Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Tomáši, rezignace nic neřeší.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 3022
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Profese: Zastupitel města Brna
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1513 poděkování
Dostal poděkování: 3581 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Řeší, ale nepředbíhejme, třeba lidi překvapí.... (doufám)
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 3022
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Profese: Zastupitel města Brna
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1513 poděkování
Dostal poděkování: 3581 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Tu je seznam dobrovolníků , kteří se regli pro JmK, moc toho není, ale lepší, než nic -> každopádně se mi hlásí i další Reg.p. :)

EDIT:
Přílohy
jmk.ods
(12.44 KiB) Staženo 94 x
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Tomas Kolacny píše:Tu je seznam dobrovolníků , kteří se regli pro JmK, moc toho není, ale lepší, než nic -> každopádně se mi hlásí i další Reg.p. :)
Šlem 404 - Šlémka nenalezena
Dej to zvlast/znova jako prilohu.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Petra Vavrouchova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 206
Registrován: 08 říj 2012, 13:29
Profese: novinářka a blogerka
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 330 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Petra Vavrouchova »

Při své kandidatuře jsem jasně řekla, že budu-li lídr, budu se kampani věnovat na 100%. Lídr nejsem a bohužel, ačkoli ti to asi přijde divné, když si vezmu neoplacené volno nebudu mít příští měsíc co žrát. A nejsem studentík, kterýho živí maminka, sorry. V rámci svých možností se na kampani podílím, včera jsem třeba pomáhala Honzovi s webovkami. A jestli vy nemáte čas za jedno odpoledne natočit a pak nastříhat video, když ti o tom píšu už déle než týden, tak sorry, ale kdo se tu vymlouvá na čas?

Dala jsem Honzovi číslo na kamaráda, kterej je schopen udělat virální video jako prase, nebyl schopen mu zavolat za 14 dní co to číslo má. Teď už je to asi na nic. Tak by mě zajímalo, na čem teda 24 hodin denně makáte, když třeba ty vaše slavné webovky furt nejsou hotové a za chvíli máme volby.

Mě fascinuje, že srovnáváš piráty s ostatními stranami - ostatní strany mají milionové rozpočty a politiky na plný úvazek, my jsme holt pracující lidi, kterým kampaň nikdo neproplatí. Můžu nakrásně obdivovat Toma, že si vzal neplacené volno, ale to je tak všechno, protože mě kraj 12 tisíc za ten měsíc nedá a nájem asi zaplatím čím? A jestli furt budu poslouchat buzeraci od člověka, kterej není schopen odepsat a vyřešit nejjednoduší věci, co po něm chci, tak klidně na to svoje slavný čtvrtý místo rezignuju a dělejte si kampaň sami, chytráci.
Piráty děláme proto, že nás to baví. Protože chceme. A chuť a radost do práce bychom si měli předávat navzájem, ne ji brát těm, kteří ji ještě mají.
Petra Lúmenn Vavrouchová, 4.místopředsedkyně KS JmK
http://lumenn.blog.cz
608 317 487
Lumennka@centrum.cz
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 3022
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Profese: Zastupitel města Brna
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1513 poděkování
Dostal poděkování: 3581 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Nebuď směšná - kdybys byla lídr, tak by ti nevadilo, že nemáš co žrát? :D Já sice studentík jsem, ale nikdo mě neživí, ale čas na kampaň si stejně najdu.. ;) Pokud jsi pomáhala s webovkami, jsem rád, ale bohužel nečekej, že to, že jsi jednou s něčím pomohla znamená, že když se teď na to budeš do konce kampaně vymlouvat, všechno bude ok.. Čas natočit videa za jedno odpoledne (chtěl bych vidět, jak byste se vy domluvili na jedno odpoledne) bychom snad i měli, ale postprodukce na jedno odpoledne není a jelikož je váš přístup takovej, jakej je, tak my budeme místo postprodukce na stánku mluvit s voliči..

Proč dáváš číslo Honzovi, když ho máš dat mě, nebo napsat sem?? ;)
Co děláme jsem psal už několikrát - pokud ti to nestačí, tak se stav a zkus se místo keců zapojit..

