Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti RV

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Boodin
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 143
Registrován: 20 zář 2011, 21:06
Profese: soušl punk
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Boodin »

No, fakt miluju, když nade mnou dva ocasi onanujou jak jsem bakaný :D Bartoš se Skořepou se proste nikdy nevymanili právě z těch zmatků kolem punku, komunismus a vůbec té snahy být dramaticky prospěšný ostatním, protože tak se získává existenční obhajoba. Nic proti tomu a podobní idealisté mne neustále zastavují na ulicích, jestli nechci přispět na retardované. (Harmonika a nechat se 'věznit v pyžamu'? To mě poser...) Ono MARNĚ vysvětlovat hysterickému kolektivistovi postoj individualisty a já samozřejmě chápu a souhlasím s odporem ke mě ze strany lidí co se nedokážou povznést nad otrocky vnímaný systém, jemuž také...chtějí za každou cenu vyhovět. Skořepovi pouze říkám, že nebude podsouvat mé další kroky, protože i jako zazelenalý zmrd nemá jakýkoli mandát určovat, jestli pirátem, budu či nikoli, protože i i když si to tito idioti myslí, tak nemají razítko na piráta, které by mohli dávat jako vyhazovači před klubem pro vyvolené - izy. A stále tvrdím, žen žádný spor neexistuje: Bartoš se jen prokázal za hystericky stranickou děvku a řada dalších mu okamžitě posluhuje - nic proti ničme a jen osobnostní vykreslení. Já holt každé nařízení beru vlažně, přijde mi spíš legrační a nemám okamžitou potřebu ho dodržovat. Ke vší hrůze i souložím bez gumy, takže ano...proto nesmím být Pirát. Ale piráti zde byli dávno před přihřátou ČPS, LOL! Kandiduje se za lidi, buzny a nikoli za stranu. Jenže to VÁM nikdo nevysvětlí :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Boodin za příspěvek:
Ivan.Bartos
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Ondra.kl »

Libor Spacek píše:Dovolte mi důležitou technickou poznámku.

Od té doby, co se v ČPS, proti mé dobře míněné radě, zaběhlo rozšiřování detajlních programů, většina z vás žije v naprosto mylné a matematicky snadno dokazatelné iluzi.

Vaše iluze spočívá ve víře, že když máte spoustu programů a každý z nich zvlášť prošel hlasováním v RV či CF o několik hlasů, že tento fakt implikuje obecný souhlas většiny členů se všemi programy a tak si to 'demokraticky' nastavíte jako podmínku členství.

To ale není vůbec pravda. Jak přidáváte programy, průsečík množin těch konkrétních členů kteří souhlasí se všemi se blíží k nule, kdežto spojení množin těch, kdo nesouhlasí přinejmenším s jedním programem, se naopak blíží k množině všech členů.

Tudíž když budete trvat na důsledném uplatňování podmínky členství různými vyšktávacími akcemi kterým jsme momentálně svědky, shledáte ke svému velkému překvapení, že množina členů ČPS se musí zákonitě přiblížit k nule.
Kdysi dávno byli lidi, měli nějaký názory, sem tam se někdo veřejně projevil. Dohromady to bylo jako když plivne do rybníku.

Pak se něco stalo, JK založil stranu. Rozjelo se to! Spousta se toho začala dít. Dohromady to je jako když se vyleje kýbl do rybníku.

Pokud Pirástká strana chcípne na neschopnosti se domluvit - mno co? - tak tu zas bude pár lidí. Pravda, budou se trochu znát. Ale zas se někteří s některými nebudou bavit, protože se znají moc. Sem tam se někdo veřejně projeví. Dohromady to bude jako když plivne do rybníku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Kaderavek, Helena Jarolimkova, Petr.Vileta, Martin.Svadlenka
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Je mi jedno, jaké budou Tvé další kroky, Boodine. Pokračuj ve svém sebebludu o tom, jaký jsi velký punkáč a rebel a individualista - a hlavně o tom napiš statut na facebooku. Pak jdi do práce, napapej se s rodinou a s pár "pravými Piráty" si jdi do hospody zanadávat na společenské poměry. To je Tvůj úděl. Tvoje myšlenkové vzorce jsou omezené a Tvé jednání limitované, že uděláš brajgl pár svými kecy nijak nevyrovná Tvou osobnostní malost.
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Roman.Kucera »

Boodin nekandiduje za stranu, on kandiduje za lidi. Jen k tomu potřeboval zneužít jakoukoliv stranu. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Ondra.kl
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Libor Spacek píše:Dovolte mi důležitou technickou poznámku.

Od té doby, co se v ČPS, proti mé dobře míněné radě, zaběhlo rozšiřování detajlních programů, většina z vás žije v naprosto mylné a matematicky snadno dokazatelné iluzi.

