Odvolání vedoucího MO
Moderátor: Predsedajici
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Odvolání vedoucího MO
Nazdar CF.
V poslední době zažívám dost nepříjemné a otravné situace, kdy se na fóru dohaduji kvůli pitomostem. Přesto se však mezi těmito pitomostmi objevují i kritiky mého působení na pozici vedoucího MO. Ačkoliv sám nepovažuji žádné ze svých selhání - domnělých či skutečných - za nijak fatální, myslím, že je ode mě jako od funkcionáře fér předstoupit před CF a nechat na sebe nadávat. Tak to totiž u Pirátů chodí - čímž si nestěžuji, jen to konstatuji.
Přestože jsem byl zvolen jen před pár měsíci a bez jediného protikandidáta (ono je vedení MO vážně HODNĚ nevděčná práce), rozhodl jsem se založit tento podnět. Jako pro šéfa odboru to pro mě má sloužit jako zpětná vazba. Nehodlám se zde zatím vůbec hájit, vysvětlení všech svých kroků si nechám až pro případ svolaného jednání. Dovolím si jen jedinou poznámku - se současnou podobou volební kampaně nemám nic společného, takže pokud mě chcete odvolat na základě toho, že naše současná kampaň je mezi straníky lehce nepopulární, musím vás upozornit na to, že byste odvolávali špatného člověka.
Také neberte tento podnět jako zdrhání od povinností z MO. I nadále věnuji Pirátům mnoho úsilí a práce a budu v tom pokračovat.
V poslední době zažívám dost nepříjemné a otravné situace, kdy se na fóru dohaduji kvůli pitomostem. Přesto se však mezi těmito pitomostmi objevují i kritiky mého působení na pozici vedoucího MO. Ačkoliv sám nepovažuji žádné ze svých selhání - domnělých či skutečných - za nijak fatální, myslím, že je ode mě jako od funkcionáře fér předstoupit před CF a nechat na sebe nadávat. Tak to totiž u Pirátů chodí - čímž si nestěžuji, jen to konstatuji.
Přestože jsem byl zvolen jen před pár měsíci a bez jediného protikandidáta (ono je vedení MO vážně HODNĚ nevděčná práce), rozhodl jsem se založit tento podnět. Jako pro šéfa odboru to pro mě má sloužit jako zpětná vazba. Nehodlám se zde zatím vůbec hájit, vysvětlení všech svých kroků si nechám až pro případ svolaného jednání. Dovolím si jen jedinou poznámku - se současnou podobou volební kampaně nemám nic společného, takže pokud mě chcete odvolat na základě toho, že naše současná kampaň je mezi straníky lehce nepopulární, musím vás upozornit na to, že byste odvolávali špatného člověka.
Také neberte tento podnět jako zdrhání od povinností z MO. I nadále věnuji Pirátům mnoho úsilí a práce a budu v tom pokračovat.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 8):
- Dalibor.Zahora, Dominika.Michailidu, Pavel.Moravec, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Jakub.Michalek, Jindrich.Bartek, Vit.Konecny
Author Sensei Tyrant Pervert
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Sice nejsi idealni, ale co s Tebou mame delat
Lepsiho cloveka na to asi stejne nemame. (
)
)Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání vedoucího MO
Škoda, že tam nejde nějaká možnost mezi .... Zdržuji se - protože nikdo vhodnější teď asi není vs. Ano - samozřejmě bych to JÁ dělal lépe že... ale nechce se mi 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
- Petr.Kopac
- Jiri.Kaderavek.sen
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2326
- Registrován: 14 črc 2009, 08:00
- Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
- Dal poděkování: 2631 poděkování
- Dostal poděkování: 3122 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Je mi to docela jedno. Jenom malé doplnění. Když dobře položíš otázku, znáš předem odpověď. A pokud jde volební kampaň mimo tebe jak píšeš, jsi tam úplně na h.... . Nedovedu si totiž představit, že vedoucí MO je mimo tuto činnost. A práce vedoucího MO není o nic těžší a složitější, než jiných odborů. Zeptej se třeba Vilety. A proto je většinou výběr při volbách na vedoucí funkce pouze jeden zájemce (šílenec). Buď moc schopných ve straně není a nebo prostě není schopný člověk ochoten se nechat otravovat od lidí kteří se jen baví rozdáváním svých moudrostí. A že lidí rozumějících všemu ve straně máme dost.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 8):
- Homo Pyratus, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Michaela.Vodova, Ivan Sirko, Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
tel: +420775335227
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Řekl bych, že Adam má na mysli ten koncept a vizuál dodaný externí PR agenturou (s nímž nemá nic společného).Jiri Kaderavek sen píše:A pokud jde volební kampaň mimo tebe jak píšeš, jsi tam úplně na h.... . Nedovedu si totiž představit, že vedoucí MO je mimo tuto činnost.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Homo Pyratus, Katerina.Marketa.Matouskova, Petr.Kopac
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Lobbisté JmK ještě nikomu nevolali nebo proč zatím tak málo lidu hlasovalo pro svolání jednání o odvolání? Jo, počkat, oni vlastně nedostali tarif od RP
A co na to JanTleskač Kočí? (prý jediný další, který o funkci vedoucího MO stojí) 
A co na to Jan
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Lol. Snažíš se můj naprosto seriózní podnět změnit v další krvavou řež na fóru?Vit Konecny píše:Jo, počkat, oni vlastně nedostali tarif od RP![]()
Author Sensei Tyrant Pervert
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Jsem se zaradoval, že hlasování pro odvolání je 4:25. Ale možná jsem to mohl udělat bez těch provokací.
EDIT: až se vzbudí někteří jedinci, tak to stejně bude flejm první kategorie
EDIT: až se vzbudí někteří jedinci, tak to stejně bude flejm první kategorie
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: Odvolání vedoucího MO
Chces flejm, sketo?Vit Konecny píše:Jsem se zaradoval, že hlasování pro odvolání je 4:25. Ale možná jsem to mohl udělat bez těch provokací.
EDIT: až se vzbudí někteří jedinci, tak to stejně bude flejm první kategorie