A proč bych nemohl srovnávat? Ve většině stran (Ano, SZ, ZPOZ, ZMENA, TOP09, KDU, ...) si kandidáti financují kampaň ze svého a standardem je, že do ní investují nemalé peníze a mraky času. Přitom si rozhodně nemyslím, že oni by byli nějací nadlidi a když u nich to jde, proč ne u Pirátů?? Rozdíl je snad jen v tom, že ostatní strany si financema podmiňují kandidaturu, takže neumožní kandidovat nemajetným.. Každopádně pokud budeš na kampaň srát, tak buzeraci poslouchat budeš, pokud budeš aktivní, tak nikoli - tolik k té tvojí rezignaci.. ;)
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

V Hodoníně je zábor 21.10. Dolní Valy (pěší zóna)
V Břeclavi změna(14.10 nebylo možné) zábor na 15.10.¨J Palacha naproti Schopinng centra
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Petra Vavrouchova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 206
Registrován: 08 říj 2012, 13:29
Profese: novinářka a blogerka
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 330 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Petra Vavrouchova »

Kdybych byla lídr, otec by mě finančně podpořil, takže bych měla co žrát.

Takže vy si mezi sebou čísla předat jako neumíte??? To si ze mě děláš srandu? A navíc jsi u toho byl, když jsme se bavili na štábu, nechápu, proč sis od něj to číslo nevzal. A to je přesně ono. Máte furt plnou hubu keců jak něco děláte, ale krom toho, že jste udělali harmonogram nevidím nic. Webovky, s kterejma jsem pomáhala na štábu před 14ti dny jsou v defacto nezměněným stavu. Na čem teda makáte, mohu-li se zeptat?

Na meetingy na náměstí budu chodit dle svého času a možností, ale ještě jednou uslyším debilní kecy o tom, že se vymlouvám, tak s kampaní končím a je mi to jedno. Nedokážeš si ani ve snu představit, kolik toho teďka mám a přesto si na Piráty dělám čas, jak jen je to možné. A místo toho furt poslouchám kecy, jak se vymlouvám a že pro mě mají být Piráti priorita. Ale já bohužel nemám milionový majetky jako členové ostatních stran, všechny moje úspory mi leží v podnikání, na který se teď prostě vysrat nemůžu i kdyby se všichni Piráti na hlavu stavěli. A stejně tak si nemůžu dovolit nechat se vyhodit z práce nebo ze školy. Piráti jsou prostě na posledním místě, smiřte se s tím. Den nemá 40 hodin a já jsem jenom člověk. Buď berte to, co nabízím a že toho v mém napjatém režimu není zrovna málo a nebo si s prominutím nakašlete.
Piráty děláme proto, že nás to baví. Protože chceme. A chuť a radost do práce bychom si měli předávat navzájem, ne ji brát těm, kteří ji ještě mají.
Petra Lúmenn Vavrouchová, 4.místopředsedkyně KS JmK
http://lumenn.blog.cz
608 317 487
Lumennka@centrum.cz
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 3022
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Profese: Zastupitel města Brna
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1513 poděkování
Dostal poděkování: 3581 poděkování

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ja vubec netusim, zes nejake cislo nekomu davala a cist myslenky jsem se este nenaucil, sorry... :D
Kazdopadne to, ze ty neco nevidis nesvedci o tom, ze se nic nedela, ale o tom, ze se nedivas.. ;) Jen by me fakt zajimalo, ja bys chtela skoncit s necim, s cim jsi este nezacala... :D Ne, Petro, ted se chovas jen jak ubrecene decko, co svaluje vinu na vsechny okolo (mel bych lepsi primer, ale myslim, ze ti, kdo vi, pochopi. .. ) Ono ne nadarmo se rika, ze kdo chce, hleda zpusoby a kdo nechce, hleda duvody...
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Považuji za důležité začít jasně koordinovat využití zdrojů.
Různé neřízené spontánní aktivity mohou být fajn, ale primárně bychom měli řešit reálnou kampaň.
Máme letáky, máme plakáty, máme bannery. Teď bychom měli tyhle prostředky dostat na ulici a mezi lidi.
Vymýšlení nových grafik či přetisky bannerů považuji za naprosto zbytečné mrhání časem i zdroji. Navíc celý koncept kampaně byl schválem RV. Individuální nápady bych ponechal příznivcům, ale v rámci KS vůbec neřešil.
Tedy kdo kse vyvěsí jaký banner, kdo kdy vylepí plakáty a kdo přijde na akci kde rozdáváme letáky.
Zatím plakáty lepí Jarda Kučera a já, včera jsme dali banner, nastřelovačku a plakáty Lukáši Dubcovi, který zajistí příslušné pověšení a vylepení na Znojemsku. já objednal výlep Břeclav a Hodonín, zítra dám Hustopeče a Velké Pavlovice.
Už je 9.10. takže máme pár dnů a je zapotřebí konat. Na vymýšlení už není čas.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“