Založení subfóra - trollárium
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
- Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Založení subfóra - trollárium
Navrhuji založit ve vnitrostranické diskuzi nebo na jiném vhodném místě podfórum s názvem "trollárium", kam budou moct moderátoři přesouvat příspěvky či témata, která jsou svou podstatou trollovací a spamovací a nejde je rozumně zařazovat někam jinam bez jiných moderačních zásahů. Zde by mohly zůstat nezměněné a visící v pavilonu pro trolly, kam patří. Ubylo by pak moderátorských editorských zásahů a přibylo takto přesouvaných příspěvků a témat.
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
- Pavel.Cisar
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 215
- Registrován: 02 úno 2012, 02:14
- Profese: IT specialista
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 828 poděkování
- Dostal poděkování: 491 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení subfóra - trollárium
Já jsem tomuhle nápadu nakloněn, ale obávám se že to vyvolá opětovnou bouři nevole ohledně pravomocí, cenzury, nadměrného moderování, kdo hlídá hlídače atd.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Cisar za příspěvek:
- Ondrej.Profant
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
doplňkem může být oficiální rozdělení fór do sekcí / zón podle stupně moderace - zelená/žlutá/červená - plně moderovaná, částečně moderovaná, nemoderovaná (to už tu defacto je teď ale není to nějak vizuálně odlišené)
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
- Martin.Shanil
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení subfóra - trollárium
doporučoval bych příslušným orgánům aby konaly. Dost možná tím zhoršují situaci ohledně spamů. Protože jak jinak se má člověk bránitPyrat Morsky píše:Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Homo Pyratus
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
Ja jsem spis uvazoval o tom, ze by se zalozilo podforum konflikty - a tam by se presouvaly vsechny osobni hadky mezi cleny. Toto podforum, by se dalo rozdelit na kraje, nebo naopak vytvorit pod kazdym krajem.
Osobni konflikty jsou nesmirne rusive, unavujici a demotivujici v pracovnich vlaknech, kde se neco organizuje nebo diskutuje o programu.
Osobni konflikty jsou nesmirne rusive, unavujici a demotivujici v pracovnich vlaknech, kde se neco organizuje nebo diskutuje o programu.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
asi jedina obrana je psat vsem SZ, coz bylo a asi i bude oznaceno za spamovani nebo trolling?!Martin Shanil píše:doporučoval bych příslušným orgánům aby konaly. Dost možná tím zhoršují situaci ohledně spamů. Protože jak jinak se má člověk bránitPyrat Morsky píše:Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
Statut RK
§4 (1) Rozhodčí komise rozhoduje výlučně stížnosti vyšetřené kontrolní komisí. Komise nesmí rozhodnout více, než čeho se stěžovatel domáhá. Stěžovatel složí se zahájením řízení o stížnosti na účet strany jistotu, kterou lze odpustit, prokáže-li stěžovatel, že na ni nemá. Jinak nelze řízení v řízení pokračovat.
takže RK s tím nemůže nic dělat
a abych se vyjádřil k tématu , ještě by jsme mohli vybrat pár lidí který budou muset příspěvek schválit než se vloží na forum ne ?

§4 (1) Rozhodčí komise rozhoduje výlučně stížnosti vyšetřené kontrolní komisí. Komise nesmí rozhodnout více, než čeho se stěžovatel domáhá. Stěžovatel složí se zahájením řízení o stížnosti na účet strany jistotu, kterou lze odpustit, prokáže-li stěžovatel, že na ni nemá. Jinak nelze řízení v řízení pokračovat.
takže RK s tím nemůže nic dělat
a abych se vyjádřil k tématu , ještě by jsme mohli vybrat pár lidí který budou muset příspěvek schválit než se vloží na forum ne ?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
- Roman.Kucera, Vojtech.Pikal
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Založení subfóra - trollárium
V podatelně se nediskutuje. 

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele: