Koordinace plakatovani

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Vaclav.Klecanda
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 642
Registrován: 17 říj 2012, 15:11
Profese: programator
Bydliště: Tabor
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 805 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Koordinace plakatovani

Příspěvek od Vaclav.Klecanda »

Zdar, po vzoru vysociny jsem udelal mapu, kde je mozne pridavat body s poznamkami. Abysme vedeli kde a co uz je ...
Kdyz si kazdy budeme pridavat body s nazvem s tohoto vyctu: [ceka, ok, opravit], budeme vedet, na cem jsme. Do poznamky se da napsat, ze si bod nekdo vezme a co to je za plochu ...
Mozna je to moc slozite, ale libi se mi to na te mape :)
Michal.Reinis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 70
Registrován: 25 lis 2012, 16:25
Profese: Obráběč kovů
Bydliště: Milevsko
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Re: Koordinace plakatovani

Příspěvek od Michal.Reinis »

Plakáty jsem objednal,jak na kraj tak i na svou adresu.Do dnešního dne jsem nic neobdržel.Jsou plakáty na kraji?Kde si je mohu vyzvednout? :roll:
Odpovědět

Zpět na „Jihočeský kraj“