Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Jakub.Stacke
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 739
- Registrován: 21 dub 2012, 09:27
- Profese: Obchodní cestující
- Bydliště: zlín
- Dal poděkování: 568 poděkování
- Dostal poděkování: 822 poděkování
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
s Acidfreaks sound system domlouvám předvolební Pirate Party v Uherském Hradišti v září/začátkem října
s KDL sound system to samé ve Zlíně
s KDL sound system to samé ve Zlíně
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 4):
- Martin.Smida, Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Vit.Konecny
Prostě Stacke
77nula157333
77nula157333
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
1. Přijedu už konečně z toho zas*anýho Polska 
2....
Né, je to tu fajn místo na dovču, doporučuju
2....
Né, je to tu fajn místo na dovču, doporučuju
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Jakub.Stacke, Viktor.Mahrik, Tempus
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Udelal jsem, delam a udelam toho nejvic.-)))
- Pavel.Mendl
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 127
- Registrován: 15 pro 2009, 11:31
- Profese: podnikatel v IT
- Bydliště: Rudná
- Dal poděkování: 104 poděkování
- Dostal poděkování: 236 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
1) Budu pokračovat v tom, co už dělám pár let - mluvit s lidmi v okolí a vysvětlovat, proč a v čem jsou Piráti kvalitativně jiní než ostatní viditelné strany.
2) Pokud budou k dispozici volební plakátky v rozumném formátu (viz dále), zajistím vylepení do 20 ks po okolí.
3) Pokud bude k dispozici samolepka "Volím Piráty" vylepím na auto. Pokud bude k dispozici obdobná placka, budu ji nosit.
4) Budou-li vhodné plakátky/letáky k lékařům, pokusím se pár v okolí oslovit. Dobrý nápad s těmi čekárnami dříve v threadu.
Námět ohledně plakátů:
Už v krajských volbách jsem chtěl vylepovat plakáty, dokonce jsem si je objednal a dostal. Problém byl v tom, že jsem měl představu informativních plakátů pro satelitní zástavbu (okolí Prahy), nikoli "billboardových" plakátů vhodných (snad) podél dálnice. Obsahově byly plakáty skvělé a na obrazovce čitelné i v zoomu na A4, ale tištěné byly na snad A0 (možná A1), což tady s jednou vesnickou vývěsní tabulí prostě neumístím. Proto prosím kromě "makro" plakátů udělejte klidně ty samé, ale zmenšené na plochu optimálně A3, případně i A4.
Nejde o náhradu letákových, které už byly k dispozici v A4 ale s takovou spoustou textu, že by je "běžný vesničan" ani "satelitní zbohatlík" nečetl už kvůli tomu množství, ale o "menší verzi" velkých vylepovacích plakátů které mají jen upoutat a připomenout hlavní bod(y), vhodnou pro polepení menších osad.
Námět ohledně samolepek na auto:
Ze zkušenosti vím, že nejvíc upoutá nějaký vtipný dovětek, klidně malým písmem. Proto ke sloganu "Volím Piráty" (a logu a pod.) by mohly být doplněny malé texty (dvě alternativy, podle toho, co koho osloví, to si objedná) "...kromě těch silničních." a "... včetně těch silničních.".
2) Pokud budou k dispozici volební plakátky v rozumném formátu (viz dále), zajistím vylepení do 20 ks po okolí.
3) Pokud bude k dispozici samolepka "Volím Piráty" vylepím na auto. Pokud bude k dispozici obdobná placka, budu ji nosit.
4) Budou-li vhodné plakátky/letáky k lékařům, pokusím se pár v okolí oslovit. Dobrý nápad s těmi čekárnami dříve v threadu.
Námět ohledně plakátů:
Už v krajských volbách jsem chtěl vylepovat plakáty, dokonce jsem si je objednal a dostal. Problém byl v tom, že jsem měl představu informativních plakátů pro satelitní zástavbu (okolí Prahy), nikoli "billboardových" plakátů vhodných (snad) podél dálnice. Obsahově byly plakáty skvělé a na obrazovce čitelné i v zoomu na A4, ale tištěné byly na snad A0 (možná A1), což tady s jednou vesnickou vývěsní tabulí prostě neumístím. Proto prosím kromě "makro" plakátů udělejte klidně ty samé, ale zmenšené na plochu optimálně A3, případně i A4.
Nejde o náhradu letákových, které už byly k dispozici v A4 ale s takovou spoustou textu, že by je "běžný vesničan" ani "satelitní zbohatlík" nečetl už kvůli tomu množství, ale o "menší verzi" velkých vylepovacích plakátů které mají jen upoutat a připomenout hlavní bod(y), vhodnou pro polepení menších osad.
Námět ohledně samolepek na auto:
Ze zkušenosti vím, že nejvíc upoutá nějaký vtipný dovětek, klidně malým písmem. Proto ke sloganu "Volím Piráty" (a logu a pod.) by mohly být doplněny malé texty (dvě alternativy, podle toho, co koho osloví, to si objedná) "...kromě těch silničních." a "... včetně těch silničních.".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Mendl za příspěvky (celkem 4):
- Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Vit.Konecny
- Gustavson
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 24
- Registrován: 25 lis 2012, 18:23
- Profese: Environmentalista a student chemie
- Bydliště: Praha 4 - Nusle
- Dal poděkování: 8 poděkování
- Dostal poděkování: 35 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Budu na ně.... na vás.... na Nás! myslet a občas potopím nějakou tu nepřátelskou loď. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Gustavson za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Ferjencik, Homo Pyratus
- Ales.Sura
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2095
- Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
- Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
- Bydliště: Praha 7, Bubeneč
- Dal poděkování: 1952 poděkování
- Dostal poděkování: 3102 poděkování
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
- Jsem ochoten kandidovat, ikdyž raději na nějaké méně výrazné pozici;-). S tím samozřejmě souvisí i spojené povinosti (tvorba osobní prezentace, apod.).
- Můžu se podílet na tvorbě materiálů, webu, apod.
- Budu spamovat všechny svoje známé (i neznámé:-) propagačními materiály pirátské strany.
- Můžu se podílet na tvorbě materiálů, webu, apod.
- Budu spamovat všechny svoje známé (i neznámé:-) propagačními materiály pirátské strany.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 3):
- Homo Pyratus, Vit.Konecny, Filip.Krska
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
budu hrdě vylepovat plakáty po novém kníně a okolí za bílého dne,při tom komunikovat s občany o pirátských myšlenkách ,u voleb v tom samém městě budu delegátem.osobní cíl v naší obci mám stanoven na pět procent.v minulých bylo 2,8 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 3):
- Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Martin.Shanil
- Petr.Holek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 839
- Registrován: 24 zář 2012, 16:00
- Profese: Housenka
- Dal poděkování: 358 poděkování
- Dostal poděkování: 1094 poděkování
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
a je někde ten seznam vidět ?Petr Holek píše:Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
- Petr.Holek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 839
- Registrován: 24 zář 2012, 16:00
- Profese: Housenka
- Dal poděkování: 358 poděkování
- Dostal poděkování: 1094 poděkování
Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách
Ja ho vidim, mikulas a petr vileta taky.Martin Shanil píše:a je někde ten seznam vidět ?Petr Holek píše:Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
Je to pro nas pro vyhodnoceni a pozdejsi predani krajskym lidrum ke koordinaci v jejich kraji.