Lzi a osobni utok od Kopace

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Homo Pyratus »

Prispevek nebyl spam ani OFFTOPIC, takze nechapu Kopacovo lzi, ktere jsou osobnim utokem na me.
zahranicni-odbor-f185/pomoc-s-nemeckou- ... ml#p229154
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Martin.Shanil »

to vlákno zamknul poté co vyzradil obsah SZ co mi psal.

Co asi bych tak moh dělat v Berlíně 14.9. ?



ale možná by stálo za pokus udělat souběžnou demonstraci v Praze třeba před německym vyslanectvim - v tom případě bych jel do Prahy.

edit: In jeder Stadt !!! Heißt es in Prag auch? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Homo Pyratus
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Petr.Kopac »

Martin Shanil píše:to vlákno zamknul poté co vyzradil obsah SZ co mi psal.
Kdyz Ti pisu ja, jsou to moje slova a muzu si to poustet, kam chci. Kdyz bys mi psal Ty ve vire v duvernost zpravy, tak bych to nesmel zverejnovat, ale to se nestalo. Doufam, ze to uz chapes a pro priste si to nebudes plest.
Martin Shanil píše:Co asi bych tak moh dělat v Berlíně 14.9. ?
Jak to mam asi vedet, mily Martine? Proto jsem se Te ptal, clovece... pricemz jsi se neobtezoval mi odpovedet.

PS: na spam nereaguji. Dekuji za pochopeni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
Homo Pyratus
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Homo Pyratus »

Pitomec nemuze rozeznat spam od prispevku, prosim.-)))
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Martin.Shanil »

Petr Kopac píše:
Martin Shanil píše:to vlákno zamknul poté co vyzradil obsah SZ co mi psal.
Kdyz Ti pisu ja, jsou to moje slova a muzu si to poustet, kam chci. Kdyz bys mi psal Ty ve vire v duvernost zpravy, tak bych to nesmel zverejnovat, ale to se nestalo. Doufam, ze to uz chapes a pro priste si to nebudes plest.
Martin Shanil píše:Co asi bych tak moh dělat v Berlíně 14.9. ?
Jak to mam asi vedet, mily Martine? Proto jsem se Te ptal, clovece... pricemz jsi se neobtezoval mi odpovedet.

PS: na spam nereaguji. Dekuji za pochopeni.

když už mě máš na jednom z čelních míst svýho ignore listu, tak asi předpokládám, že ti SZ ode mě nemůže příjít, takže sem se ani nenamáhal. Proč bych psal někomu, kdo o to nestojí.

Vlákno bylo zamčené tam jsem dopsat nemohl.

Jinak akce 14.9. v Berlíně je velice profláklá, divím se, že o ní ZO ještě nic netuší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Homo Pyratus
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Petr.Kopac »

Martin Shanil píše:Jinak akce 14.9. v Berlíně je velice profláklá, divím se, že o ní ZO ještě nic netuší.
Vim, ze je to velice prekvapive, ale nemuzeme vedet vsechno a byt vsude. Obzvlast, kdyz clovek, ktery to ma nastarost odmita spolupracovat s lidmi ze ZO. Jestli mas osobni problem se mnou, muzes informace psat Markete Gregorove. Howgh.
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Zkuste se na ty osobní předsudky vykašlat. Já tu vidím užitečné aktivity a nabídky aktivit všech zainteresovaných, jesti se mají navzájem rádi není vůbec důležité. Důležité jsou výsledné akce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Cisar, Michal.Ketner, Jindrich.Bartek, Homo Pyratus, Petr.Kopac
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Az se Pyrat nauci na foru chovat a prestane spamovat OT, budeme muset zaplatit nejaky ohnostroj :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
Homo Pyratus, Pavel.Cisar
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Helca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Helca »

Jindrich Bartek píše:Az se Pyrat nauci na foru chovat a prestane spamovat OT, budeme muset zaplatit nejaky ohnostroj :)
Broučkové, kdybyste na něj furt nereagovali, tak už toho nechal dávno:-) Ale když vy se necháte vždycky vyprovokovat :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helca za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Malek, Petr.Vileta, Pavel.Cisar, Vojtech.Pikal
Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Lzi a osobni utok od Kopace

Příspěvek od Homo Pyratus »

Helca píše:
Jindrich Bartek píše:Az se Pyrat nauci na foru chovat a prestane spamovat OT, budeme muset zaplatit nejaky ohnostroj :)
Broučkové, kdybyste na něj furt nereagovali, tak už toho nechal dávno:-) Ale když vy se necháte vždycky vyprovokovat :D
Kbyby byly v pr...li ryby tak by nemuselo byt forum.-)))
Pyrat Morsky píše:Prispevek nebyl spam ani OFFTOPIC, takze nechapu Kopacovo lzi, ktere jsou osobnim utokem na me.
zahranicni-odbor-f185/pomoc-s-nemeckou- ... ml#p229154
zahranicni-odbor-f185/topic17002-50.html#p229263
zahranicni-odbor-f185/topic17002-50.html#p229406
Tohle je podle vas spam nebo OFFTOPIC vy .........-)))
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“