Návrh na změnu volebních plakátů
Moderátor: Predsedajici
- Michal Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3434
- Registrován: 11 črc 2012, 12:48
- Profese: Rebel
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 2834 poděkování
- Dostal poděkování: 2190 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
mimochodem to vzdejte, když to projde, stejně následující jednání zmanipuluju

"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Hlasování o první várce bylo veřejně provedeno zde. Celkový rozpočet kampaně sestavený není, z toho důvodu ani nemůže být zveřejněný. Celá kampaň se tedy nadále financuje podle schváleného rozpočtu na roku 2013.Kde je něco ohledně financí? Kolik to bude stát? To snad zneužitelné není, hlasovalo se veřejně aspoň tohle?
Co se týče grafiky, tak to je skutečně operativní rozhodnutí, jehož zveřejnění je z výše uvedených důvodů naplánováno až na úterý. Každý, kdo se účastnil volebního štábu, měl možnost plakáty vidět. Samozřejmě chápu, že by každý člen rád viděl plakáty ještě před tím, než budou schváleny, ale volební kampaň není možné vést bez prvku překvapení. Osobně jsem se zasadil o to, aby na uzavřeném zasedání neproběhl ani o kousek jednání více, než bylo potřeba pro přípravu kampaně, tedy zejména se zde neřešil obsah našich sdělení, volební program atd.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
- Dominika.Michailidu
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
-
Josef Nemec
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 253
- Registrován: 22 kvě 2009, 00:51
- Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 87 poděkování
- Dostal poděkování: 248 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Stále se tu ohání PR agenturou což jsou ti tři borci s free mailama (seznam, gmail). Jako programátor dělám v Reklamním kšeftě už dobře 6 možná 7 let. Krom toho se živím jako fotograf a svého času jsem i maloval a občas udělám někomu nějaký plakát.
Jak jsem napsal ten výplod nejen, že je ideově pomýlený. Ale především je to grafický paskvil.
Fotky, kompozice, ořezy atd. To jde proti lidskému vnímáním. Lidi venku stejně jako lidi uvnitř fungují ohledně vnímání obrazů velice podobně.
Argumentace o tom že to jde "ven" a proto tomu uvnitř nemusí nikdo rozumět je úplná kravina. Ta PR sebranka tomu rozumí jako kráva benzínu.
Popravdě pokud předsednictvo, RV a v zásadě celé vedení dává přednost "expertům" na jetel. A ještě to navrch zcela ideově pohnojí, chová se jako by to bylo jen jejich.
Tak to jsem asi ve špatné straně.
Mimochodem zatím se všichni co si od toho ruce ušpinili vyhýbají reakcím na zdůvodnění. Přesněji vyberou si jednu a pak už nic. To taky o něčem svědčí.
Vzhledem k reakcím mnohých, to zřetelně nemá smysl. Většina členů to totiž uvidí až po prezentaci a pak už se těžko bude něco s něčím dělat. Vymyšlené je to hezky. Skoro se až chce zeptat, čí jsou ti PR experti příbuzní.
Jak jsem napsal ten výplod nejen, že je ideově pomýlený. Ale především je to grafický paskvil.
Fotky, kompozice, ořezy atd. To jde proti lidskému vnímáním. Lidi venku stejně jako lidi uvnitř fungují ohledně vnímání obrazů velice podobně.
Argumentace o tom že to jde "ven" a proto tomu uvnitř nemusí nikdo rozumět je úplná kravina. Ta PR sebranka tomu rozumí jako kráva benzínu.
Popravdě pokud předsednictvo, RV a v zásadě celé vedení dává přednost "expertům" na jetel. A ještě to navrch zcela ideově pohnojí, chová se jako by to bylo jen jejich.
Tak to jsem asi ve špatné straně.
Mimochodem zatím se všichni co si od toho ruce ušpinili vyhýbají reakcím na zdůvodnění. Přesněji vyberou si jednu a pak už nic. To taky o něčem svědčí.
Vzhledem k reakcím mnohých, to zřetelně nemá smysl. Většina členů to totiž uvidí až po prezentaci a pak už se těžko bude něco s něčím dělat. Vymyšlené je to hezky. Skoro se až chce zeptat, čí jsou ti PR experti příbuzní.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef Nemec za příspěvek:
- Karel Bilek
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Je pravdou, že o "PR agentech" bych rád věděl něco více, proč zrovna oni, jaké mají reference atd. Chápu, jak jsem již v této diskuzi napsal, jisté utajení, ale tohle by mělo být transparentnější. Z toho co jsem měl možnost vidět, mám spíše rozpaky.
Nechci komentovat nic, co jsem neviděl pořádně ve výsledném formátu, ale zatím to stojí za hovno
Jak jsem již napsal, uvidím. A doufám, že se pletu.
Je opravdu škoda, že partaj nevyužívá vlastních lidí - viz. Josef. Připadá mi to jako mrhání či dokonce slepota mezi vlastními řadami. Pak se nedivte, že všichni na všechno serou, když vlastní potenciál neumíte zužitkovat. Chybí nám, jak je vidno, zdatný personalista... asi... no ono nám toho chybí více
Je opravdu škoda, že partaj nevyužívá vlastních lidí - viz. Josef. Připadá mi to jako mrhání či dokonce slepota mezi vlastními řadami. Pak se nedivte, že všichni na všechno serou, když vlastní potenciál neumíte zužitkovat. Chybí nám, jak je vidno, zdatný personalista... asi... no ono nám toho chybí více
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
- Jakub.Michalek, Jan.Koci
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Ondrej.Kallasch
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2033
- Registrován: 02 říj 2010, 13:37
- Profese: Integration Developer
- Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
- Dal poděkování: 2509 poděkování
- Dostal poděkování: 2068 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
mimochodem PR agenti to dělají zadarmo od strany nedostali ani korunu.
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
To ještě nic neznamená. Mě zajímá co jiného udělali, jejich reference. Hodnotím to jako Pirát i jako člověk, který se v propagaci, grafice, reklamě... pohybuje celou svou profesní kariéru od roku 1998.Ondrej Kallasch píše:mimochodem PR agenti to dělají zadarmo od strany nedostali ani korunu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
- Karel Bilek
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Jasně, chceme reference. Co kdyby jste sem pánové velcí profíci prdli své reference taky?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Jaroslav.Nemec
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 1793
- Registrován: 24 dub 2009, 08:47
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 3016 poděkování
- Dostal poděkování: 2153 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Ach jo, to je ale békovina. Takto to nefunguje, bohuželOndrej Kallasch píše:Ráno dotyčný půjde ulicí, uvidí plakát u kterého se s největší pravděpodobností zastaví a bude se ho snažit pochopit. Asi se mu to nepovede, ale uloží se mu do paměti. Poté večer dorazí domů, zapne televizi a tam uvidí některého leadera v televizi, jak osvětluje naší kampaň, že poukazujeme na to, že Piráti tu byli, jsou a budou.
Tak např. ta kampaň "srovnávaček" je prostě trapná. Položil si některý ze zobrazených Pirátů sebekriticky zda na to má, být srovnáván s XY osobností? ach jo...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
- Josef Nemec
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Takže reference nic? Škoda.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Informace o připravované smlouvě jsou zveřejňovány v tomto tématu. David se zde na fóru vyskytuje občas pod přezdívkou Nahariba, případně ho můžeš kontaktovat přes Ivana Bartoše.Jaroslav Nemec píše:Je pravdou, že o "PR agentech" bych rád věděl něco více, proč zrovna oni, jaké mají reference atd.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
- Michal Wagner, Jaroslav.Nemec
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!