Takže s takovými ani náhodou...