Nekomerční užití díla versus komerční. Sledujseriály byl deklarován jako projekt v rámci akce Odkaz není zločin, ale stále se mělo jednat o nekomerční užití, řeknu ti rozdíly:
A) Spustím web s tím, že někam někdo nahrál autorsky chráněný obsah, lidé tam chodí právě kvůli tohoto obsahu, třeba proto, že ho nemohou najít jinde. Někdo na něj odkáže a poskládá z něj webovou stránku na které nic nevydělává, dělá to pro lidi aby jim zprostředkoval obsah, který jinde nenajdou.
B) Spustím web, nahrávám autorsky chráněný obsah někam, následně z něj splácám web abych vydělal na reklamě proto, že tam díky tomu chodí hromada lidí.
C) Spustím web, dám na něj embedy, vydělávám na tom, peníze účetně vykazuji.
Otázka: Je správně A, B nebo C? Nápověda, správně mohou být 2 odpovědi.

PS: Nezkoušejte tu debatu otočit někam jinam.