, takze nechapu Kopacovo lzi, ktere jsou osobnim utokem na me. zahranicni-odbor-f185/pomoc-s-nemeckou- ... ml#p229154
Moderátor: Odbor - administrativni
, takze nechapu Kopacovo lzi, ktere jsou osobnim utokem na me. Kdyz Ti pisu ja, jsou to moje slova a muzu si to poustet, kam chci. Kdyz bys mi psal Ty ve vire v duvernost zpravy, tak bych to nesmel zverejnovat, ale to se nestalo. Doufam, ze to uz chapes a pro priste si to nebudes plest.Martin Shanil píše:to vlákno zamknul poté co vyzradil obsah SZ co mi psal.
Jak to mam asi vedet, mily Martine? Proto jsem se Te ptal, clovece... pricemz jsi se neobtezoval mi odpovedet.Martin Shanil píše:Co asi bych tak moh dělat v Berlíně 14.9. ?
Petr Kopac píše:Kdyz Ti pisu ja, jsou to moje slova a muzu si to poustet, kam chci. Kdyz bys mi psal Ty ve vire v duvernost zpravy, tak bych to nesmel zverejnovat, ale to se nestalo. Doufam, ze to uz chapes a pro priste si to nebudes plest.Martin Shanil píše:to vlákno zamknul poté co vyzradil obsah SZ co mi psal.
Jak to mam asi vedet, mily Martine? Proto jsem se Te ptal, clovece... pricemz jsi se neobtezoval mi odpovedet.Martin Shanil píše:Co asi bych tak moh dělat v Berlíně 14.9. ?
PS: na spam nereaguji. Dekuji za pochopeni.
Vim, ze je to velice prekvapive, ale nemuzeme vedet vsechno a byt vsude. Obzvlast, kdyz clovek, ktery to ma nastarost odmita spolupracovat s lidmi ze ZO. Jestli mas osobni problem se mnou, muzes informace psat Markete Gregorove. Howgh.Martin Shanil píše:Jinak akce 14.9. v Berlíně je velice profláklá, divím se, že o ní ZO ještě nic netuší.
Broučkové, kdybyste na něj furt nereagovali, tak už toho nechal dávno:-) Ale když vy se necháte vždycky vyprovokovatJindrich Bartek píše:Az se Pyrat nauci na foru chovat a prestane spamovat OT, budeme muset zaplatit nejaky ohnostroj
Kbyby byly v pr...li ryby tak by nemuselo byt forum.-)))Helca píše:Broučkové, kdybyste na něj furt nereagovali, tak už toho nechal dávno:-) Ale když vy se necháte vždycky vyprovokovatJindrich Bartek píše:Az se Pyrat nauci na foru chovat a prestane spamovat OT, budeme muset zaplatit nejaky ohnostroj
zahranicni-odbor-f185/topic17002-50.html#p229263Pyrat Morsky píše:Prispevek nebyl spam ani, takze nechapu Kopacovo lzi, ktere jsou osobnim utokem na me.
zahranicni-odbor-f185/pomoc-s-nemeckou- ... ml#p229154
vy .........-)))