Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Jakub.Stacke »

s Acidfreaks sound system domlouvám předvolební Pirate Party v Uherském Hradišti v září/začátkem října
s KDL sound system to samé ve Zlíně
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Vit.Konecny
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Roman.Kucera »

1. Přijedu už konečně z toho zas*anýho Polska :-)
2....

Né, je to tu fajn místo na dovču, doporučuju :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Stacke, Viktor.Mahrik, Tempus
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Homo Pyratus »

Udelal jsem, delam a udelam toho nejvic.-)))
Uživatelský avatar
Pavel.Mendl
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 127
Registrován: 15 pro 2009, 11:31
Profese: podnikatel v IT
Bydliště: Rudná
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Pavel.Mendl »

1) Budu pokračovat v tom, co už dělám pár let - mluvit s lidmi v okolí a vysvětlovat, proč a v čem jsou Piráti kvalitativně jiní než ostatní viditelné strany.
2) Pokud budou k dispozici volební plakátky v rozumném formátu (viz dále), zajistím vylepení do 20 ks po okolí.
3) Pokud bude k dispozici samolepka "Volím Piráty" vylepím na auto. Pokud bude k dispozici obdobná placka, budu ji nosit.
4) Budou-li vhodné plakátky/letáky k lékařům, pokusím se pár v okolí oslovit. Dobrý nápad s těmi čekárnami dříve v threadu.

Námět ohledně plakátů:
Už v krajských volbách jsem chtěl vylepovat plakáty, dokonce jsem si je objednal a dostal. Problém byl v tom, že jsem měl představu informativních plakátů pro satelitní zástavbu (okolí Prahy), nikoli "billboardových" plakátů vhodných (snad) podél dálnice. Obsahově byly plakáty skvělé a na obrazovce čitelné i v zoomu na A4, ale tištěné byly na snad A0 (možná A1), což tady s jednou vesnickou vývěsní tabulí prostě neumístím. Proto prosím kromě "makro" plakátů udělejte klidně ty samé, ale zmenšené na plochu optimálně A3, případně i A4.
Nejde o náhradu letákových, které už byly k dispozici v A4 ale s takovou spoustou textu, že by je "běžný vesničan" ani "satelitní zbohatlík" nečetl už kvůli tomu množství, ale o "menší verzi" velkých vylepovacích plakátů které mají jen upoutat a připomenout hlavní bod(y), vhodnou pro polepení menších osad.

Námět ohledně samolepek na auto:
Ze zkušenosti vím, že nejvíc upoutá nějaký vtipný dovětek, klidně malým písmem. Proto ke sloganu "Volím Piráty" (a logu a pod.) by mohly být doplněny malé texty (dvě alternativy, podle toho, co koho osloví, to si objedná) "...kromě těch silničních." a "... včetně těch silničních.".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Mendl za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Vit.Konecny
Uživatelský avatar
Gustavson
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 24
Registrován: 25 lis 2012, 18:23
Profese: Environmentalista a student chemie
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Gustavson »

Budu na ně.... na vás.... na Nás! myslet a občas potopím nějakou tu nepřátelskou loď. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gustavson za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Homo Pyratus
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2095
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1952 poděkování
Dostal poděkování: 3102 poděkování

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Ales.Sura »

- Jsem ochoten kandidovat, ikdyž raději na nějaké méně výrazné pozici;-). S tím samozřejmě souvisí i spojené povinosti (tvorba osobní prezentace, apod.).
- Můžu se podílet na tvorbě materiálů, webu, apod.
- Budu spamovat všechny svoje známé (i neznámé:-) propagačními materiály pirátské strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 3):
Homo Pyratus, Vit.Konecny, Filip.Krska
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Milan.Muller »

budu hrdě vylepovat plakáty po novém kníně a okolí za bílého dne,při tom komunikovat s občany o pirátských myšlenkách ,u voleb v tom samém městě budu delegátem.osobní cíl v naší obci mám stanoven na pět procent.v minulých bylo 2,8 :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Martin.Shanil
Uživatelský avatar
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Petr.Holek »

Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Martin.Shanil »

Petr Holek píše:Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
a je někde ten seznam vidět ?
Uživatelský avatar
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Co udělám pro vítězství Pirátů v předčasných volbách

Příspěvek od Petr.Holek »

Martin Shanil píše:
Petr Holek píše:Prosim vsechny o registraci do https://www.pirati.cz/po/registr_dobrovolniku
a je někde ten seznam vidět ?
Ja ho vidim, mikulas a petr vileta taky.

Je to pro nas pro vyhodnoceni a pozdejsi predani krajskym lidrum ke koordinaci v jejich kraji.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“