http://hollan.blog.respekt.ihned.cz/c1- ... ecne-karty
http://www.pirati.cz/stanoviska/nenechm ... _informace
Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj
a na krajské nebo komunální neměli moc příležitostí se projevit. Hledej jedině v Praze - na magistrátu mají nejsilněší klub (26 z 63) a Magistrát Prahy dostal 1. cenu v ZAVŘENO, kategorie přístup k informacím
.Prošel jsem si volebnikalkulacka.cz a jak Kostřica kdy hlasoval, a pár špeků jsem tam našel:Ivo Vasicek píše:Mě jde spíš o TOP09. U ČSSD se dá na Haškovi pěkně ukázat, že jsou proti občanské společnosti, protože se snaží znemožnit přístup občanů k informacím. Já vím jen o pokusu Farského )loterijní zákon), ale to už je více abstraktní. Já hledám nějaké porušování a útoky na zák. 106.
V poměrném systému (v těchto volbách) nejde o osoby, ale strany - co lze od nich čekat jako celku.Patrik Dolezal píše:@Ivoš - OK,i když já teda tuhle kolektivní odpovědnost rád nemám, Hašek je jiný případ - narazil jsem na něj víckrát a on prostě má svůj velký podíl viny.
K 106 - topku asi nenachytáš, resp. na celost. úrovni se moc neangažovalia na krajské nebo komunální neměli moc příležitostí se projevit. Hledej jedině v Praze - na magistrátu mají nejsilněší klub (26 z 63) a Magistrát Prahy dostal 1. cenu v ZAVŘENO, kategorie přístup k informacím
.