Založení subfóra - trollárium

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Ondrej_Marek »

Navrhuji založit ve vnitrostranické diskuzi nebo na jiném vhodném místě podfórum s názvem "trollárium", kam budou moct moderátoři přesouvat příspěvky či témata, která jsou svou podstatou trollovací a spamovací a nejde je rozumně zařazovat někam jinam bez jiných moderačních zásahů. Zde by mohly zůstat nezměněné a visící v pavilonu pro trolly, kam patří. Ubylo by pak moderátorských editorských zásahů a přibylo takto přesouvaných příspěvků a témat.
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Pavel.Cisar
Člen KS Praha
Příspěvky: 215
Registrován: 02 úno 2012, 02:14
Profese: IT specialista
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 828 poděkování
Dostal poděkování: 491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Pavel.Cisar »

Já jsem tomuhle nápadu nakloněn, ale obávám se že to vyvolá opětovnou bouři nevole ohledně pravomocí, cenzury, nadměrného moderování, kdo hlídá hlídače atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Cisar za příspěvek:
Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Ondrej_Marek »

doplňkem může být oficiální rozdělení fór do sekcí / zón podle stupně moderace - zelená/žlutá/červená - plně moderovaná, částečně moderovaná, nemoderovaná (to už tu defacto je teď ale není to nějak vizuálně odlišené)
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Homo Pyratus »

Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Martin.Shanil
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Martin.Shanil »

Pyrat Morsky píše:Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
doporučoval bych příslušným orgánům aby konaly. Dost možná tím zhoršují situaci ohledně spamů. Protože jak jinak se má člověk bránit :evil:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Homo Pyratus
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Ja jsem spis uvazoval o tom, ze by se zalozilo podforum konflikty - a tam by se presouvaly vsechny osobni hadky mezi cleny. Toto podforum, by se dalo rozdelit na kraje, nebo naopak vytvorit pod kazdym krajem.
Osobni konflikty jsou nesmirne rusive, unavujici a demotivujici v pracovnich vlaknech, kde se neco organizuje nebo diskutuje o programu.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Homo Pyratus »

Martin Shanil píše:
Pyrat Morsky píše:Nikdy mi nevadil OT nebo trollovani a spamovani, kdyz se o nej jednalo. Takze rikam ANO.-)
Nektere prispevky by meli byt zarazeny i do vlaken kam patri!
Ten muj o Kopacovi je i u KK (kde ho nechteji prijmout) a navrhoval jsem to i RK.
(dva teoretiky nejdulezitejsi organy a nefunguji?!
doporučoval bych příslušným orgánům aby konaly. Dost možná tím zhoršují situaci ohledně spamů. Protože jak jinak se má člověk bránit :evil:
asi jedina obrana je psat vsem SZ, coz bylo a asi i bude oznaceno za spamovani nebo trolling?!
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Michal.Ketner »

Statut RK
§4 (1) Rozhodčí komise rozhoduje výlučně stížnosti vyšetřené kontrolní komisí. Komise nesmí rozhodnout více, než čeho se stěžovatel domáhá. Stěžovatel složí se zahájením řízení o stížnosti na účet strany jistotu, kterou lze odpustit, prokáže-li stěžovatel, že na ni nemá. Jinak nelze řízení v řízení pokračovat.

takže RK s tím nemůže nic dělat

a abych se vyjádřil k tématu , ještě by jsme mohli vybrat pár lidí který budou muset příspěvek schválit než se vloží na forum ne ? :ugeek: :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Vojtech.Pikal
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

V podatelně se nediskutuje. OFFTOPICA je to blbost. :lol:
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení subfóra - trollárium

Příspěvek od Martin.Shanil »

OFFTOPIClekce 1.
čas přítomný :
trolo, trolas, trolat, trolamus, trolatis, trolant
:fet:
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“