Návrh na změnu volebních plakátů
Moderátor: Predsedajici
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Protože jsme měli štěstí, že to vytiskli blbě. Každopádně teď se řeší jen důsledky. Příčiny se, doufám, řešit budou. Aby mě někdo nenapadal, že napadám někoho.. taky na tom mám svůj podíl, spíš globálně vyhodnotit co se stalo, proč a jak tedy příště.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
77S 2I 3I 3I
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
ha... třeba "otevřené tajné služby" ... to by šloJan Koci píše:pokud vim, Pirati razi otevrenou spolecnost a v te slovo vysetrovani v idealnim svete vubec nema co delat... v podstate ani nemohou nastat okolnosti proc by k takovemuto procesu melo dojit... pripadam si, ze pisu do flejmu na nyxu a ne na piratske forum....
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
- Roman.Kucera
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
3 není tak úplně pravdivý, výraz česká republika není definován a když si tedy čtenář vytvoří vlastní definici, jeví se mu výrok jako nepravdivý. A dle ohlasů si vlastní definici vytvořilo značné procento čtenářů. čili vypadáme jako volovéOndra.kl píše: 1. "TGM je první prezident Československa" - je pravdivý výrok a gramaticky správný
2. "TGM je první prezident České republiky" - je nepravdivý výrok ale gramaticky správný
3. "TGM je první prezident české republiky" - je pravdivý výrok a gramaticky správný
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Ondra.kl
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 3729
- Registrován: 18 čer 2009, 12:09
- Profese: IT administrátor
- Dal poděkování: 727 poděkování
- Dostal poděkování: 3798 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Výraz "česká republika" je definován úplně stejně jako "modré auto" nebo "červená zeď". Že to někdo nechápe je jeho problém. Výrok je to správný - a právě na to jsem reagoval - co je na tom výroku k smíchu?Roman Kucera píše:3 není tak úplně pravdivý, výraz česká republika není definován a když si tedy čtenář vytvoří vlastní definici, jeví se mu výrok jako nepravdivý. A dle ohlasů si vlastní definici vytvořilo značné procento čtenářů. čili vypadáme jako volovéOndra.kl píše:....
- Tempus
- Příspěvky: 88
- Registrován: 06 dub 2011, 19:19
- Profese: exotolog
- Dal poděkování: 19 poděkování
- Dostal poděkování: 183 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Tak určitě. Jen si tě každý průměrný grammar nazi dá za takový dvojsmysl k obědu a každý druhý občan se ti vysměje, anžto slovní spojení "česká republika" se zkrátka nepoužívá. Používá se "český stát".Ondra.kl píše: "TGM je první prezident české republiky" - je pravdivý výrok a gramaticky správný
Prostě obhajuješ neobhajitelné, plz stahp.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tempus za příspěvky (celkem 5):
- Tomas.Klapka, Roman.Kucera, Frantisek.Navrkal, Robert.Adamek, Lukas.Findeis
diskutuji zásadně v podatelnách
- Milan.Moravec
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 219
- Registrován: 16 dub 2012, 09:23
- Profese: Specialista BOZP
- Dal poděkování: 135 poděkování
- Dostal poděkování: 316 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Moravec za příspěvky (celkem 3):
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora
http://www.oldcomp.cz
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 PegasosII MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX C64 PC PSP PS3
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 PegasosII MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX C64 PC PSP PS3
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Dneska je volebni stab. Bude se delat revize navrhu. RP na tom pracuje, da se s nimi mluvit.
Podali jsme navrhy na upravy. Pokud budou z vetsiny zapracovany, budu spokojeny.
Nemyslim si, ze je vhodne to resit pres clensky podnet.
Josef Nemec by mel kandidoval do RV pri nejblizsi prilezitosti a veci, ktere se mu nelibi, zastavit vcas.
Podali jsme navrhy na upravy. Pokud budou z vetsiny zapracovany, budu spokojeny.
Nemyslim si, ze je vhodne to resit pres clensky podnet.
