Setkání s HzPD

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Setkání s HzPD

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Ahoj, staronové předsednicvo,

na základě našich odpovědí, má HzPD zájem projednat případnou podporu nebo spolupráci. Schůzka se uskuteční v Brně, stačíme na to já a Ivoš (RV+RP), ale bylo by pěkné, kdyby přijel i někdo další.
Termín - co nejdřív, musí ještě proběhnout vnitřní procesy v HzPD - tj. během násled. týdne, kdy kdo může?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Marek.Necada
Uživatelský avatar
MrdBrd
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Setkání s HzPD

Příspěvek od MrdBrd »

Hmm, divné, na ostravsku jde HZPD s Okamurou, tz. Bártou, že by v brně bylo něco jinak??Mimochodem, HZPD není politické uskupení že?
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Setkání s HzPD

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

HzPD není politická strana nebo hnutí ve smyslu zákona - tj. do voleb kandidátky nestaví. Filozofii fungování mají podobnou jako my - nasdílet, infiltrovat a prosazovat přímou demokracii do programů všech ostatních subjektů. Podpoří ty, které PD v programu mají.

Okamura byl aktivní - začal dřív a včlenil požadavky na PD do svého programu v dostatečné míře na to aby ho HzPD podporovalo. Zástupci HzPD o tom dopředu informovali, vč. toho že to není přesvědčení 100% členů - hnutí má dem. strukturu zdola a dodržuje dem. postupy hodně podobně jako my.
Uživatelský avatar
MrdBrd
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Setkání s HzPD

Příspěvek od MrdBrd »

Co já vím, tak HZPD po smrti valacha prakticky neexistuje.Je to nefunkční o.s. a ti co se zaštiťují názvem nejsou pověřeni k jednání za o.s. na venek.Nechápu teda proč s tím děláte takové cavyky?prostě se sejdete s lidma co chtěj k vám na kandidátku a jelikož jsou to nestraníci, nic Vám v tom nebrání, řešit to v rámci kraje.Nebo jste jim naletěli na ty kecy kolik jich je a kdo za nima všecko stojí?
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 935
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2518 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování

Re: Setkání s HzPD

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Seš nějaký zaujatý, co proti HzPD máš?

+ tohle je podatelna, tak z toho když tak udělejte nové vlákno někdo.
Uživatelský avatar
MrdBrd
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Setkání s HzPD

Příspěvek od MrdBrd »

Sporáč, přehlédl jsem , že jsem v podatelně.).
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“