Leták kampaňovy na rozdavani.

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Právě mě zachránil kolega Lukáš Černohorský z Ostravy a to podobně jak před čtrnácti dny kolega z Štěpánek z Pardubic, který se tehdy se mnou podělil o zbytky letáčků které ještě měl. Velice mu za to děkuji jinak bych byl totiž nahranej.

PS: Nemíním slovíčkařit s duem W+W ani čeho si který z nich všiml nebo nevšiml, nechte si to prosím pro někoho jiného.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Je to připravený, tak šup. Nebo musí být zas hlasování?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Petře, když trpíš takovým nedostatkem letáků, proč jsi v kraji nezařídil tisk malého nákladu letáků dle Tvého výběru (či dle vůle členů OlK)? Já bych Ti výdaj pár tisíc klidně z MO proplatil. Podobně k věci přistoupily Plzeň a Praha.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Janek.Wagner
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Ivo Vasicek píše:Je to připravený, tak šup. Nebo musí být zas hlasování?
hlasování být nemusí, ale že bych to musela rozhodnou sama.... Vlastně klidně, ale kdo má potom číst ty kecy.... ;)
Odesílám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 2):
Janek.Wagner, Ivo.Vasicek
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Adam Skorepa píše:Petře, když trpíš takovým nedostatkem letáků, proč jsi v kraji nezařídil tisk malého nákladu letáků dle Tvého výběru (či dle vůle členů OlK)? Já bych Ti výdaj pár tisíc klidně z MO proplatil. Podobně k věci přistoupily Plzeň a Praha.
To jsem taky už chtěl v zoufalství udělat pokud jsi si nevšiml a Ivan vyskočil, že mu bourám domeček. Navíc následovaly další výpady ...

Pokud si vzpomínám urgoval jsem Mikuláše o letáky k rozdávání čtrnáct dní před CF a to proto, abych si je mohl odvézt. Viditelně jsem neměl věřit jeho slibům.

Jak jistě víš malý náklad je samozřejmě mnohem dražší na jeden kus, proto jsem se poptával jestli chce tyhle letáky ještě někdo další.
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Tyhle volby jsou psycho, to víme všichni. Pokud jsi o tom někde psal, měl ses pustit do realizace, Ivan Neivan. Malý náklad je sice dražší, ale je to lepší, než abyste neměli co rozdávat, pokud rozdávat chcete. V Praze jsme díky aktivitě několika členů téměř vyčerpali zásoby letáků z minulosti, také tu všichni volají jako hladoví ptáčci po nových materiálech. No a pak se pár lidí nasralo a připravilo vlastní letáky, které se pak nechaly vytisknout.

Jinými slovy, klidně pro OlK z rozpočtu MO uvolním 2 - 3 tisíce na rychlotisk nějakých materiálů. Jenom mi to doneste do podatelny MO s konkrétní podobou a kalkulací.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Profant, Petr.Kopac, Janek.Wagner, Petr.Bajgar, Lenka.Wagnerova
Author Sensei Tyrant Pervert
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Na domeček Vám už fak z vysoka s.... Text zadní strany letáků požadujeme od doby založení tohoto vlákna.. Nejde o MO, o RV ani RP. Všichni se mohli zapojit a úderně to dodat. Takže kdo to nakonec udělal? Wagnerová s trochu přicmrdávání aktivnějších lidí. 200 pirátů není schopno dodat text na oficiální 100 000 emisi letáků na rozdávání. Opět říkám. Xmíchu.
Hlavně furt: My cheme letáky. My chceme letáky.
Nechápu, že je pro někoho lehčí udělat si zcela vlastní, než pomoci při sestavení textu na A5.
OT: Blokaci schválení rozpočtu na obejdnávku tisku (hlasování proti) od člověka, kterej kritizuje, že nemá materiály na rozdávání, hodnotím jako naprostou schyzofrenii.
Napsal bych LOL, ale spíš Bůůůů.
Jinak doufám, že aktivita nakopnutá skrze černobílé letáky vydrží a až budeme mít těch 100 000 tak to nebude stačit a budeme dotiskávat další.
Letáky budou do pátku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Ivo.Vasicek, Lukas.Findeis
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Děkuji tímto velice kolegovi Lukáši Černohorskému, že mi dnes dovezl tisícovku starých letáků k rozdávání. Protože jinak bych mohl od zítřka tak akorát houpat nohama. Je to sranda nedat nám co potřebujeme a cpát lidem co nechtějí.

Děkuji za vizitky, pisma jsou na nich sice hodně poblázněný, ale je fajn mít je na rozdávání.

Kam se poděl kolega Mikuláš, který donedávna docela snaživě vedl kampaň?

Dredyn stále viditelněji měl zůstat mluvičem a necpat se do role koučmena.
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od trinitrofenol »

Petře, kampan-2013-f633/letak-studentsky-navod ... 18882.html klidně se můžeš místo blafání realizovat. Až to bude, oni nám to určitě nechají vytisknout.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Leták kampaňovy na rozdavani.

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Možná bude problém někde jinde.
Rozdávací letáky jak to vypadá nejsou žádoucí a tak byly odsunuty na slepou kolej.

Motivace a důsledky by měl projednat RV nebo nějaký jiný orgán po volbách.

Jenže to už bude opět na čtyři roky po ptákách, jako v roce 2009-2010.
Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“