Odvolání vedoucího MO

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji svolat jednání CF o odvolání vedoucího MO

Ano
19
35%
Zdržuji se
35
65%
 
Celkem hlasujících: 20 - Celkem hlasů: 54

Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Nazdar CF.

V poslední době zažívám dost nepříjemné a otravné situace, kdy se na fóru dohaduji kvůli pitomostem. Přesto se však mezi těmito pitomostmi objevují i kritiky mého působení na pozici vedoucího MO. Ačkoliv sám nepovažuji žádné ze svých selhání - domnělých či skutečných - za nijak fatální, myslím, že je ode mě jako od funkcionáře fér předstoupit před CF a nechat na sebe nadávat. Tak to totiž u Pirátů chodí - čímž si nestěžuji, jen to konstatuji.

Přestože jsem byl zvolen jen před pár měsíci a bez jediného protikandidáta (ono je vedení MO vážně HODNĚ nevděčná práce), rozhodl jsem se založit tento podnět. Jako pro šéfa odboru to pro mě má sloužit jako zpětná vazba. Nehodlám se zde zatím vůbec hájit, vysvětlení všech svých kroků si nechám až pro případ svolaného jednání. Dovolím si jen jedinou poznámku - se současnou podobou volební kampaně nemám nic společného, takže pokud mě chcete odvolat na základě toho, že naše současná kampaň je mezi straníky lehce nepopulární, musím vás upozornit na to, že byste odvolávali špatného člověka.

Také neberte tento podnět jako zdrhání od povinností z MO. I nadále věnuji Pirátům mnoho úsilí a práce a budu v tom pokračovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 8):
Dalibor.Zahora, Dominika.Michailidu, Pavel.Moravec, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Jakub.Michalek, Jindrich.Bartek, Vit.Konecny
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Petr.Kopac »

Sice nejsi idealni, ale co s Tebou mame delat ;) Lepsiho cloveka na to asi stejne nemame. (OFFTOPICMysleno pozitivne, i kdyz trochu rejpu. :) Hlasoval jsem Zdrzuji se.)
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Škoda, že tam nejde nějaká možnost mezi .... Zdržuji se - protože nikdo vhodnější teď asi není vs. Ano - samozřejmě bych to dělal lépe že... ale nechce se mi :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Petr.Kopac
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2326
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2631 poděkování
Dostal poděkování: 3122 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Je mi to docela jedno. Jenom malé doplnění. Když dobře položíš otázku, znáš předem odpověď. A pokud jde volební kampaň mimo tebe jak píšeš, jsi tam úplně na h.... . Nedovedu si totiž představit, že vedoucí MO je mimo tuto činnost. A práce vedoucího MO není o nic těžší a složitější, než jiných odborů. Zeptej se třeba Vilety. A proto je většinou výběr při volbách na vedoucí funkce pouze jeden zájemce (šílenec). Buď moc schopných ve straně není a nebo prostě není schopný člověk ochoten se nechat otravovat od lidí kteří se jen baví rozdáváním svých moudrostí. A že lidí rozumějících všemu ve straně máme dost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 8):
Homo Pyratus, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Michaela.Vodova, Ivan Sirko, Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jiri Kaderavek sen píše:A pokud jde volební kampaň mimo tebe jak píšeš, jsi tam úplně na h.... . Nedovedu si totiž představit, že vedoucí MO je mimo tuto činnost.
Řekl bych, že Adam má na mysli ten koncept a vizuál dodaný externí PR agenturou (s nímž nemá nic společného).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Homo Pyratus, Katerina.Marketa.Matouskova, Petr.Kopac
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Ano, tak jsem to myslel.
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Vit.Konecny »

Lobbisté JmK ještě nikomu nevolali nebo proč zatím tak málo lidu hlasovalo pro svolání jednání o odvolání? Jo, počkat, oni vlastně nedostali tarif od RP :twisted:

A co na to Jan Tleskač Kočí? (prý jediný další, který o funkci vedoucího MO stojí) :lol:
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Vit Konecny píše:Jo, počkat, oni vlastně nedostali tarif od RP :twisted:
Lol. Snažíš se můj naprosto seriózní podnět změnit v další krvavou řež na fóru?
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Vit.Konecny »

Jsem se zaradoval, že hlasování pro odvolání je 4:25. Ale možná jsem to mohl udělat bez těch provokací.

EDIT: až se vzbudí někteří jedinci, tak to stejně bude flejm první kategorie ;)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: Odvolání vedoucího MO

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Vit Konecny píše:Jsem se zaradoval, že hlasování pro odvolání je 4:25. Ale možná jsem to mohl udělat bez těch provokací.

EDIT: až se vzbudí někteří jedinci, tak to stejně bude flejm první kategorie ;)
Chces flejm, sketo? :)
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“