Stížnost na nelegální stahování

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od Vit.Konecny »

merhaut píše:Pánové, vy jste fakt komici. Vymezovat se formulací "„nelegální stahování“ ve spojitosti se sdílením souborů" prozrazuje, že nemáte tucha vo co go. Polopaticky: každé sdílení se skládá ze dvou složek: stahování a šíření. A šíření bez souhlasu oprávněných subjektů je nelegální. Máte jediné – navíc dočasné, protože nové streamovací technologie a služby vám berou vítr z plachet – "politické" téma, a ani to neumíte.
Kdyby jsi sledoval pořádně naši stranu, tak pochopíš:
a) že to není naše jediné téma
b) že podporujeme a prosazujeme "streamovací technologie"
c) že víme, co děláme
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
merhaut
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 218
Registrován: 22 dub 2009, 10:38
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od merhaut »

Těžko můžete pánové vědět co děláte, když neznáte ani malou pirátskou násobilku, nebo-li rozdíl mezi stahováním a sdílením. Už jsem to sem psal vícekrát, kdybych se takhle obhajoval u svých "pirátských" kauz,tak nejspíš dodnes sedím:-)
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od Vaclav.Malek »

merhaut strikes back! ... je vidět, že mediálně ožíváme :)
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od trinitrofenol »

V pátek jsem dostal email, že se rada bude stížností zabývat na zasedání 30.-31.7. Takže se to povedlo protlačit k projednání. Je to fajn a uvidíme, co odpoví. Posledně to byly nějaký pindy, ale to jsem to nelegální stahování přihodil jen tak do počtu k jiné stížnosti. Teď je to cílené přímo na ten výraz, takže případné zamítnutí se dá dobře medializovat. Myslím, že by to byl pěkný start kampaně proti nelegálnímu stahování. Mohlo by to mít i mezinárodní impact - PP-CZ's campaing against illegal downloading (samozřejmě s vysvětlením, jak to u nás je)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od Roman.Kucera »

Jen dávám na vědomí Pirátům, kteří jsou tu noví: Merhaut se ignoruje.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 696
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 785 poděkování
Dostal poděkování: 1191 poděkování

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od Lukas.Blazej »

http://www.rrtv.cz/cz/files/press/TZ_14_13.pdf - našel to tam někdo? Prohlédnul jsem to jenom rychle, ale nenašel jsem o tom ani zmínku.
Tuhle stížnost podala spousta lidí díky sdílení na FB, takže bych alespoň pár slov k tomu čekal..
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od trinitrofenol »

Jj, vysrali se na to. Taky odpoved. Takze muzeme udelat nejake stanovisko, az bude sance, ze se to nekam do medii dostane. Ted zuri vlada trafikantu MZ. Nebo nejakou jinou kreativnejsi odpoved.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Nemůžou se na to vykašlat, musí odpovědět. Trpělivost.
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od trinitrofenol »

Mno, odpoveď přišla. Předpokládám, že ostatním také. Poslali mě jako obvykle do háje, že jde o novinářskou zkratku, nicméně:
Rada nicméně v návaznosti na Vaši stížnost i stížnosti dalších diváků k tomuto tématu osloví
provozovatele vysílání CET 21 spol. s.r.o. s výzvou, aby napříště zvážil míru zjednodušení,
kterého ve svém zpravodajství užívá, aby tak eliminoval riziko možného zkreslení informací
a eventuální zmatení diváků.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
mia
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Stížnost na nelegální stahování

Příspěvek od mia »

Dost by me zajimalo kolik zdejsich spravedlivych bojovniku za sireni del nekoho jineho se tady sam nejakou tvorbou zivi. Co tady obhajujete je jen podpora konzumu zadarmo a se svobodou to nema nic spolecneho.
Videla jsem "reklamu" piratske strany se sloganem ubranime vase porno. A opravdu nevim jestli tomu mam verit nebo jestli je to neco nastrcenejo. Musim priznat ze jste pro me zatim natolik nejasni ze vlastne fakt nevim :)
Co tedy znamena nazev Piratska strana kdyz si lide s vami spojuji spatne konotace jak tu nekdo psal?
Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“