Sto tisíc letáků je pro Bajgara slepá kolej.... tak to su fakt zvědavej, kolik milionů jich rozdá.Petr Bajgar píše:Možná bude problém někde jinde.
Rozdávací letáky jak to vypadá nejsou žádoucí a tak byly odsunuty na slepou kolej.
Leták kampaňovy na rozdavani.
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Zatím jsou to jen holubi na střeše. Do voleb zbývá 30 dní o kolik dní potenciálního oslovování spoluobčanů jsme diky nedostatku letáků přišli raději nebudu počítat.Roman Kucera píše: Sto tisíc letáků....
Navic s letákama v ruce můžeme sbírat podporu od spoluobčanů.
Místo jen pracného a bezzubého polepování-plakátování okolí.
PS: Roji až zas někomu polezeš do zadku(jako to činíš v předešlém příspěvku I.B.) nezapomeň za sebou táhnout provázek pokud by tě někdo chtěl případně vytáhnout.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
S Petrem nemá cenu cokoliv řešit:-) Letáky nejsou, protože nikdo ani P.B. nereagoval na 14 dní starouv výzvu pomoci sestavit zadní stranu. Do včerejška nebyla schválena objednávka na jejich tisk. Kdo jak hlasoval je tam vidět. Když je tak debilní polepování plakáty, nechápu, proč jsme včera musel jet večer speciálně do Shangrilla pro plakáty pro Olomouc a naprosto dementně je dnes vezu růčo na konferenci do Olmíku. Protože 200ks je nic, jen zbytečná zátěž, kterou musím tahat. KDyby si kritici třebas vzali na starost distribuci...ale to hodím na Viletu, protože ten je nejchytřejší. (Poslední věta není ironie. Petr V. to dá a bude to fungovat)
OT: a já jsem si říkal, že se nějak nakláním, když sedím. Já mám totiž v p.... Roje:-)
OT: a já jsem si říkal, že se nějak nakláním, když sedím. Já mám totiž v p.... Roje:-)
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
- Ivo.Vasicek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Viditelně kdo nechce nerozumí!
Všeobecné letáky jsou schválené už od loňských voleb "Zaměřte se na řešení" a "Zeptejte se svých dětí proč volí Piráty".
Takže kolega Bartoš viditelně prokaučoval koncepční řešení voleb stejně jako se dlouhé měsíce bránil připustit, že by předčasné volby vůbec mohly být.
Bartoš prostě stále viditelněji není stratég, taktik ani koučmen a vedení naši strany zvládá pouze po stránce vystupování v mediích.
Všeobecné letáky jsou schválené už od loňských voleb "Zaměřte se na řešení" a "Zeptejte se svých dětí proč volí Piráty".
Takže kolega Bartoš viditelně prokaučoval koncepční řešení voleb stejně jako se dlouhé měsíce bránil připustit, že by předčasné volby vůbec mohly být.
Bartoš prostě stále viditelněji není stratég, taktik ani koučmen a vedení naši strany zvládá pouze po stránce vystupování v mediích.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
- Ivan.Bartos
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
V sobotu netně potřebujeme letáky. Distribuce je až druhotný problém, nejdřív musím vědět, kde si můžu nějaké vyzvednout.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Budeš první, kdo se to dozví.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
- Martin.Shanil
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Petr Bajgar píše:
Kam se poděl kolega Mikuláš, který donedávna docela snaživě vedl kampaň?
Řešil jsem problémy osobního charakteru, už jsem zpět.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
- Milan.Muller, Petr.Bajgar
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Leták kampaňovy na rozdavani.
Opakovaně velice děkuji Lukáši Černohorskému, že mi včera z Ostravy přivezl letáky, které jsem mohl dnes mnoho hodin rozdávat spoluobčanům v Zábřehu a Šumperku. Navíc jsem se o letáky díky Lukášově obětavosti mohl podělit s několika kolegy Piráty a našimi příznivci, kteří je budou moct dále rozdávat našim spoluobčanům.