Můžeš.Josef.Kadlecek píše:Můžeš nám tyto kachny, jako dobře informovaný Pirát, prosím, rozprášit???
Mig
Spolupráce s ANO pouze bez Babiše (a Faltýnka), ale to nevypadá moc pravděpodobně. Jedině snad, že by ANO převedl na děti.
Můžeš.Josef.Kadlecek píše:Můžeš nám tyto kachny, jako dobře informovaný Pirát, prosím, rozprášit???
Mig
Private censorship is contagious, and we don’t want it spreading into a global pandemic.
Hele, mě je celkem jedno, na základě čeho Twitter zakázal reklamy ruského státního média.Ales.Sura píše:Twitter se postavil do role morální autority. Zakázal reklamy RT a Sputniku na základě ...
https://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/about/Hlas Ruska je nejstarší státní rozhlasová společnost Ruska vysílající do zahraničí.
Mám tomu rozumět tak, že je ti jedno jestli se zakazují věci,Petr.Vileta píše:Hele, mě je celkem jedno, na základě čeho Twitter zakázal reklamy ruského státního média.
na základě faktů nebo pod vylhanými záminkami? Just askin'.Za posledních 5 let zemřelo v Rusku 9 novinářů. V tomto ohledu se tam situace výrazně zlepšila. Nezastávám se Ruska, ale k masovému vraždění novinářů v ulicích to má daleko. Je to zlomek ve srovnání s celkovým počtem násilných smrtí novinářů, kteří umírají především v konfliktních zónách.Petr.Vileta píše:U nich novináři umírají na ulicích.
RT vytváří a vysílá dezinformace namířené proti západu. Vůbec mi není divné, že se západní firma (twitter) rozhodne s nimi nespolupracovat. Nesrovnával bych to s nelegálností poslouchat rádio a taky bych nesrovnával RT se Svobodnou Evropou.Petr.Vileta píše: Opravdu nerad bych se dočkal situace, kdy budou lidi poslouchat RT ilegálně doma potají stejně jako kdysi Svobodnou Evropu.