Kopac lze!!!
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Homo Pyratus
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2394
- Registrován: 09 led 2013, 12:19
- Profese: Pyratství
- Dal poděkování: 3022 poděkování
- Dostal poděkování: 1005 poděkování
Kopac lze!!!
A tim porusuje dobre jmeno strany!
Petr Kopac » 15 črc 2013, 18:39
Pyrat Morsky píše:
muzu vedet termin kdy budou info-stanky, rad bych nejaky prepadl.-)
Ne. Vzhledem k tomu, ze jsi se choval na predchozich akcich agresivne a vyhrozoval jsi lidem fyzickym nasilim, nehodlam Te tam jakkoliv za Piratskou stranu vysilat a pokud se tam objevis, upozornim na Tebe organizotory. Pokud se tam objevis a budes se chovat agresivne, zavolame Policii, aby Te zpacifikovala, pocitej s tim.
Diskutovat o tom nehodlam. Nehodlam se tam za Tebe stydet a stejne tak nechci, abys obtezoval nase dobrovolniky nebo nemecke kolegy svym chovanim. Dalsi Tvoje prispevky v tomhle vlakne pujdou automaticky do kose. Tecka.
Lide, kteri se mnou byli na akci reknou pravy opak nez Kopac! Cim to asi bude.-)))
Petr Kopac » 15 črc 2013, 18:39
Pyrat Morsky píše:
muzu vedet termin kdy budou info-stanky, rad bych nejaky prepadl.-)
Ne. Vzhledem k tomu, ze jsi se choval na predchozich akcich agresivne a vyhrozoval jsi lidem fyzickym nasilim, nehodlam Te tam jakkoliv za Piratskou stranu vysilat a pokud se tam objevis, upozornim na Tebe organizotory. Pokud se tam objevis a budes se chovat agresivne, zavolame Policii, aby Te zpacifikovala, pocitej s tim.
Diskutovat o tom nehodlam. Nehodlam se tam za Tebe stydet a stejne tak nechci, abys obtezoval nase dobrovolniky nebo nemecke kolegy svym chovanim. Dalsi Tvoje prispevky v tomhle vlakne pujdou automaticky do kose. Tecka.
Lide, kteri se mnou byli na akci reknou pravy opak nez Kopac! Cim to asi bude.-)))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Martin.Shanil
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Kopac lze!!!
musím se pyráta zastat, poslední akce na který jsem s ní byl, byla předávání vysvědčení , nemůžu říct za ní proti pyrátovi ani slovo, skvěle dokonale to zorganizoval, celou dobu se choval přijatelně společenským mezím 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 3):
- Homo Pyratus, Ivo.Vasicek, Michaela.Schwarzova
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Kopac lze!!!
Taky musím. Pyrata jsem pozvala v červnu na Dětský den. Akce neměla nic společného s Piráty, Pyrat šel jako účastník spolu s Martinem Shánilem a jeho dětmi a musím říct, že jsem nezaznamenala nic nepřístojného. Ani nikdo jiný, to by mi tamtamy donesly. Spíš se měli lidi o čem bavit 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
- Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Homo Pyratus
77S 2I 3I 3I
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Taky nic nevím o nějakých problémech s Pyratem Mořským. I když se křivé osočení Pyrata od paní H. stalo záminkou k nepřijetí do strany (vůbec z toho alibismu, kterým se z toho PKS vykroutilo nemám radost) neznamená to, že bylo pravdivé. Spíše to svědčí o tom, že když nějaká domina zavelí, tak se z ni všichni poserou.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Homo Pyratus
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Hele. Se zase nudite boco, ze mas Ivo potrebu se srat do Havryho mazelky? Kopac nema rad PM a mysli si, ze dela ostudu. Pyrat je svuj, jeho styl se mi nelibi a evidentne nema rad Kopace. Proc to resit dokola a znova? Pyrat by dle meho nazoru nemel delat politiku. Proti jeho prijeti jsem se jako predseda ohradil okamzite, protoze at propaguje jak chce, pro zvoleni Piratu do PS v zaprdenym cesku nam imnho tento zpusob propagace nepomuze, ba naopak. Pyrat je Acko a to je lozeny. Magoru ve strane mame az az. Jako clen vyjadruju svuj nazor. Jako predseda jsem v tom kroku videl naprostou nerozvaznost KS Praha. O alibismu se da polemizovat. Dle mnou znamych skutecnosti nebylo prazske predsednitstvo personalne zastoupene tak, aby mohlo prijimat cleny. Za to konstalaci jsem rad. Osobne me dalsi osud PM v ramci PS nezajima. Jen mi to prijde trapny, se na tom furt tocit.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Smida, Vojtech.Pikal, Homo Pyratus
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Kopac lze!!!
Tak abych ten zdejší shitstorm trochu přikrmil, dodám, že Pyráta jsem už před nějakou dobou přidal do MO. Ano - má svůj styl. A jeho styl považuji za daleko méně autoritářský, vlezlý a otravný než styl Petra Kopáče. Jako maskot se drží svého kopyta - či háku. Sice mi nejde na rozum, proč tak moc chce do strany, která na něj spíš uvalí omezení, která ho jako příznivce tolik nelimitují, ale to není moje věc.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 6):
- Martin.Shanil, Vojtech.Pikal, trinitrofenol, Michal.Ketner, Homo Pyratus, Dominika.Michailidu
Author Sensei Tyrant Pervert
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Ivoši. Můžeš v tom viděl alibismus, ale fakt je, že to naše přijetí dvoučlenným přecednictvem nebylo košer a je stokrát lepší někoho HNED nevzít, než někoho vzít za podivných okolností, což by se s tím členem vleklo celou dobu. Pyrát ví, že dostane ještě šanci, těch pár měsíců nikoho nezabije.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Ivo.Vasicek, Vojtech.Pikal, Homo Pyratus
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Pardon, nešťastně jsem to komentoval. Prosím neřešme ten konflikt. Mě šlo o to, že mi vadí, když je Pyratovi bráněno zúčastnit se nějaké aktivity. Považuji obecně za vhodné využít každé nabídky podpory. Tedy vadí mi ty předsudky a taky když se do někoho kope.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
- Michal.Ketner, Pavel.Cisar, Homo Pyratus
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Pavel.Cisar
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 215
- Registrován: 02 úno 2012, 02:14
- Profese: IT specialista
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 828 poděkování
- Dostal poděkování: 491 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Taky se mi nelibí Pyrátův styl a v řadě věcí s ním nesouhlasím. To ale není důvod ho odmítnout. Rovněž není důvod ho odmítnout jen proto, že si myslím že našemu politickému snažení spíš uškodí než pomůže. I kdyby to nebyl jen názor ale nezvratitelný fakt, není to důvod - protože takový důvod jde proti podstatě Pirátství a tudíž tu nemá co dělat. Jediné kritérium jak kohokoliv (Pyráta nevyjímaje) posuzovat zda se může připojit k Pirátům je, zda se řídí "duchem" Pirátství (částečně formalizovaným do Ohniska, demokratického minima a dvanáctera, nicméně bezpodmínečný souhlas s celým programem už bych nevyžadoval) nebo ne. U Pyráta si stále nejsem úplně jistý zda je opravdu Pirát, nebo jen Pyrát, ale to je jiná píseň.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Cisar za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Homo Pyratus
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kopac lze!!!
Politické snažení? co to je?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Homo Pyratus