Josef Nemec by mel kandidoval do RV pri nejblizsi prilezitosti a veci, ktere se mu nelibi, zastavit vcas.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Vopatrně! Náhodou ho nezvolíme a bude vyvádět ještě hůřPetr Kopac píše:Josef Nemec by mel kandidoval do RV pri nejblizsi prilezitosti a veci, ktere se mu nelibi, zastavit vcas.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
Tak já žádné zhrzené ego nevidím. Nejsem grafik, jen s jedním profíkem občas spolupracuji a za tu dobu jsem pochytil několik základních pouček, které se prostě nikdy neporušují. Například, když mám dvě fotky obličejů vedle sebe, tak na obou musí být buď anfas, nebo z profilu. Nikdy se nesmí dát jedna tak a druhá jinak. A pokud je to z profilu (nebo z úhlu), tak musí obličeje koukat buď na sebe navzájem, nebo oba jedním směrem. Takže třeba Ivan s Masarykem jsou podle této poučky úplně blbě. Masaryk je anfas, Ivan musí být také, ale není a navíc kouká z plakátu ven, ale měl by být zrcadlově otočený (to by snad mělo být jedno kliknutí). A takových základních chyb je tam víc, jak popisuje třeba Jarda Němec.Roman Kucera píše:To je strašný. Myslel jsem, že běžné zhrzené ego vyprchá tak za dva dny. Je to typický, naprosto učebnicový případ, já bych to snad postnul do nějakého školícího institutu začínajících psychologů
"Nevybrali moje dílo, tak já jim ukážu!"
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
- Jaroslav.Nemec, Karel Bilek, Jan.Koci, Katerina.Marketa.Matouskova
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Petr.Zidek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 104
- Registrován: 05 úno 2012, 01:52
- Profese: Dělník
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 194 poděkování
- Dostal poděkování: 131 poděkování
Re: Návrh na změnu volebních plakátů
žÁDNÝ PUNKS NOT DEAD,ale zcela odfláknutá práce předsedo to s tou smlouvou ano možná jsem ujel což sorry. Obdivuji lidi co nemaj na hubě a pro partaj něco dělají, ale když už dělat tak tak aby se partaj nepoškozovala což nevědět, že TGM byl prvním prezidentem československa je fiasko hodné variota.Dále totální zazdění lidí co na soc sítích úspěšně kampaň začalo tvořit s nemalými výsledky (viz.MSK Jarda Němec a Josef Němec tuším z Plzně)Říkáš mi ať se informuji- včera jsem ten vrchol uměleckého PR držel v ruce a nekriticky vím že i já po 20 kouscích a neořezaných pastelkách bych splácal mnohem lepší. Proto chválím pomoc a vítám pomoc , ale dotaženou a né narychlo spíchnutou .Jistě PUNKS NOT DEAD Ivane a naprosto to neber jako střelbu do vlastních, kvůly Hateování jsem tu svý polínko nepřihodilIvan Bartos píše:Smluvu jsem vytáhl já z důvodů, které jsou naopak pro ochranu případně nasazeného červa. Licence, zodovědnost a tak. Pokud budeme od začátku paranoidní a budeme na tom bazírovat, každej kdo nám bude chtít dobrovolně pomoc se na nás vysere. Až ti dobrovolník přislíbí, že ti něco dodá, a bude na tom kujva záležet a von tě vypeče, jako třeba MC Shaman a pražské Vyosení dá se to s největším vypětím zachránit. Kdyby ti někdo v půlce kampaně řekl: "Je to naše grafika, naše zdroje a sereme na Vás? uděláš co
O tom, že je to záměr nikdo nic neřekl. V kampani jsou chyby.
Nikomu nic neplatíme. Kromě tisku.
Petře, vstoupil si do toho IMHO zcela neznalý celého vývoje. Já bych doporučil nastudovat si co se stalo. Jakýsi předpoklad demokratického minima i pro argumentaci v diskusi.
Jen mě děsí, že každý, kdo se sem teď připoj a nebyl v diskusi od začátku, bude požadovat znovu a znovu vysvětlení.
Punks not dead.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Zidek za příspěvek:
- Jan.Koci