nemám problém ale každý kraj musí chtít sám za sebe, stejně jako v Plzni.Petr Vileta píše:Nechci tě přetěžovat, ale ty tvoje SMS jsou fakt výborné. Co to udělat pro všechny kraje?Petr Holek píše:Uz jsem nabizel ze si vezmu na hrb centralni logistiku a koordinaci nebo jak to Jakub pracovne nazval.
Kontaktujte mě, pošlete seznamy čísel a já to zařídím.
PS za hodku rozešlu další várku musím upravit seznamy příjemců.