Haha, lepe ani popsat ten jejich pristup k diskutovani nejde! Proste typicka sekta, bud souhlasis s jejich nazorem, nebo jsi debil (komunista, levicak, ...), co nicemu nerozumi.Ondrej Marek píše:zajímavé, jak nás tam tým diskutérů ze Svobodných svorně házi do pytle pseudokomunistů a levičáků.. pro ně je asi cokoliv s nima nesouznícího komunista, co?
Volby 2013 - Online team pro diskuze
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
pavel.k
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 145
- Registrován: 09 zář 2011, 23:22
- Profese: student matematiky
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 152 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Musíte si uvědomit, že pro člověka je každej nalevo od ně, levičák. A na pravo od neoliberálních až anarchokapitalistických Svobodných nikdo není. Ergo, všichni jsou komunisti.
Konec diskuze, do skupiny mě přidejte, jestli ještě nejsem.
Konec diskuze, do skupiny mě přidejte, jestli ještě nejsem.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Tam je i hafo mimoňů, co nemaj program a východiska v malíčku. Tohle by mělo být trochu na úrovni. IMHO.Mikulas Ferjencik píše:Skupina je zde: https://www.facebook.com/groups/3478516 ... 7/?fref=ts
netřeba vymýšlet další
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
aspoň je vzděláme
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Ondrej.Kallasch
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2033
- Registrován: 02 říj 2010, 13:37
- Profese: Integration Developer
- Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
- Dal poděkování: 2509 poděkování
- Dostal poděkování: 2068 poděkování
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Miki jsem proti. Když se diskutéří řešili, tak se jasně říkalo, že to nemůže být kdejaký RegP, protože by mohl dávat nesprávné argumenty.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kallasch za příspěvek:
- trinitrofenol
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Zrovna jsem to chtěl připomenout, že by si Mikuláš měl rozmyslet, jestli chce partyzánštinu, nebo opravdu velkou partyzánštinu. Na jednom štábu se mluvilo o tom, že to bude pár lidí (15?), ale fundovaní, ne žádní pučmidráti.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Vojtech.Voparil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 298
- Registrován: 06 led 2010, 02:08
- Profese: programátor
- Bydliště: Beroun
- Dal poděkování: 204 poděkování
- Dostal poděkování: 403 poděkování
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
IMHO bych trochu rozlišoval role promotérů a diskutérů (přičemž jeden člověk může mít obě role):
promotér - může dělat kdokoli z pirátských příznivců, vzhledem k (ne)zájmu médií jde o jakési "Haló, i Piráti jsou tady!"
diskutér - fundovanější reakce na konkrétní politická témata; odchytávač příspěvků, které se snaží shodit promo pomocí určitého politickém tématu
Prosím o přidání do oné uzavřené skupiny, stejně už diskutuji všude možně.
promotér - může dělat kdokoli z pirátských příznivců, vzhledem k (ne)zájmu médií jde o jakési "Haló, i Piráti jsou tady!"
diskutér - fundovanější reakce na konkrétní politická témata; odchytávač příspěvků, které se snaží shodit promo pomocí určitého politickém tématu
Prosím o přidání do oné uzavřené skupiny, stejně už diskutuji všude možně.
Vpřed Piráte, vpřed, zkus neminout střed.
Plachty musíš plně napnout, kormidlo si silně chňapnout.
Sněmovna je velmi blízko, odpor k tobě hodně nízko.
Ještě trochu vydej snahy a překročíš chtěné prahy. - Mission complete!
Plachty musíš plně napnout, kormidlo si silně chňapnout.
Sněmovna je velmi blízko, odpor k tobě hodně nízko.
Ještě trochu vydej snahy a překročíš chtěné prahy. - Mission complete!
- next_ghost
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3239
- Registrován: 21 dub 2009, 18:03
- Profese: programátor
- Dal poděkování: 1433 poděkování
- Dostal poděkování: 5131 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
Úplně dole na téhle stránce (fakt úplně dole, až pod spodním tlačítkem "Odpovědět" a seznamem "Kdo je online") máš odkaz "Sledovat toto téma". Když si zapneš sledování vlákna a někdo sem napíše odpověď, přijde ti e-mail.trinitrofenol píše:Hele, teď mě napadlo: nebylo by od věci, udělat nějakou uzavřenou skupinu na FB. Když postneš do skupiny, objeví se notifikace, případně můžeš do postu všechny členy natagovat, aby si jó všimli. Na rychlou reakci na facebooku a lajkování je to lepčí než fórum, ne?
A to snad nějak vadí, že v té diskuzi místo 100 lidí bude nesprávné argumenty dávat 110 lidí? Hlavní přece je, aby tam bylo aspoň pár lidí, kteří tam napíšou ty správné.Ondrej Kallasch píše:Miki jsem proti. Když se diskutéří řešili, tak se jasně říkalo, že to nemůže být kdejaký RegP, protože by mohl dávat nesprávné argumenty.
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volby 2013 - Online team pro diskuze
http://zpravy.idnes.cz/volebni-kampan-c ... domaci_nat
Prosím registrované, aby vznášeli dotazy, proč Mladá Fronta uvádí čtyři roky staré výsledky Pirátů (0.8%), když existují necelý rok staré výsledky (2.19%)
Prosím registrované, aby vznášeli dotazy, proč Mladá Fronta uvádí čtyři roky staré výsledky Pirátů (0.8%), když existují necelý rok staré výsledky (2.19%)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!