oznacil Kopac jako
. Nechapu jakto ze ma moznost stale lidi sikanovat z pozice moderatora!Moderátor: Odbor - administrativni
Příspěvek od Homo Pyratus »
. Nechapu jakto ze ma moznost stale lidi sikanovat z pozice moderatora!Příspěvek od Pavel.Cisar »
Příspěvek od Petr.Kopac »
Příspěvek od Homo Pyratus »
Vopruz je Kopac, v tom vlakne jsem vubec nespamoval! A hlavne tam o me kopac lze!!! coz nechapu?!Pavel Cisar píše:Jenže ty fakt občas spamuješ jak utržený ze řetězu. Když jde o obecnou diskuzi, tak to tolik nevadí, ale když je to v pracovním vlákně, tak je to fakt vopruz.
Příspěvek od Homo Pyratus »
Příspěvek od Homo Pyratus »
tak to jen presunul, ale to nemeni nic na mem uvodnim prispevku.Pyrat Morsky píše:Dalsi poruseni pravomoci Kopacem! Maze prispevky! Ve vlakne o Chorvatskych piratech!?
Příspěvek od Homo Pyratus »
Příspěvek od Vojtech.Pikal »
Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“