Vaše iluze spočívá ve víře, že když máte spoustu programů a každý z nich zvlášť prošel hlasováním v RV či CF o několik hlasů, že tento fakt implikuje obecný souhlas většiny členů se všemi programy a tak si to 'demokraticky' nastavíte jako podmínku členství.

To ale není vůbec pravda. Jak přidáváte programy, průsečík množin těch konkrétních členů kteří souhlasí se všemi se blíží k nule, kdežto spojení množin těch, kdo nesouhlasí přinejmenším s jedním programem, se naopak blíží k množině všech členů.

Tudíž když budete trvat na důsledném uplatňování podmínky členství různými vyšktávacími akcemi kterým jsme momentálně svědky, shledáte ke svému velkému překvapení, že množina členů ČPS se musí zákonitě přiblížit k nule.
Tahle tvoje hypotéza se dá snadno otestovat: vnitrostranicka-diskuze-f75/anketa-spok ... 18778.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Helena Jarolimkova
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Roman Kucera píše:Boodin nekandiduje za stranu, on kandiduje za lidi. Jen k tomu potřeboval zneužít jakoukoliv stranu. :-)
No počkej, za stranu se kandidovalo v době, kdy ještě Havel mohl bejt pro někoho vzor. lol

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Boodin
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 143
Registrován: 20 zář 2011, 21:06
Profese: soušl punk
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Boodin »

Kučero, ty škaredej ksichte, já šel do HNUTÍ! Na stranu ti SERU a NEJSEM partajník, rozumíš tomu? LOOOL! :lol:
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Libor.Spacek »

Ivan Bartos píše:Libore, v tomto nemas podle me pravdu. Nevyhazujeme clena za opacny nazor v konkretnich bodech, ale diskutujeme vhodnost kandidata, kterej deklaruje, ze jsou Pirati kupa sra...a on, ze je letadlo. Piratstvi ma IMHO rozmer politicky a asi osobni. Idealne se to protina a nekdy ne. Boodinuv program je zadny program. Jeho kandidatura deklarujic podporu Domce. Ok. To je jedina validni informace co se tyce politiky z jeho projevu. Ostatni je negace vseho. Je normalni, ze te reprezentuje nekdo, kdo proste nesouhlasi s nicim?
Boodin hájí, celkem konsistentně, individualismum. Byl zprvu vyškrtáván za to, že prý nesplnil formální požadavky. O tom se ukázalo, že v tom nebyl zdaleka jediný, respektive, že volební program není hotový. Tak byl také napadán za nesouhlas s určitými konkrétními body programů. Proti kolika konkrétním bodů programů je, to nevím, ale nevím to ani o jiných.To říkám, že nechci počítat, bodovat a vědět. Bez ohledu na Boodina, poukazuji na to, že předpokládaný souhlas všech se všemi body je založen na úplně základní matematické chybě. Takže, co vlastně zbývá? Že je podle tebe blbec? Jestli to je pravda, tak bohužel v tom taky u nás není vůbec unikátní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 3):
Boodin, Ivan Sirko, Helena Jarolimkova
Senilní dědouch a troll.
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Libor.Spacek »

Kdyby jsme měli od začátku nastaven proces tvorby programu jak navrhuji zde:
republikovy-vybor-f248/svolani-zasedani ... ml#p243165
Výsledný program by byl mnohem jasnější, stručnější a přijatelnější pro všechny z nás a tudíž i pro voliče.
Senilní dědouch a troll.
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyškrtnutí Boodina z kandidátky - nedostatek působnosti

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Libore, nepodosuvej mi prosím nějaký nesmysly, že jsem ho označi za blbce, a že je to důvod, proč jsem navrhl, aby se o jeho kandidatuře hlasovalo. Ani jsem nezmiňoval žádné procesní pochybení (co podepsal, nepodepsal, jestli má profil). O celé věci jsem se bavil jen s předsednictvem a Lenka i Miki mi oba řekli, že tento můj krok byl zbytečný.
Důlvod jsem uvedl jasný. Kandiduje za stranu jejiž význam kompletně popírá. Sám Boodin si jako cíl deklaroval boj +proti "vedení Prahy" (libůstka některých členů). Do Pitátů jako strany nonstop celý rok šije. Volit si reprezentatnta, který je naprostou opozicí je schyzofrenní. Zrovna tak jsem nechal vše na rozhodnutí RV a jak to sleduji, tak RV můj názor nesdílí. Závěrem jsem také uvedl, že nehledě na výsledek hjednání normálně KS Střední Čechy budu podporovat. Pojmy a dojmy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vasicek, Frantisek.Navrkal, Lukas.Findeis, Libor.Spacek, Helena Jarolimkova
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“